Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

MBC започват излъчване на документална поредица "Кпоп звездите завладяват света", като първият епизод е " Kim Hyun Joong - the lucky guy" . Целият филм,но за съжаление за сега без субтитри на разбираем език ( има превод само на отделни епизоди)

 

http://www.youtube.com/watch?v=bg5BCC56ips

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз четох за това..

Някой, ако намери целия преведен поне на английски да се чувства свободен да постне в темичката тук :)

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И малко снимчици на Хьон Джунг от днешната пресконференция на Centerpole :)

 

tumblr_m2q42uxOPb1rrc9mxo7_1280.jpg

 

 

tumblr_m2q42uxOPb1rrc9mxo2_500.jpg

tumblr_m2q42uxOPb1rrc9mxo3_500.jpg

tumblr_m2q42uxOPb1rrc9mxo10_1280.jpg

 

tumblr_m2q45lOm0m1rrc9mxo1_500.jpg

 

tumblr_m2q45lOm0m1rrc9mxo2_500.jpg

tumblr_m2q45lOm0m1rrc9mxo3_500.jpg

tumblr_m2q45lOm0m1rrc9mxo5_500.jpg

tumblr_m2q45lOm0m1rrc9mxo6_500.jpg

 

 

 

Усмихнат, чаровен и красив както винаги :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Key East потвърдиха, че Хьон Джунг се връща с главна роля на малкия екран. Новата драма на момчето ще се казва "City Conquest”, отново адаптация по комикс книга,

този път на автора Шин Хьонг Бин.

 

 

dc1c736259b0828d78b690ab55da3c5d1333700811_full.jpg

 

Да споменавам ли, че образа му е пак на силен и див характер когато касае обществени теми, но слаб, когато се отнася за любовта...Yang Yoon-ho режисьор.

(моля, моля, дано не се повтаря нишката от “City Hunter”-а)

 

 

В момента Хьон Джунг е на успешния си “Kim Hyun Joong Fan Meeting Tour 2012″ в цяла Азия.

В Сингапур турнето е мега успешно...и медиите се надпреварват да го снимат!

201205051500531117_1.jpg

 

P.s.Insomnia ми липсва с инфо..тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна новина, blacky. Напълни ми душата. Откога чакам таково инфо! :es:

Ако Инсомниа не се врече да го превежда от английски /като първа фенка/ или пък може да иска, но да няма време.... аз си го заплювам сериала за превод. Няма начин руснаците или испанците да не го изкарат бързо, те са луднали по него. А пък аз за сериал с Кимчо...., ако трЕбва и отпуск ще си взема... :P

:thanks: за хубавата новина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелелллелелеллле много се радвам за новата му роля!

точно такава исках да изиграе - тип лошо момче, но непреклонно пред истинската любов.. 100% ще бъде страхотен!!

бтв.. говори се от няколко дена, че в София ще има концерт на корейски звезди.. и една приятелка ми каза, че понеже Ким Хьон Джунг не е от 3-те големи компании, които изискват огромни хонорари, е възможно да дойде в България.. Това са само наши предположения, но наистина би било НЕОПИСУЕМО, нали?

Ако някой знае нещо повече за концерта да се чувства свободен да сподели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз четох за това..

Някой, ако намери целия преведен поне на английски да се чувства свободен да постне в темичката тук :)

Благодаря предварително!

 

Ровейки се из нета :P , намерих със бг суб :es:

 

Част 1

 

Част 2

 

Част 3

 

За последната част все още няма субтитри, но мацката е обещала скоро да има и за нея. Евала :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за клипчетата verity_gb...страхотни са!! :P Толкова е естествен и същевременно невероятно магнетичен!!

Особено ми хареса птичия му танц...много се смях :D ,но беше много сладко :blush: и той така готино се смя с глас накрая!!

Скоро се очакват субтитри и за Paet 4 :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен наборчето е един от най-харизматичните корейци, които съм виждала.....като ползват такива актьори, как да не има следиш всички драми?! :unsure::rolleyes:

 

Толкова естествено се държи в предавания, на интервюта, че няма начин да не ти направи впечатление. Надявам се някой ден и България да я огрее тази звезда(с една по-продължителна FM след концертО :D )

 

А относно корейската звезда на БГ територия.....не знам защо, но останах с впечатленито, че ще бъде Lee Jun Ki... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Soraya :)! Току що я изгледах - това за мен е най-емоционалната и докосваща сърцата част :) Особено срещата с Дже Джунг и думите на майка му. Не, просто няма друг такъв като него. Продължавай в същия дух Кими :wub: Не подражавай на никого, просто бъди СЕБЕ си, както сам каза.

"Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му" (сетих се за тази мисъл, докато гледах :P ). А неговите мечти са големи !!! И най-важното е, че той работи усърдно, за да ги постигне !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф....Страхотно...Аз също благодаря за превода....Това за мен е истинския човек на изкуството..Би било страхотно да си на един такъв концерт ,нали?! :wub::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли дали има други филми на kim hyun joong с бг субс освен playful kiss и boys over flowers

Редактирано от bealonenomore
Моля, пишете на кирилица.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип знам, че има Cameo участие в някои, но тях май ги няма из нета (пише повече на описанието, още на 1 страница)

също заедно Hwan Bo участва в We Got Married тук е цялото им участие, но само с английски субтитри

и в 1 епизод на 1 сезон на Dream High се появява за малко, иначе заради натоварения си график, не се е снимал в повече предукции..

сега очакваме City Conquest ^.^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях дали някой е слагал това видео преди, но какво пък?! Да плакнем очите... давайте народе, пускайте лиги :D

аз лично за малко да вляза в болница по време на последната сцена :tongue::es: :es: :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...