Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Още преди да са започнали снимките на предстоящата драма на Hyun Joong “City Conquest”,

тя вече е спечелила зашеметяващите 10 милиона долара. :blink:

 

Няма какво да се каже, освен че Kim Hyun Joong отново доказа, че управлява Азия.

Ами това е: който си го може си го може B)

 

Според агенцията на Кими, драмата вече има продадени права за излъчване в ефир

в Япония, Тайван, Хонг Конг и Китай. Това е много окуражаващо, че дори още преди

старта на снимките, подобно начинание е станало възможно, благодарение на това,

че Hyun Joong ще участва в драмата.

 

Последната драма с негово участие “Playful kiss“ от 2010 е била продадена в 11 азиатски страни,

като чупи ценови рекорди за корейска драма в много от тях, вкл. Тайланд и Филипините.

Очакванията са също толкова високи и за “City Conquest”.

 

Продуцентът Baek Jin Dong споделя, че героят на Кими, Baek Mir е израстнал мразейки баща си,

затова, че изоставя него и майка му, и който се опитва да отмъсти за социалните злини, довели до

разрухата на неговото семейство. Hyun Joong ще играе характер, напълно различен от предишните му образи.

Baek Mir е като “див кон“ :28558: (сравнението е уникално), който е трябвало да премине през трудни моменти,

но отслабва пред лицето на любовта.

 

Въпреки, че в момента Кими е по средата на “Kim Hyun Joong Fan Meeting Tour 2012”, той усърдно тренира

своите актьорски умения, за да отговори на очакванията към него.

 

Снимките ще започнат в Япония през юли, веднага щом приключи окончателно кастинга.

Вече очаквам с нетърпение завръщането на Кими в новото му актьорско амплоа ;)

 

И една снимка от реклама (да не е съвсем без :P) :

tumblr_m53143DMnN1r9ei1go1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така в Корея вече е 6 юни, така че пожелавам на едно неземно същество, талантливо, красиво, добро, мило.... да се бори за мечтите си !!!

Честит Рожден Ден на "Принцът на Азия"!! Happy Birthday,Hyun Joong!!!

 

384380_269897486401795_942379441_n.jpg

 

 

Kim Hyun Joong: "ss501 will never be disbanded, so please wait for us!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се включвам! <3

kimhyunjoong1.jpg

Честит рожден ден на нашия скъп Ким Хьон Джунг, да ни бъде жив и здрав и все така да ни радва (по възможност и с повече изява на малкия екран) и по-скоро да намери половинката си, защото го заслужава!

но все пак да намира време и да си почива, да не се преуморява! ^ ^

П.С: нямам търпение вече за новия му сериал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се включвам! <3

Честит рожден ден на нашия скъп Ким Хьон Джунг, да ни бъде жив и здрав и все така да ни радва (по възможност и с повече изява на малкия екран)

но все пак да намира време и да си почива, да не се преуморява! ^ ^

П.С: нямам търпение вече за новия му сериал!

А пък аз му пожелавам една прекрасна любов и... един наистина хубав сериал. Питаш ли ме мен с какво нетърпение го чакам и какво правя? Ей това :tongue: , ха-ха! :rolleyes:

 

verity_gb, мерси за инфото! :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво dimetra56 :) Пак заповядай ;)

 

И от мен ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на тази невероятно харизматична

и талантлива 4D личност, наречена Hyun Joong :wub:

tumblr_m4va0xn74W1r5hvgio1_500.png

 

И понеже е лято, лидер Кими е решил да РАЗГОРЕЩИ страстите

с нов японски single албум HEAT :es:

Повече инфо :click:

tumblr_m54zduyjvL1r9ei1go4_400.jpg

 

2012060513454385998_1-400x355.jpg

 

tumblr_m54zduyjvL1r9ei1go5_400.jpg

 

tumblr_m56d3nFNJf1qk9qefo3_500.jpg

Направо иска да ни "довърши" вече :tongue: нямам нищо против разбира се :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нашият любимец е счупил рекорда за най-много записали се последователи в рамките на един ден!

След като е отворил своя Weibo акаунт, (китайския Twitter) 230,000 души са го "последвали".

За справка рекорда до сега се е държал от японската звезда Aoi Sola, с 220,000 "последователи" за един ден. Чанг Гън Сок, с 210,000 последователи за малко е щял да заеме неговото място.

Това са автографът с посланието (моля, някой, който може, да го преведе поне на английски) и видеото, което е пуснал специално за феновете си :)):

HyunJoong+20120606+message.jpg

ето и Weibo акаунта му: KHJ Weibo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодари на всички, които са му пратили съобщения да му честитят профила и обещава да се старае да ги радва още повече занапред. Поне така предполагам, щото пише ужасно грозно. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и целият клип към новата песен на Кими от албума 'Heat"

Невероятен както винаги :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау! Страхотен е :wub:

никъде не намирам превод на песента (поне на английски).. :(

аз ли не съм в ред, или наистина няма?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, diddy9709, мерси. Това беше страхотен момент в предаването. Помня даже, че е от епизод 24-ти. Голям смях падна тук. Първо как му изгърмяха бушоните от страх от някакво летящо насекомо, а пък то взе че кацна и на шапката му. После си умрях да се хиля, когато й каза, че ще каже на бъдещия й мъж, че вече е била женена... Голяма двойка бяха! Така и не си харесах друга след тях :) А пък 25 серия с танца им, доскоро си я пазех на един по-стар комп... Вече май няма и откъде да се изтеглят епизодите от предаването с тях, сигурно само онлайн е останало нещичко. Още се чудя дали тогава играха по сценарий или са имали все пак някаква свобода на действие.

Е наистина е голям сладур. :D

 

speedy86, мерси за преводчето. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dimetra56, епизодите аз последно ги теглих от asiatorrents (там са по двойки, търсиш Lettuce Couple)

за мен, най-хубавият момент беше серенадата.. онази лятна нощ, неговия хубав глас и тези 123456789 оригамита в калъфа на китарата.. НЕЗАБРАВИМО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dimetra56, епизодите аз последно ги теглих от asiatorrents (там са по двойки, търсиш Lettuce Couple)

за мен, най-хубавият момент беше серенадата.. онази лятна нощ, неговия хубав глас и тези 123456789 оригамита в калъфа на китарата.. НЕЗАБРАВИМО!

 

Също така и танцът му (сладкият момент) САРАНГХЕ :282: няма такова изтерично хихикане просто...... :28558: въобще обожавам да ги гледам .. и той само й се подиграва на възрастта :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dimetra56, епизодите аз последно ги теглих от asiatorrents (там са по двойки, търсиш Lettuce Couple)

за мен, най-хубавият момент беше серенадата.. онази лятна нощ, неговия хубав глас и тези 123456789 оригамита в калъфа на китарата.. НЕЗАБРАВИМО!

Боже, да, права си, как не се сетих. Беше страхотен момент - отварянето на калъфа на китарата и после серенадата, пееше нейна песен. И милите, изглеждаха толкова смутени... Това беше в 26-ти епизод, там дадоха продължението на случващото се в 24-ти. /личи ми какъв луд фен съм, помня и епизодите, хаха/.

Не знаех, че ги има в азияторентс под това име, голямо благодарско! :D:)

 

Ааа, diddy, верно нЕма такъв смях, и аз ги обожавам, ама лошото е, че вече няма да ги видим на екран като двойка. :(

 

Сериала го чакам направо с възможно най-голямото нетърпение. Обаче прочетох, че щял да се пуска в късната есен на годината и ми се развали настроението, ама няма начин, ще чакаме и когато - тогава.

П.П. Заформихме тайфата, момичета, сега да се молим сериала да има успех и да гледаме много други с него!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А точно на това предаване и точно с тия двамата както съм се смяла със сълзи направо, не ми се беше случвало и на най-смешната комедия. Определено имаше много култови и незабравими моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенкс!

а иначе се сещам за друг доста забавен момент.. когато трябваше да го целуне.. Божееееееее цял епизод само: "ох, не мога.. ох, как да го направя".. и накрая: ^_^

на моменти си мислех, че са влюбени един в друг, ама направо бях убедена..

после прочетох в едно негово интервю, че наскоро се е разделил с дългогодишна приятелка (дали не е Хванг Бо?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...