Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Аз разбрах, че 10 месеца се е срещал, а не преди 10 месеца... :)

 

Т..е. че вече не се срещат? :rolleyes:

Ох, така много двусмислено стана.

Ако пък е тая от Палавата целувка, още от сега казвам, че не я одобрявам.

Мен много ме дразнеше.. и не заради самите и образи (не че ги обичам особено), а просто самата актриса.

Охх, Кими, да беше дал повече информация.. сега само се чудим тука. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз четох скорошно интервю в което той признава че има приятелка, но дали все още са заедно не се знае, а иначе коя ли е тя?Нали напоследък беше зает покрай албума та как е успял да ходи по срещи...много ми е любопитно коя е тайнствената лейди...възможно ли е да е HwangBo? :huh:

 

ех какви са сладки в тв предаването we got married Kim_Hyun_Joong_and_Hwang_Bo1_24122009040854.jpg

200806131357301.jpg

Hwang-bo-Hyunjoong-we-got-married-16344981-275-320.jpg

42019.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу двете другарчета какви са сладки.Много се радвам, че мога да видя поне двама от тях заедно на една сцена, дори и за кратко.

 

20110616_hyunjoong_youngsaeng.jpg

20110616_hyunjoong_youngsaeng_3.jpg

20110616_youngsaeng_hyunjoong_8.jpg

20110616_hyunjoong_youngsaeng_4.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=2-cFxVyxaRU&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=dFuNpH-n4-k&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя нещо и аз.Колкото повече слушам толкова повече ми харесва .Наистина си струва.Радвам се за него и му пожелавам успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След победата в M!Countdown и Breakdown като изпя направо бях забравила невероятния му и нежен глас. Пее с такова чувство. Страшен е. :P Break down определено е с разбиваща музика и текст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лааал много се зарадвах когато ги видях заедно, просто беше неописуемо .... Сладките ми те, обаче още по готино го правеше това че Hyun Joong спечели и двамата се качиха на сцената! Другото яко беше, че лидера измести B2ST, който не мърдаха от 1място от 2-3 седмици насам ако не се лъжа :rolleyes: Аххх, колко съм радостна B) Надявам се да продължи да печели и когато се завърнат 2pm защото те не са хич малка конкуренция !! Fighting opaa <3 !!

 

edit :

Харесайте публикацията за искане на плакат в списанието "Хай Клуб" click-me.gif току виж видим нашата звездичка и в българския печат :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-страхотният подарък за рожденният ми ден ^_^ ~~~

 

Kim Hyun Joong & Secret - Back Stage

 

 

===

 

Kim Hyun Joong ~ Break Down on MBANK <3

 

===

 

Kim Hyun Joong won ^^

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Inkigayo 26. 06. 2011

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UALRkaeP-xg

Много се радвам да ги видя да пеят отново заедно.

http://www.youtube.com/watch?v=N1EMYXkLeyM&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

олее мерси за това видео...наистина е страхотно да ги гледаме на една сцена :es: ...почва се ...първо Hyun Joong i Young Saeng после и другите един по един ааа нямам търпение да се съберат отново липсват ми дабъл есчетата :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам,че ги виждам двамата със Сенг отново на една сцена,малко по-малко и скоро ще виждаме всичките момчета заедно.Дано да е по-скоро,просто нямам търпение.Пък и четох някъде,че Лидера и Сенг много се разбират и са много добри приятели,така така трябва да се съберат всички отново и да са си пак същите момчета,които ни предлагат страхотни песни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете снимки, които показа, както и тази, която пуснах по-долу са от фотокнижката към лимитираната версия на албума. Съответно копията са били разпродадени почти мигновено... Малко ме е яд, че не изчаках и си поръчах нормалната версия, но само заради фотокнижката със страхотните снимки си струва да си купиш и лимитирания вариант....

 

20110629kimhyunjoong2.jpg

 

 

Изпълненията му от вчера и днес...

 

Break Down on M! Countdown ♥ [30.06] ~

http://www.youtube.com/watch?v=TEfpDZAKHyM

 

 

Break Down ~ MBANK ♥ /01.07/

http://www.youtube.com/watch?v=WdGdTBmT_Ho

 

 

 

 

п.с...не знам защо не ми излизат..о0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто вижте за какво става на въпрос...ходещата статуя показа горещото си тяло... Изпълнението на Break Down - 2011 Mnet 20’s Choice наистина неповторимо...

264861_251879458159046_100000109812722_1219218_1619161_n.jpg

264003_162546517148137_100001783705224_361018_6659874_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година, точно на тези награди обеща, че през 2011 ще се завърне на тази сцена, вече като певец, а не актьор....и наистина го направи...!

 

Изненадата, която беше подготвил за феновете си бе повече от невероятна. Страхотно и наистина невиждано изпълнеие. Много съм горда!

За физиката му... няма какво да се коментира ;) ...то се вижда достатъчно... наистина няма...НЯМА накъде по-перфектен да стане :)

Ремикса на Break Down вече е официално из инернет... наистина много добре се бе подготвил и беше безупречен...

Очакваме скоро и видеоклипа към песента "Kiss Kiss" ... Не знам как намира сили за всичко това...фотосесии, фен срещи, снимане на клип, участия в милион предавания, подготовка на изпълнения.... наистина е страхотен!

 

 

 

 

Снимки :

 

20110707195428437.gif

 

20110707194722688.gif

 

20110707200026583.jpg

 

20110707195511747.jpg

 

c098a71990365930f919b8e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...