Jump to content

Recommended Posts

Може би не си обърнал внимание на един момент

 

 

След като момчето разбра, че ще бъде осиновено то се радваше, че ще има дом и родител- изпитваше емоции..Докторът с неговите страхове го превърна в това безчувствено същество до голяма степен.Явно мозъкът не е бил напълно увреден в съответната зона.Изследванията пък от бившата,когато я помоли да види няма ли промяна, мисля, че не бяха съвсем достоверни.Тя май умишлено го поизлъга.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал!! Чанг Хьок, брилянтен, както винаги! Хареса ми всичко, освен, че беше толкова малко епизоди!! Разбира се, комерсиалните бози имат много по-високи рейтинги. Кой ще ти гледа нещо смислено и стойностно. :(

Харесвам много медицинските сериали, но този особено много ми допадна. Нямаше лигавщини и точене, много интересни теми се засегнаха и имаше много медицина и различни случаи. Както и любов, разбира се, но не прекалено и без бавене и 30 мин кравешки погледи на фона на мелодраматична музика.

Чанг Хьок ми е любимец отдавна и пак не ме разочарова. Истинско удоволствие е да го гледам във всичките му толкова различни превъплъщения. Който го може, го може!

Гледайте драмата, заслужава си. Качество и много смисъл. Като човек, препатил много със здравето, ми беше много на сърце темата - кое е на първо място, пациента или амбициите и користните интереси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...