Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Ким Хьон Джунг се завръща през Юни ~

 

 

16526731.jpg

 

 

 

Тази година актьорът и певец Ким Хьон Джунг се завръща с първият си соло албум. Той ще е четвъртият от SS501, който ще издаде самостоятелен албум. Първи бе Park Jung Miin, след него Kim Hyung Joon, а скоро очакваме и албумът и на Heo Young Saeng. Kim Kyujong е единственият от SS501, който засега няма планове за солов албум, но пък за сметка на това се е фокусирал върху актьорската си кариера.

 

 

Албумът на Ким Хьон Джунг ще бъде официално пуснат през месец ЮНИ. Това ще е и дебютът му като соло артист. По време н интервю, състояло се на 8-ми Април, представител на агенцията на Хьон Джунг - Key East, сподели пред Newsen : "Избрали сме много разнообразни песни и той съвсем скоро започва със записите в студиото."

 

"Ще се фокусира и отдаде изцяло на новият албум и записите и няма да се ангажира с допълнителни участия."

 

 

===

Credit: Newsen

Translation: Koreaboo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато го чакаме да се завърне, се радвам неистово на присъствието му на футболните терени и не знам защо никой не отбелязва факта, че Хьон Джунг е добър с топката. А, когато се събират отбора все звездички за футболните им изяви, дори и благотворителни, пляскам с ръчички. Отборът на FC MEN е много сладурски, ама много, като добавя Кики и ДуДжон от ПийстЪ, плюс атлетичното Джунсу(и Мики ми се искаше, но ..има време), четворката е по-лъчезарна от малкото ни слънце, напоследък. Та споделям, че момчето Ким е готян с топката, защото отваря сетивата ми и е бая изразителен във физиономиите си на терена. Неподправен е и е свежарка, и да вземат да обърнат внимание, бъдещите режисьори на негови проекти, как да предизвикват емоцията на лицето му, а не да го сковават, ама ха..Отплеснах се, простете, слагам една супер снимка от последната благотворителна победа, една с "братчето си" от "Палавата целувка" (дето всички са нахилени)и един гол, не от последното събиране..ама изразителен. Ах, дано и Кристиано гледа деветката, как бележи :P .

omanfootball.jpg

019d43d4bf7481b777c6380b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става да играе фудбол и добре изглежда. Преди малко се заблудих. Видях в един сайт името и снимката му за една мини драма през 2011, тъкмо се зарадвах. и......ме поля студения душ. Видях отдолу коментар, че снимката е сложена по погрешка с молба да я махнат. Ще си чакаме албума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Hyun Joong for HangTen

 

 

1024-x-768-1.jpg

 

1024-x-768-3.jpg

 

1024-x-768-4.jpg

 

1024-x-768.jpg

 

286795916.jpg

 

ef2e94939816491ff01fe70.jpg

 

 

 

 

===

 

 

Kim Hyun Joong for “The Lotte Duty Free Shop”

 

 

209913_169199769804308_100001428573372_414124_5412338_o.jpg

 

219072_169199603137658_100001428573372_414122_598966_o.jpg

 

c479a46f51664fa5b211c79.jpg

 

 

 

===

 

Колкото до останалото, албумът вече е готов, песните са записани, хореографиите и фотосесиите все още се подготвят...

Благодарение на мобилният блог на Хьон Джунг разбрахме и че една от фотосесиите е била с това съкровище -

 

khjmobilestaffblog232.jpg <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна новина, че Ким е готов с песните!! Тъй като е моя слабост и той ме запали по Корея изцяло :rolleyes: :rolleyes: няма как да не се вълнувам от предстоящото!! Сигурна съм, че ще има големи хитове ии дано да направи и гоооолеми танци :rolleyes: :rolleyes: На снимките както винаги е невероятен. Благодарим на хората, които са в крак с неговите проекти :):rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна новина, че Ким е готов с песните!! Тъй като е моя слабост и той ме запали по Корея изцяло :rolleyes: :rolleyes: няма как да не се вълнувам от предстоящото!! Сигурна съм, че ще има големи хитове ии дано да направи и гоооолеми танци :rolleyes: :rolleyes: На снимките както винаги е невероятен. Благодарим на хората, които са в крак с неговите проекти :):rolleyes:

Аз също се запалих по всичко корейско,заради него.Ще чакам с нетърпение да чуя някоя нова негова песен. :inlove:

 

 

efil-magz-2.jpg

KHJ_15.jpg

KHJ_05.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! ...изгледах няколко сериалчета с участието на Hyun Joong и сега съм тотално зарибена...с нетърпение очаквам нови песни и изяви от него...невероятен е чак ми се иска да заплача от кеф като знам че има такива прекрасни хора като него ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение появата на първия соло албум на моят любимец! Дано да ни изненада приятно :)

http://www.youtube.com/watch?v=K4cdTAJtdfI

 

KHJ_01.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност рекламите сте му ги гледали, но там зад кадър е останало още многооо какво да се види. Много красота, чаровни усмивки и този поглед. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият самостоятелен албум на Ким Хьон Джунг ще се казва "Break Down"

 

Ще съдържа 6 песни, като 6-тата е инструментал.

 

24292625.jpg

 

Tracklist :

 

01. Intro (Let Me Go)

02. Break Down (Feat. Double K)

03. 제발 (Please)

04. Kiss Kiss

05. Yes I Will

06. 제발 (Please) (Instrumental)

 

Please ще бъде основната песен. Според източници, в песента ще има изявен акомпанимент на пиано и оркесър, а текстът ще бъде доста тъжен.

Очакваме албума с нетърпение.

 

===

 

Нова реклама от "The Face Shop"

 

 

f95109a076c71f4d6c22eb5.jpg

 

Страшно сладка... мисля, че е най-добрата от всичките реклами за "The Face Shop" досега. Поне на мен най-много ми харесва.....

===

 

Със завръщането си на сцена, Хьон Джунг възобновява и учасията си в предавания. Засега е потвърдено, че ще участва в Happy Together и Strong Heart.

Strong Heart ще бъде записано на 26-ти Май и ще се излъчи към средата на Юни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият самостоятелен албум на Ким Хьон Джунг ще се казва "Break Down"

 

Ще съдържа 6 песни, като 6-тата е инструментал.

 

24292625.jpg

 

Tracklist :

 

01. Intro (Let Me Go)

02. Break Down (Feat. Double K)

03. 제발 (Please)

04. Kiss Kiss

05. Yes I Will

06. 제발 (Please) (Instrumental)

 

Please ще бъде основната песен. Според източници, в песента ще има изявен акомпанимент на пиано и оркесър, а текстът ще бъде доста тъжен.

Очакваме албума с нетърпение.

 

===

 

Нова реклама от "The Face Shop"

 

 

f95109a076c71f4d6c22eb5.jpg

 

Страшно сладка... мисля, че е най-добрата от всичките реклами за "The Face Shop" досега. Поне на мен най-много ми харесва.....

===

 

Със завръщането си на сцена, Хьон Джунг възобновява и учасията си в предавания. Засега е потвърдено, че ще участва в Happy Together и Strong Heart.

Strong Heart ще бъде записано на 26-ти Май и ще се излъчи към средата на Юни.

 

Чудесни новини... :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, оле.... песента звучи много яко. Благодарско за тийзъра :bow: Много ми харесва новата прическа на Hyun Joong (лично мнение- с по-къса, даже леко офъкана коса е по-хубав :tongue: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само един уикенд дели хиляди фенки от пълното щастие. :wub:

Аз също нямам търпение да видя как се е справил, след страхотните соло албуми на останалите от групата, е и негов ред да покаже колко е добър.

И аз да кажа, че новата прическа много ми харесва :inlove: , крайно време беше да го подстрижат момчето, че тази последната с която се подвизаваше на беше по мой вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...