Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Относно клипа: 1.Оле как й завиждам на онази.. :х  

2-ро - Какво по дяволите е станало със стайлинга на Кимчо? Какъв е този нов стил на обличане??? Панталони тип шалварки и риза+ кецове и тази шапка на главата просто нямам думи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Music bank  не е ли името на тура, който ще го има и в Истанбул? Кими също ли ще се присъедини? 

Music bank е едно от музикалните им предавания. Турът е на самото предаване и се води "спешъл". Иначе, които са написани, те ще пеят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.hancinema.net/kim-hyun-joong-comes-back-with-a-drama-in-3-years-57851.html

 

Тука пише, че Кими ще участва в исторически сериал :) А някъде другаде бях чела, че ще играе в същия този сериал заедно с Ка ЮЛ *приятелката на Гюм Джан Ди от БОФ* 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил грозен и дървен ...

таратанци

какво да направи като  господ не го е пощадил от откъм красота и очарование ... дори и пребит не мога да сваля очи от него ... първият корейски артист който ме грабна от пръв поглед ... и ме накара да си мечтая  -_-;) ...

e382479079d04a502654c6971f974270.jpgKHJ2.jpg

 

тази негова усмивка и брадичка ... и очите ... съвършен ...

едни от любимите ми и забавни фотоси с него ... не съм преглеждала всички публикувани снимки дано ги няма ...

 

converse1.jpgkim-hyun-joong-converse-5.jpgKHJ-Converse-CF-2008-28.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...