Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Новите снимки са уникални. :rolleyes: Даже си ги слагам първата на Десктопа. А тази песен Please просто не мога да си я избия от главата --> особено това :D

Cuz you’re the cheater, a liar,

and a killer ...

:wub::thanks: Няма такъв луд клип и песeн просто :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте, че питам, ама...

 

Аз ли съм единствената, която вижда едно копие на Love song в този клип? Цветовата гама, танците с микрофоните, сцените, в които е сам(поне е тъмно при него), сцените с мацката в апратамента?

 

Много ми харесва, има много еротика и красота, ама...То е едно към едно, чак неудобно ми стана да го гледам. Този човек може да направи много повече от това рециклиране...Малко съм разочарована, не му отговаря на стандарта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уауууу, уауууу, уаууууу...

Трябваха ми 2 часа и дозина гледания на клипа, за да успея да драсна коментар.

Музиката, текста, изпълнението-всичко е на ниво! А за негоооооо...Не знам дали това е "прическата", но му отива. Мъжествен и много различен :) Всъщност, на него всичко му отива B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле страхотен е:такава сила,страст и мъжественост излъчва ........ :wub: :wub: :wub:

 

 

Добре ся, какви са тия снимки? Направо няма да мога да спа ....

 

 

Уауууу, уауууу, уаууууу...

 

Предупредила съм в жълтия надпис над темата за бърсането на лигите. Въздържайте се от подобни изцепки, защото мненията ще бъдат изтрити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HAPPY BIRTHDAY, KIM HYUN JOONG

 

 

665c912f346cac6eca95594.jpg

 

Днес, на 6-ти Юни, празнуваме един изключително специален ден. Ким Хьон Джунг празнува 25-тият си рожден ден! (Спрямо Корейското броене, той става на 26)...

 

 

===

Когато пишеш пожелания за човек, когото много обичаш, наистина ти се иска написаните думи и да изразят цялата тази любов и възхищание, но това няма как да се случи...

Няма да бъда многословна в пожеланията си...

 

Пожелавам му да е здрав и винаги въоръжен с много сила, с която да се пребори с всичко и всеки застанал на пътя му!

Искрено вярвам, че щастието е най-важното нещо в живота на всички човек. Това, което прави сърцето щастливо са личните постижения, любовта, подкрепата и като цяло хармонията със заобикалящия свят. Затова му пожелавам цялото щастие на света... Той заслужава да е щастлив и дано тази прелестна усмивка никога да не слезе от лицето му!

 

Хьон Джунг е роден, за да радва хората с невероятният си талант. Притежава магически глас, който прави чудеса и със сигурност носи неописуеми емоции на всички. Именно затова му пожелавам и искрено се надявам, че за в бъдеще професионалните му изяви и проекти няма да спрат и той ще продължава да се изкачва по стълбицата на успеха и ще продължи да се доказва като един от най-добрите артисти!

 

 

 

Дано празненството бъде незабравимо и дано получи най-желаният подарък....

 

 

dscs7.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bofscans011.jpg

Трудно е да се пожелае нещо на човек, който всичко има..

И все пак бих ти пожелала късмет и издигане по стълбицата на успеха,

но най-вече щастие, защото човек трябва да е удовлетворен от това, което прави!

А и да не забравяме, че зад всеки успял мъж стои една силна жена!

Надявам се я срещнеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден,Лидер!!!!!!!!!!

Най-важното е да бъдеш жив и здрав!!!!!!! Пожелавам ти да продължиш да вървиш по пътя към съвършенството!!!!

 

255014_1578486240319_1780557799_1038633_7009492_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Хьон Джунг и от мен! (party) Да е жив и здрав, все така лъчезарен и да продължава да е толкова добър певец, актьор и танцьор! :bow::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и клипа към Break Down :

 

 

Определяно повече ми хареса от Please, за която съм съгласна със Zenit, много се чудех на кой клип ми прилича... дам Love song...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, по-доброто видео (за мен) и жанровата насоченост накараха да се разпише и моя милост.

Никак не е зле като краен продукт, аз на вид Хьон Джунг казах, че екстра действа с тази промяна, сега и мелодично почти го докарва, и със секси танца направо готви за летните страсти народа си фенски...

Много секси look и чупки вкара, не мога да не си призная, колкото й да се забелязва копи Рейн сонбе денс агресията и чат-пат клонинг движения от 2pm момците :lol:

Та даже и на адно хамериканче също леко ми прилича, но има обаче някаква промяна в този човек, не мислите ли? Доста смело и отпуснато "позира" пред камерата. Какво ли готви за живото изпълнение? :P

Вече искам лайф сцената да видя..ще сваля ли тази риза или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде вече излезна и цялото мини албумче. Другите две песни са Please и Break Down, но ние вече ги знаем и някой като мен вече са го слушали по 100 пъти.

http://www.youtube.com/watch?v=80kJJTO4cas&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=THFkcZOLG0Y&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=PczoOlUrlZs&feature=player_embedded

 

:click:download

 

Моите очаквания са напълно оправдани, страхотни песни и страхотен бийт.Личи си колко много е пораснал, усеща са огромната му промяна, като звучене и визия.

Клипът към Break Down е много силен. :P

Чакам с нетърпение лайф изпълненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Break down разбива всичко живо! Като започнем с ненормално яките танци, разбиващ стените бас и страхотния синхрон между мъжете и минем през изключително различния и the new guy - Kim, се е получило нещо уникално яко. Един път го гледах и вече танца и песента не ми излизат от главата. :P Този клип е новия Mirotic :P Много ще го танцуват и ще го снимат и ще бъди гига хит :rolleyes: ! Само успехи от тук насетне му желая на Kim!

- няма такава лудница
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

харесвам клипа - невероятен е...а ако заговорим за лидера просто вижда се колко е "пораснал" в кариерата си...визия, излъчване = чисто нов прекрасен Hyun Joong :wub:

 

cd4783d5ae38cc9201b8a94165c15ed3_large.jpg

 

BreakDown-June7-MurdererQ-13.jpg

 

BreakDown-June7-MurdererQ-04.jpg

 

BreakDown-June7-MurdererQ-01.jpg

 

breakdown-june7-enews-hjl-03.jpg

 

breakdown-june7-enews-hjl-01.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...