Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Да се наредя и аз на клона .....та,какво да кажеш за това същество,просто е невероятен.Физика-уау нямам думи,чар-безмълвна.Досега такава харизматична личност не съм срещала във филмите и сериалите,които съм гледала (не са кой знае колко,но все пак).С две думи ОБИЧАМ ГО! :kissx:  :inlove:   :tongue:  :kiss2:

 

p.s.и аз да кажа за тази кака,където е навсякъде из концертите...ами противна ми е.Това опипване където му хвърля :mad2:ще и оскубя пероша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп, и още едно фенче на това съвършенство да се включи при вас. Не съм и предполагала, преди да се зарибя по корейското кино, че изобщо ще намирам за привлекателни мъже от жълтата раса. Просто защото съм си свикнала така. А то се оказва, че те са невероятно красиви. А по лицето и тялото на Нyun Joong не бих променила абсолютно нищо. както се казва, природата се е изфукала, като го е създала. :28558:  :28558:  След Inspiring generation май не се чува за нов сериал. За голямо съжаление :cry:  :cry: Дори някъде четох, че 2015 г. ще влиза в казармата, но беше преди дни и нямам линк. Някой дали е срещнал подобна новина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на големия чаровник, актьор и певец Kim Hyun Joong! Жив и здрав да е и освен невероятната музика, да прави по често все такива страхотни и запомнящи се сериали  :kissy:

 

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно, никой няма нищо да каже?

Да публикува, да понапише някоя и друга новина???

Аз от доста време не съм критериий за новостите покрай корейски сериали и звезди, ама явно се налага...

Не спирам да слушам от примерно полочин час, мнението ми е винаги толкова пристрастно, че няма да го казвам...

https://www.youtube.com/watch?v=TMHJc1Hxlb4

 

И аз иначе срещам, че 2015 ще започне да служи на страната си, няма как - все още там е задължително.

 

Сега чакам заподозрените от мен да кажат по едн мнение за прическата и за пеенето поне, а не само като ме видят да ми обясняват това онова.

 

Стига толкова от мен, не ме бива в писането и словоизлиянията :na2:

 

Също забравих, че се оказва, както и се очакваше, че неговото "световно" турне, което започва на края на месеца, въобще няма да е светoвно - но пък който е в Азия, ще може да отиде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не няма май .. а и щом ще служи на страната ще да де всичко то себе си до тогава ... тази нова песен, хех ,хареса ми за сефте го чувам да пее  на японски ... велик си е той ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурът май здравата е оплел конците.От агенцията му, изявленията не са много категорични, а знаем, любовта на феновете в Корея колко е променлива.Дано успее да опровергае обвиненията за побои над приятелката си, по-скоро дано не са верни.Озадачаващо, обаче  звучи,че и е счупил ребро , като са се бъзикали, както казват от агенцията му.Дано не последва участта на Пак Ши Ху- ще е жалко и дано не попречи на китайското му турне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dispatch са известни като зли папараци-изнасят скандална и (донякъде) проверена информация. Няма да го оставят намира. До седмица актьорът ще трябва да направи изявление пред властите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил е в полицията и признал , че я е ударил в момент на караница веднъж, а за реброто не бил разбрал, че го е счупила, като са се задявали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От агенцията му твърдят, че се срещали от скоро, но по смс-ите излиза, че имат връзка от 2012г.

Въпросното момиче, го е обвинила за 2 отделни побоя...Всъщност той е признал за караница от месец май...Твърди се, че имало такава и през юли.

Направо не мога да повярвам какъв скандал се завихри...Имало и съобщения между тях, в които той се извинява за това, което й е причинил...

:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-странното е колко и двете страни са убедени откога имат връзка. Тя показва снимка и СМС-и от 2012 и 2013 /в които той й намеква да се съберат да живеят заедно/, а той твърди, че са двойка от няколко месеца и я е ударил, когато скъсвали - явно с голям скандал.

Като се абстрахираме от факта за кого се отнася, дали не се касае за мъжката и женската представа какво е то да имаш връзка - когато започвате да излизате понякога и си пишете смс-и или когато се съберете в един дом? :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не би се учудила ако част от обвиненията са скалъпени .. може да ми е идол и да му се радвам много.. но все пак и той е човек и нищо маймунско не му е чуждо ... ама голямо боричкане ще да е, та чак и чупене на ребро .. и друго ,тя защо чак сега говори за това ... и все пак това се отнася за личният му живот ... което на мен лично не ми причи да продължа да му се радвам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 .. и друго ,тя защо чак сега говори за това ..

За мен има само едно обяснение и то е, че въпросната "приятелка" или иска да се прочуе покрай Хьон Джунг или иска пари. Повечето така правят. Поне, като се замисля, повечето хора биха потърсили веднага полицейска помощ и биха действали инстинктивно, заради гнева и унижението от това да бъдеш пребит. А това, че тази "приятелка" го прави след време на мен ми говори, за това че може да си е направила малко проучване какво може да изкопчи и да спечели и т.н Не казвам, че Хьон Джунг няма вина, но все пак никой със сигурност не знае какво е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата наистина загрубяха. Днес все още анонимната приятелка е поискала официално той да си признае, да се извини и да се покае. В този ред. Виж

 

А нетизените реагират по "корейски" - как е посмял да си извади портфейла преди да се извини.

 

А дали ще откаже парите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен има само едно обяснение и то е, че въпросната "приятелка" или иска да се прочуе покрай Хьон Джунг или иска пари. Повечето така правят. Поне, като се замисля, повечето хора биха потърсили веднага полицейска помощ и биха действали инстинктивно, заради гнева и унижението от това да бъдеш пребит. А това, че тази "приятелка" го прави след време на мен ми говори, за това че може да си е направила малко проучване какво може да изкопчи и да спечели и т.н Не казвам, че Хьон Джунг няма вина, но все пак никой със сигурност не знае какво е станало.

 

Аре, моля ти се, каквото и да му е казала, надали струва фрактура на реброто и сума ти насинявания. Ако парите са й били главният мотив, щеше да ги е поискала при първия побой още. Очевидно е имала чувства, щом е решила да го подмине. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има или не връзка със случката, но китайците са отменили концерта му в Пекин, едностранно и ще връщат продадените билети.Той пък щял  да си търси правата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувал е извинение до бившата. И да, били са заедно 2 години. :mad: Предполага се тя да оттегли обвиненията.

 

 

на руски  на английски

 

Трябва да добавя, че не всички са съгласни с превода на английски. Според някои оригиналът на корейски има различен смисъл и превеждат така:

 

 

Hello, this is Kim Hyun Joong.

During the two years we have known each others, once trusted and loved; to that person I've hurt emotionally and mentally I do apologize.

As a guy, I handle things badly and I'm embarrassed for the way things unfolded.

Since this situation is entirely mine to burden, don't blame that other person.

I want to say again to that person, I apologize and to that person family and friends as well.

Above all I hope that person accept my apology and forgive.

I'm going to reflect on what happen and do my best to be a better person.

 

 

Двете години се споменават, но само като познанство.

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип никога не съм го намирала за екстремно талантлив( но добрата реклама, натякване на даден образ в медията  и т.н изграждат всичко). Много го харесвах в "Току - що се оженихме". Мислех го за много земен, забавен, различен персонаж, но за огромно съжаление нещата в шоубизнеса са изключително фалшиви, както всички добре знаем и не трябва да се заблуждаваме, че е различно. Мое мнение.


Понеже доста често вече попадам на този скандал в интернет.. реших да му обърна внимание. Не може няколко мили думи, скалъпени набързо и куп празни приказки да оправдаят насилието. Насилието няма оправдания. За него няма прошка. Така че независимо кой е той, какво е било положението му - няма извинение. Лично за мен. Не можеш да нараниш някой по този начин и просто да си кажеш "О, бях лош/ лоша, ще прощаваш.". Хората винаги добре знаем какво трябва и не трябва. Всичко останало са просто купища оправдания и то за лични цели. Наистина няма какво вече да се стори, но не трябва да се заблуждаваме. Хубавото му лице не означава, че е добър човек и трябва да бъде защитен за това, което е допуснал да стори. Иначе много добре, че си е признал. Можел е да увърта до последно. Умен ход. Мисля че точно той ще го спаси. Явно добре го съветват. 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...