Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Дали се мрази, няма мозък или се смята за недосегаем -не знам. Едно е ясно, не си е научил урока.Не само че е карал пил, но е заспал зад волана и поспал 15 мин на светофара, където е намерен от полицията след подаден сигнал. Агенцията му, първоначално е послъгала, че го накарали да си  паркира колата след разпивка с приятели след тежък работен ден, но понеже в Корея е пълно с камери за видео наблюдение, истината бързо е разкрита.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знаят какъв ден е днес, така че дружно да поздравим и да кажем

Честит рожден дееееен на Ким :es:

Да продължава да е все така красив и скоро да се върне сред звездите в Корея :wub:

Ние празнуваме от вчера, който иска да се присъедини да се чувства поздравен с новата песен:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, sonka88 написа:

Някои знаят какъв ден е днес, така че дружно да поздравим и да кажем

Честит рожден дееееен на Ким :es:

Да продължава да е все така красив и скоро да се върне сред звездите в Корея :wub:

Ние празнуваме от вчера, който иска да се присъедини да се чувства поздравен с новата песен:

 

 

Знаем, знаем, от вчера все за него мислим. Ха, наздраве за Ким!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.02.2015 г. at 11:19, debil4e написа:

Аз не мога да се начудя пък на кандидат-булката/бъдещата майка. Приятелят ти те бие, ти стигаш до там да го съдиш, но не късате :blink:  . Не само това ами и бебе чакаш от човека когото съдиш за побой :huh: . Доскоро малко или много и симпатизирах..., но при тези факти-и делото и бебето са факти, другото не се знае. Чудя какво ще стане с тези, които наистина искат да се разделят с агресивни партньори :mellow:  . За мен тази история е нелепа и ми оставя само лош вкус в устата

 

Така описано ми звучи като типичен Стокхолмски синдром. /В гугъл има много разяснения за него, но накратко: той се проявява в това, че жертвата на насилие, си пада по насилника и е привързана към него, незвисимо от насилието и даже точно заради него. Също така жертвата в този случай не се осъзнава като жертва, а мисли, че си е много добре./

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият му сериал-  "That Time When Time Stops" [2018] е  пълен провал .Рекордно нисък рейтинг 0,1% по KBS и тотално плюене, че не може да играе. Що не си пее песньовките, дето евентуално все още има кой да му ги слуша, а се бута между шамарите!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, това нищо не значи. Обичам да си съставям мнението лично. А от изгледаните две серии мога да кажа, че за сега нямам забележки нито към историята, нито към играта на актьорите. Единственото, което ме кара да се опасявам от бъдещото развитие на сюжета е историята около събирачите на души.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Новият му сериал-  "That Time When Time Stops" [2018] е  пълен провал .Рекордно нисък рейтинг 0,1% по KBS

 Не че го защитавам, и половината БОФ не можах да догледам, но това не е КБС. Каналчето всъщност е KBS W,  KBS World даже не е.

Рядко забутана кабеларка с гледаемостта на нашия BiT, да ме прощават зрителите му.:rofl:

 

Така че 1 на 1000 си е постижение.

Да не говорим, че вероятно после драмата отива на японския пазар.

Щом Джеджун продаде своя "Manhole"с 2% рейтинг за повече пари, отколкото прословутите “Descendants of the Sun” , ясно е, че и този ще намери своята публика.

Колкото и да им е мъчно на корейците, в момента пазара в Япония е толкова затегнат, че там пробиват или сериали с вече утвърдени (ама там) звезди, или напълно неочаквани за корейската публика драми като Devilish joy.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска, да не забравяме , обаче, че Кимчо, особено пък и след скандалите е далеч от Джеджун и японците дават мило и драго за който и да е от легендарната петорка. Даже четох, че дуото е  ударило в земята по заработка  за годината,много нашумелите в момента БТS;),  и ЕХО-вците, благодарение на Япония точно.

Нека да успее момчето, просто  само споделих фактите.Няма и да го гледам даже. Пък и 0,1% си е за отбелязване. Не се вижда всеки ден и е далеч от 2%,  с което взе Кимчо първенството, което Джеджун държеше.:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам днес излязла негова японска песен, и понеже никой не е обновявал скоро темата,малко ще върна назад и накратко какво ново около него...

 

Миналия месец на десети излезе негова нова песен...

 

През август започна и световното му турне, което ще премине през 10 града в 8 държави... :click:

65583614-2844571682235867-48812528375326  65775675-2846340725392296-56163070267673

 

А излязлата днес песен е от новият му японски албум "This is Love",който трябва да излезе сега през септември. Ето обложките:

67460901-2887229694636732-75059397834162 67099787-2887229631303405-49788150640657

 

Off Topic

 

67141574-2887229534636748-43072706679060 67221269-2887229581303410-33451677011977

 

И песента... На мен ми хареса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HJ CHANNEL (현중채널) - 16화 현중씨, 뭐해요

 

И като гледам номера ме усъмни, че има и други от тая му поредица. Така е..

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...