Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Ахх, Kim Hyun Joong. Новите му песни са спр. якички. Искам само да попитам още ли си я има групата SS501 или се "разпадна"?Телефона ми е пълен с негови песни и снимки.

 

Естествено, че я има... и винаги ще я има докато петимата имат такова нечувано приятелство!

За последните няколко месеца имаше около 10 слуха относно това кога ще се съберат...Последният беше, че ще е Декември, но се оказа, че въпросната радио програма, по която уж било споменато това, не съществува ;Д

Лично аз не ги виждам тази година... Кю ще дебютира със соловия си албум Септември, Хьон Джунг планира още един албум и евентуално участие във филм...а да не говорим, че те първа му предстои турне из Азия....

Jung Min ще се снима в драма...и ... картинката не е особено обнадеждаваща.... но съм сигурна, че 2012 ще е годината на Triple S ...и това ще е най-дългоочакваното завръщане в историята....

Но...това е за обсъждане в темата на момчетата, а не в темата на Хьон Джунг.....

 

И за да не бъде поста съвсем празен...една невероятно красива снимка на Хьон Джунг още от времето когато беше с дълга коса...(тези дни ме е хванала носталгията по тези времена ... )

 

 

061220gaesujak21hz5.jpg?w=510&h=655

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои нови снимчици на Кими ;)

285107_204776479579970_100001428573372_573804_7026953_n.jpg?w=480

285415_204776129580005_100001428573372_573789_6936879_n.jpg?w=480

295161_10150409261964338_238287249337_10622545_4463292_n.jpg

281680_204793636244921_100001428573372_573842_5121433_n.jpg?w=510&h=680

1211.jpg?w=510&h=765

 

Лично аз си го харесвам навсякъде,на всяка снимка,неговата усмивка е просто запленителна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Япония -> Виетнам -> Тайван -> Сингапур -> Малайзия -> Тайланд -> Филипините.....

 

251.jpg

 

Хьон Джунг не се спря дори за секунда :))... Посещенията му във всяка една от тези Азиатски държави включваше прес конференция, хай 5 среща с феновете, посещение в магазин от веригата "The Face Shop" и раздаване на автографи. Искрено се надявам, че след като турнето му приключи ще си почине подобаващо, защото скача от държава на държава и от евент на евент ....но като го знам какъв е работохолик и колко много обича феновете си, отново ще се впусне в разни приключения....А и да не забравяме, че Октомври излиза новият му албум... (Тоест.. още един сърдечен удар за мен :D )

 

 

Ако някой иска да види материалите от турнето в страните ....

 

Посещението му в Япония е отразено тук....

 

Виетнам - http://kimhyunjoongsworld.wordpress.com/?s=vietnam&x=0&y=0

Тайван - http://kimhyunjoongsworld.wordpress.com/category/taiwan-activities/

Сингапур - http://kimhyunjoongsworld.wordpress.com/category/singapore-activities/

Малайзия - http://kimhyunjoongsworld.wordpress.com/category/malaysia-activities/

Тайланд - http://kimhyunjoongsworld.wordpress.com/category/thailand-activities/

 

 

====

 

И...фотосесията, която чаках толкова дълго.... Преди месеци японския мобилен блог на Хьон Джунг публикува снимка на прелестно котенце, с което Хьон Джунг е имал фотосесия....Не се спомена за какво са снимките, но вече стана ясно... Те ще красят страниците на официалният му календар за 2012....Ето с какво ни зарадваха днес :

 

Обожавам котенца...както и всички животинки и бях сигурна, че снимките ще ми станат любими...прелестни са!

 

jyj.jpg

 

11f754845653d45dadafd5e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето,че любимият ни лидер посети и Кю,докато сладкият център на ss501 се подготвя за мюзикала в който участва.Браво на Ким така трябва да бъде,всички трябва да се подкрепят ;)

khjnarepeticiqnagooong0.jpg

khjnarepeticiqnagooong0.jpg

 

Момчетата не са се забравили йейййй :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега съм го гледала само в BOF. Имах усещането, че е манекен, който прави блед опит за меланхолично-романтичен поглед. Дори не ми се стори чак толкова красив... Абсолютно не заслужаваше вниманието ми докато не попаднах на темата за ss501...

Този човек е роден да пее според мен. Прави магия. В клиповете също е супер. Създава страхотна атмосфера. Не мисля, че силата му е в актьорството, но може и да бъркам, затова ще му дам още един шанс (а и повече :)

Въпреки това ме пишете във фен клуба му - заради F4, които нямаше да са същите без него, заради откровеността му в интервютата, заради страхотните песни и клипове, заради личния му чар и "Nameless memory".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега съм го гледала само в BOF. Имах усещането, че е манекен, който прави блед опит за меланхолично-романтичен поглед. Дори не ми се стори чак толкова красив... Абсолютно не заслужаваше вниманието ми докато не попаднах на темата за ss501...

Този човек е роден да пее според мен. Прави магия. В клиповете също е супер. Създава страхотна атмосфера. Не мисля, че силата му е в актьорството, но може и да бъркам, затова ще му дам още един шанс (а и повече :)

Въпреки това ме пишете във фен клуба му - заради F4, които нямаше да са същите без него, заради откровеността му в интервютата, заради страхотните песни и клипове, заради личния му чар и "Nameless memory".

 

вярно, че има какво още да се желае в играта му, но мисля, че трябва да изгледаш и Playful Kiss, там има по-голяма роля и като че ли си личи по-добре какъв актьор е. И наистина гласа му е ангелски и песните са му един такива, че като ги слушаш няма как да не се усмихваш! :)

 

П.С: нашият любимец е спечелил някаква награда, по-точно крал на Азия. :click:

Е, нека му е честито, той го заслужава! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно, че има какво още да се желае в играта му, но мисля, че трябва да изгледаш и Playful Kiss, там има по-голяма роля и като че ли си личи по-добре какъв актьор е. И наистина гласа му е ангелски и песните са му един такива, че като ги слушаш няма как да не се усмихваш! :)

А пък аз искам, искам и пак искам, да го гледам в драми. Изобщо не мисля какъв актьор е и точно за него съм абсолютно безкритично настроена. :D Всичко, което направи ми харесва и се моля да му предлагат още роли в сериали, а добре ще е и в някой и друг филм. Много се страхувам да не спре да снима. Надявах се и тази година да има роля за него, но.... нямах късмет. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз искам, искам и пак искам, да го гледам в драми. Изобщо не мисля какъв актьор е и точно за него съм абсолютно безкритично настроена. :D Всичко, което направи ми харесва и се моля да му предлагат още роли в сериали, а добре ще е и в някой и друг филм. Много се страхувам да не спре да снима. Надявах се и тази година да има роля за него, но.... нямах късмет. :lol:

не се притеснявай, догодина ще се снима в някаква нова драма (бях чела някъде..)

и аз го искам да го гледам.. ама уви.. снимал се е само в 2-3 или само като статист.. и все пак е толкова красив :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно момичета ще има още доста да гледаме Кими,той е много талантлив и търсен за реклами,драми и др.На него сега му предстоят много неща да издаде октомври нов соло албум,после догодина да се събере отново с дабълесчетата (което аз лично най-силно желая) и тагава чак може да мисли за нови драми и др,а според мен ще си има доста предложения ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно си права! Днеска например, отново е играл в някакъв мач, само дето са загубили ...:click:

P.S: вижте снимките! ^_^

 

едит: и ето един клип от мача:

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се притеснявай, догодина ще се снима в някаква нова драма (бях чела някъде..)

и аз го искам да го гледам.. ама уви.. снимал се е само в 2-3 или само като статист.. и все пак е толкова красив :wub:

охх размечтах се и аз вече да видя дабъл ес отново заедно...няма почивка нашия лидер бе...турне из Азия, промотиране, нов албум, футболни срещи, множество интервюта...неуморим е просто...с нетърпение чакам октомври да излезе албума му...досега пожъна огромен успех сигурна съм че и занапред ще е така...а и дано скоро го видим в някоя драма ама едва ли сега соловата му кариера е на първо място...Hyun Joong Fighting !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амии...дадох му шанс с "Целувката" - ама пак нещо не ми се нрави играта му. Определено обаче с тъмна коса повече го харесвам.

Предлагам да си остане с песните и рекламите, но нали съм добра душа бих му дала още един шанс в някоя драма - то такава хубост, че чак прелива от екрана ,току виж и аз съм се поразкрасила покрай него :28558:

Ех, мечти ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официалната дата, на коята излиза новият мини албум на Хьон Джунг е 11 Октомври (Вторник) , а Showcase-a започва на 20!

Tracklist:

01. Do you like that

02. Lucky Guy (title track)

03. Smile

04. I’m Your Man

05. U

06. Lucky Guy (Instrumental)

 

айде да ни е честито ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...