Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Много ме учудват положителните коментари. Не мога да разбера дали аз не съм наред или това вашето е някаква фенщина, напълно непонятна за мен. На мен песента не ми харесва определено! Това, което виждам в нея е търсене точно на комерсиалното, търсене на определена група зрители. Не виждам музикалност, а още по-малко индивидуалност на изпълнителя. Що се отнася до клипа - кожени дрехи, плът на показ - комерсиализация на N-та степен. Как един изпълнител/ка не направи нещо различно?!

И последно не мога да нарека 99% от азиатските "певци" музиканти. И понеже концерта на Стинг беше вчера нека го използваме за база за сравнение!!!

 

Не го правя с лошо като казвам всичко това, но много ми се иска да се замислите, да послушате нещо по-различно, нещо не толкова показно, а нещо което да храни душата ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с Dew. Аз също се зарибих по Please и все още съм, но реално с нищо не е по-различна от R&B песничките на Рейни, TVXQ и тн. На всички движенията са еднакви ала Майкъл Джексън и визиата в повечето случаи. Наистина нямат индивидуалност. А Стинг, там няма какво да кажем. Освен, че ако гледам концерт на някой кпоп идол, визирам Рейни, в повечето случаи, защото другите са ми малко младички, ми идва да викам понеже е атрактивен (разбирате ме), то на концерта на Стинг просто мозъка ми блокира, защото това, което направи на стадиона с всички тези уникални и супер талантливи музиканти не може да се сравни с нищо.

Та и този сигурно талантлив Ким Хьон Джунг е в комерсиалната машината за пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка звезда си има своите фенове. И всяка звезда има път, който да извърви и избор, който да направи.

 

Моля нефеновете да не се засягат от фенщината, а почитателите да бъдат толерантни. Безсмислено е, който не обича сметана, а черен шоколад, да убеждава в предимствата му тези, които не го обичат.

Важното е да ти повлияе положително, а това го има в двата случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но все пак феновете трябва да могат да търпят и критика. Никой не е казал нищо лошо, просто констатираме факта, че всички са copy -paste и за съжаление и той с нищо не е по-различен. Иначе момчето е симпатяга определено. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та си викам аз, Сонка да драсне 2 реда, че не се е изказала още :)

Хах, аз пък да пиша от страната на фенка, приемаща критика, съгласна до някъде с нея. Но пък няма да си кривя душата и да не се кефя напълно на момчето. Каквото и да си говорим - определено Ким впечатлява, независимо какво е направил, копирал или не, комерсиален или не - предизвиква впечатление. И това ме радва :)

Може да е могъл повече, може да го покаже в бъдеще, има време - но за момента съм доволна и ще си слушам песничките с голямо удоволствие.

И така, с добри чувства, който каквото иска да си слуша B)

 

ПП: Лично бих искала да поздравя блеки за наблюдателността и зоркия и поглед (тя си знае) :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та си викам аз, Сонка да драсне 2 реда, че не се е изказала още :)

Хах, аз пък да пиша от страната на фенка, приемаща критика, съгласна до някъде с нея. Но пък няма да си кривя душата и да не се кефя напълно на момчето. Каквото и да си говорим - определено Ким впечатлява, независимо какво е направил, копирал или не, комерсиален или не - предизвиква впечатление. И това ме радва :)

Може да е могъл повече, може да го покаже в бъдеще, има време - но за момента съм доволна и ще си слушам песничките с голямо удоволствие.

И така, с добри чувства, който каквото иска да си слуша B)

 

ПП: Лично бих искала да поздравя блеки за наблюдателността и зоркия и поглед (тя си знае) :P

 

съгласна съм с теб...и аз мисля така за Хьон Джунг :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос относно живите изпълнения по- горе- сигурни ли сте , че са живи :) щото според мен само танците могат да се включат към тази група. Не искам да звучи като заяждане, и аз съм му фенка на Ким Хьон Джунг , дори Please много ми харесва, Break down не толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос относно живите изпълнения по- горе- сигурни ли сте , че са живи :) щото според мен само танците могат да се включат към тази група. Не искам да звучи като заяждане, и аз съм му фенка на Ким Хьон Джунг , дори Please много ми харесва, Break down не толкова.

 

ами чува се от време на време да пее на живо чува се... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

andi11 Публикувана Вчера, 10:25

Аз имам въпрос относно живите изпълнения по- горе- сигурни ли сте , че са живи :) щото според мен само танците могат да се включат към тази група.

 

Аз си мислех, че само аз съм го забелязала това и дори си въобразявам нещо... Малко съм разочарована, защото го харесвам като певец и актьор и не разбирам защо не си пее на живо, ами както каза AmiraSalvatore - от време на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че само аз съм го забелязала това и дори си въобразявам нещо... Малко съм разочарована, защото го харесвам като певец и актьор и не разбирам защо не си пее на живо, ами както каза AmiraSalvatore - от време на време.

Ще ти кажа защо, защото няма как да се съчетаят тези динамични танци с живо пеене, просто е невъзможна работа :) Или пееш , или танцуваш. То това не е само при Хьон Джунг, ами и при други техни изпълнители го виждам, просто закачат микрофона на ухото и се впускат в луди танци ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка звезда си има своите фенове. И всяка звезда има път, който да извърви и избор, който да направи.

 

Моля нефеновете да не се засягат от фенщината, а почитателите да бъдат толерантни. Безсмислено е, който не обича сметана, а черен шоколад, да убеждава в предимствата му тези, които не го обичат.

Важното е да ти повлияе положително, а това го има в двата случая.

parab, силни аплодисменти за това посче. Жалко, че не можеш да чуеш колко са силни.

 

Така си е. Аз съм си върл фен на момчето и всичко, което направи ще ми харесва. Дали ще е роля или музика все тая.

Комерсиалното навсякъде си го има. Никой не прави нищо в тази сфера без да очаква успех. Така е в Азия, така е и другаде.

Хора, за какви живи изпълнения говорите? Отдавна си знаем истината. И andi11 го е написала - танци и пеене, несъвместими неща. То наште дето не танцуват са на плейбек, та какво остава за тези дето го правят. Важното е да има шоу, а тук дори е в повече. Чао от мен, да е живо и здраво момчето и да продължава да си радва феновете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешния live от Music Bank.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zSAzsdAGJcc

http://www.youtube.com/watch?v=7lDy5RQNJHY&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=BZbpxfod6GQ&feature=player_embedded

 

По принцип аз също много се дразня на плейбека, за мен е адски тъпо да му върви плейбека, когато всички знаем какъв прекрасен глас има. Но и други много големи звезди пеят и те на плейбек (е не през цялото време, и те се чуват де). Не е първият, който го прави и няма да бъде последният.

 

А Ким какви чупки прави ( сещате се какво имам предвид, нали?). :rolleyes:

gif4.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[11/06/11] Kim Hyun Joong ~ Break Down on Music Core ~

 

http://www.youtube.com/watch?v=pbuWcg-Eh40&feature=channel_video_title

 

===

 

 

[12/06/11] Kim Hyun Joong - Inkigayo Comeback Stage

 

Interview

 

 

Please

http://www.youtube.com/watch?v=YcobyguZrl8&feature=player_embedded

 

 

 

Break Down

http://www.youtube.com/watch?v=QyY4YQFUc7A&feature=player_embedded

 

 

Хьон Джунг е достатъчно добре трениран, че да си позволи да танцува така и да пее на живо ;) ... Ако някой все пак някога е гледал лайфовете на групата и предишните му соло изпълнения ще види какво значи наистина труден танц (не като тези тук) и пеене на живо и...как се прави ;) Не се чува от време на време...... ;) чува си се през цялото време там където трябва...или някой очакваше, че гласът му ще докара и ефектите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига сме ги дъвкали тези живи изпълнения, че вече взех да изпитам угризения, че отворих темата.

Insomnia, защо не мога да се регистрирам тукMy link не дава никакъв код за въвеждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали Ким пее на живо вече няма значение.

Фенки, дръжте се, седнете и дишайте дълбоко преди да четете.Всички сте готови нали?

Така....... а сега голямата новина.

Нашето любимо и обичано момче е обичано от друга. Днес в някакво предаване, той съобщил, че от 10, да от 10 месеца излиза с някакво момиче и не просто някоя си, а тя била някаква известна.

Коя естествено можем само да гадаем.Но той сладура си призна, че бил голям романтик. :wub:

Едно гадже- мечта по- малко за нас :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лол, това и аз го прочетох, но разбрах, че са се срещали .. т.е. в минало време. Май нещо не съм разбрала или просто съм искала да е в миналото. :D Пък и в едно интервю пишеше, че имал навика да пие бързо, но то било защото искал да забрави някои неща. Както и да е. Иначе какво да кажа.. Кими ще разбие със сигурност сърцата на много фенки по света, включително и моето.. но ако погледнем от нормалната страна човека няма как да остане сам цял живот я! Много се изненадах - цели 10 месеца - работа май е сериозна :lol: (за наше съжаление..) А, да, да.. романтик, бил сготвил нещо с кимчи за приятелката си!

Ехх, няма какво да друго да кажа, освен да му пожелая да бъде щастлив!

 

ПС Чудя се коя е жената до него? Известна? Дали му е нуна? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би пък О Ха Ни да е успяла най- накрая :lol:

Нещо взеха да се бунтуват звездите напоследък. Тези дни мярнах ,май в темата на ТОП , и той беше сниман с някаква актриса хванати за ръце. Ми няма лошо, крайно време е да влязат в 21 век.. Аз по принцип никога не съм им вярвала като кажат, че нямат половинки, но тоя мерак сега изведнъж да си признават наред, малко на режисиран ми прилича.

И да не е съвсем спам, изрових едно живо изпълнение, беше почнало да хваща прахоляк в темата на SS501. Който не го е гледал- enjoy :rolleyes: Тук с тази дългата коса много ми напомня на Джон Бон Джоуви, не знам защо.

http://www.youtube.com/watch?v=Ufx4EfWnMG8&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид колко беше зает последните години, единствената, на която бих заложила , е Хуан Бо. Тяхното бе най-истинско и като нищо да са били заедно и зад екран. Но пак поради натоварения му график, да са се разделили. За никоя друга не мога да се сетя, която да му пасне достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид колко беше зает последните години, единствената, на която бих заложила , е Хуан Бо. Тяхното бе най-истинско и като нищо да са били заедно и зад екран. Но пак поради натоварения му график, да са се разделили. За никоя друга не мога да се сетя, която да му пасне достатъчно.

Хуан Бо, да не е тази , която играеше Ю Хе Ра, аз иначе за тази актриса си мислех, понеже тя участваше и в началните епизоди на БОФ и е доста симпатична, а тялото и е убийствено с тези безкрайно дълги крака. Иначе по изчисления ако се върнем 10 месеца назад , някъде около заснемането на Палавата целувка се пада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...