Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Kim Hyun Joong "LUCKY GUY" 2nd Teaser

 

Клипа наистина е доста различен от предишните му проекти, но както винаги Лидера ще ни зарадва и изненада с нещо ново и убийствено...Нямам търпение да излезе целият клип аааа...Кой друг е нетърпелив като мен? А, иначе албума излиза утре и сигурно пак няма да мога да спя от вълнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като сме започнали с тийзърите, Kim Hyun Joong "LUCKY GUY" 3rd Teaser

 

Ама само това ли? Вече и излезнал албум си имаме :)

http://www.youtube.com/watch?v=JdTOb39OMhM&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=D_AEzoKWfs4&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=AXWb6ZHp8DI&feature=player_embedded

 

И другите.

I'm Your Man

U

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се знаеше от началото вторият албум е коренно различен от първият. Радва ме! Пак ни изненада с нещо различно...Нашият лидер е неуморим. 4 месеца след соло дебюта му и пускането на Break Down, вторият албум вече е факт...и какво следва сега? в интервю Хьон Джунг казва, че началото на ноември ще пусне дигитален сингъл, а Януари 2012 ще имаме и трети албум. След това го очаква турне, а юни месец догодина започва отново актьорската си кариера...Няма никакво време за почивка. Дори вече има насрочени ангажименти за другата година.Тъжното в историята е че относно събирането на обичаните от всички дабъл есчета, Ким не обещава че ще е скоро!!! Адски много се натъжавам като си го помисля. Но пак имам надежда...Дотогава остава ни да се наслаждаваме на промотирането и невероятното излъчване на Кими...

capteaser33.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за глупавия въпрос, но вижда ли ви се различен Хьон Джунг? Едвам го познах в клипа - промото по-горе. По принцип съм физиономист, посвикнах с корейците, различавам ги вече, ама той ми е адски различен. Дали си въобразявам нещо, а? Първо като го видях ми се стори възмажал и си викам "Браво, браво", ама май не е само това, но не мога да кажа какво точно се е променило. А може и аз да се сбърквам нещо - то някои корейски актьори от тия операции всеки филм с различна визия го играят :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за глупавия въпрос, но вижда ли ви се различен Хьон Джунг? Едвам го познах в клипа - промото по-горе. По принцип съм физиономист, посвикнах с корейците, различавам ги вече, ама той ми е адски различен. Дали си въобразявам нещо, а? Първо като го видях ми се стори възмажал и си викам "Браво, браво", ама май не е само това, но не мога да кажа какво точно се е променило. А може и аз да се сбърквам нещо - то някои корейски актьори от тия операции всеки филм с различна визия го играят :lol:

 

Ами те корейските звезди по принцип са си хамелеони, днес ги виждаш с една визия, а утре вече са съвсем различни, примерно GD и TOP. Ким не толкова, примерно през няколко месеца има промяна, с новата му визия не мога да реша, колко точно ми харесва, но е факт, че съм фенка на визията му от Break Down с късата коса.

 

Аз, за него съм 1200 % убедена, че ножа не е играл, за фотошопа, това е друга тема. Но някоя върла фенка, може да каже със сигурност, как стоят нещата по тази тема. :)

 

Като съм почнала, нека да изкажа и радостта си от новото мини. Страхотно е, различно е, бях много изненадана, защото нищо не бях чула и нищо не очаквах.

Мисля че любима ми е I'm Your Man ( и не заради името :) ), много ми харесва тази песен.

Както казах другите са наистина различни и нови като звучене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и аз да се изкажа по темата..

като цяло албума ми хареса! Хьон Джунг е много променен и то в доста добра посока. мисля, че се влюбих в "I'm your man", "Smile" и в "U" .. :wub:

аз викам да продължава в същия дух, пък дано скоро го видим като главен герой и в някоя драмичка ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и аз да се изкажа по темата..

като цяло албума ми хареса! Хьон Джунг е много променен и то в доста добра посока. мисля, че се влюбих в "I'm your man", "Smile" и в "U" .. :wub:

аз викам да продължава в същия дух, пък дано скоро го видим като главен герой и в някоя драмичка ^_^

що се отнася до драмата...скоро, скоро колко да е скоро...чак юни месец 2012 ще го видим в драма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак по-добре от нищо ;D за сега ще се наслаждаваме на песните му и клиповете към тях.. :)

Мeжду другото, като стана дума.. някой знае ли кога излиза клипа на Lucky Guy?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Hyun Joong - "Lucky Guy" MV (Full Ver.)

Клипа излезе преди около един час!!! Невероятен е!!! Тази ангелска усмивка не слиза от лицето му...Има добра хореография и актьорска игра, което го прави още по удивителен - от всичко по много...Направил е нещо различно и невероятно... :inlove: обичам песента, а заедно с клипчето удря десетката :es:

 

 

А ето и завършената хореография, която излезе малко преди официалния клип...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ким плюс червено определено не е добра комбинация за мен. Песента страшно много ми харесва, но в клипа Ким ми е малко изкуствен - прекалено нахакан със ехидна самоувереност, която хич не му подхожда. Танци - ок, концепция - ок, но не и Ким в тази роля. Краят на клипа е всъщност най-приятната изненада - точно така трябваше да изглежда.

Но спор няма, наистина е различен и браво на него, че експериментира. И с този рокендрол, и с образа си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го спомям от една по-стара сесия, където беше точно със същата визия.. /Ако си изнамеря старите снимки, дето имах събрани, ще постна../ Само дето във видеото е понагримиран повечко, което не е било необходимо, тъй като си е красив по природа..

И според мен точно това червено не му отива. Не само на него, а на повечето от корейците, може би заради тена (точно каквото ми беше мнението и за ризата на Джи). В комбинация с руса коса е още по-зле..

Както и да е.. Хубавото си е хубаво.. Моите адмирации за клипа!!!

Hong Soo-Hyun чудесно подхожда на атмосферата като цяло - с високомерното си и някак аристократично излъчване.

Така че избора на дама също е чудесен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички почитатели на прекрасния Ким Хьон Джунг (Kim Hyun Joong), ето една статия за стила му. Наслаждавайте се! :D

 

http://www.emodno.com/?p=33705

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу ммм не знам какво друго да кажа, радвам се, че точно в български сайтове се сещат за корейките звезди.

Прочетох си статийката с голямо удоволствие.

 

 

Лека критика, не ми се сърдете, но Ким не е чак толкова уникален в стила си, като други например. Не казвам, че му липсва стил, напротив :)

Това си е мое мнение, но не ми пречи да се радвам като луда фенка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хьон Джунг се завърна!

"Do You Like That" @ M!Countdown 20/10/2011

 

"Lucky Guy"

 

Всичко, което мога да кажа е че лидера си е лидер... изпълнението му беше О, Боже мой - повече от невероятно!!! Отново извади прелестната визия и въоръжен с ангелската си усмивка направо разби сцената от танци :inlove: Не можах да му се наситя! Много съм развълнувана и не знам какво още да кажа...За жалост не успя да пребори Brown Eyed Girls този път (което ме натъжи), НО утре предстои Music Bank! Да стискаме палци на Хьон Джунг...Останалите изпълнители да се пазят...Лидера се завърна :D

 

428372592.jpg

428374741.jpg

20111020202835637.jpg

2.jpg

6982b02egw1dmaroyc2rwj.jpg

v1vsk.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа ли, че съм леко разочарована или да не мътя водата ;))))? Да, успя в танците и пръскаше чар, но в пеенето наистина липсваше. Симбекът му беше почти цялата песен, а той се включваше само колкото да не го обвинят, че въобще не пее...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, и аз няма да мътя водата...

Ще кажа само, че напоследък визията на Ким Хьон Джунг не ми харесва особено. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...