Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Ако не сте разбрали вече, сагата при него приключи..

 Той спечели граждански иск, като върховният съд отхвърли жалба за обезщетение, подадена от бившата му приятелка срещу него. През 2015 тя подава жалба за нападение срещу Kim Hyun Joong. Съдът обаче я сметна за неоснователна /след години мъки/ и осъди жената да плати на Kim Hyun Joong 100 милиона вона за вреди. 

Ето оригиналната статия, на корейски е, та с преводач, това разбрах, да не ви подведа най-вече за края на последното изречение, но важното е че всичко приключи...

:click:

 

И нещо за настроение...

bwy1605196218x.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърках се вече с неговата история. Още преди да излезе от казармата нали я бяха осъдили или е обжалвала? Ще му дадат ли детето? Той май не го е виждал изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Делата бяха две - наказателно и гражданско. Вече и аз не помня по кое от тях докъде го докараха и дали детето в крайна сметка е негово или не баш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица излезе превюто му към участието в реалити програмата KBS2 Joy  'Ask Us Anything: Fortune Teller'.

Имаше твърде негативни мнения. Вчера се е излъчило и самото му участие.

Водещите: Lee Soo Geun и Seo Jang Hoon са повдигнали темата за бившата му:'

Kim Hyun Joong е отговорил:

     "Притеснявам се какво хората ще помислят за мен. Аз съм жизнен човек, но след случката станах отчаян. Бих ли живял отново малко по - oптимистично?"

     Разбирам, че съм сгрешил, но всяка нощ имам кошмари. Когато съм със семейството си, се чувствам добре, но пред непознати, винаги съм нашрек, притеснявам се, че могат да ме критикуват. Не мога  да завържа комуникация с хора от развлекателната индустрия. Мислех си, че присъстивето ми ще навреди на останалите. Те не могат да спечелят нищо, ако са приятелски настроени към мен.

     Опитвам се да имам повече смелост, за да живея по - добре, вместо  да се притеснявам и страхувам.

 

Статия: Netizens criticize Kim Hyun Joong for trying to return to promotions after 6-year lawsuit with ex-girlfriend 'A'

 

 

Нещо ново от него ~:panda-145:

MUSIC IN KOREA - You are a Miracle (unplugged)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/5/2021 at 7:33 AM, bubble said:

     "Притеснявам се какво хората ще помислят за мен. Аз съм жизнен човек, но след случката станах отчаян. Бих ли живял отново малко по - oптимистично?"

     Разбирам, че съм сгрешил, но всяка нощ имам кошмари. Когато съм със семейството си, се чувствам добре, но пред непознати, винаги съм нашрек, притеснявам се, че могат да ме критикуват. Не мога  да завържа комуникация с хора от развлекателната индустрия. Мислех си, че присъстивето ми ще навреди на останалите. Те не могат да спечелят нищо, ако са приятелски настроени към мен.

     Опитвам се да имам повече смелост, за да живея по - добре, вместо  да се притеснявам и страхувам.

 

Винаги е бил изключително честен към себе си и към другите. Това е една от причините да го харесвам. Другата е нестандартното му чувство за хумор, макар че отдавна не го проявява. Животът здраво го очука. 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честен и прям до болка понякога.  Животът здраво го очука. Онази златотърскачка му срина не само кариерата, но и живота. Но да не се връщам към миналото, че спомените са повече от болезнени. Хьон Джунг е уникален артист, поне за мен, с уникално чувство за хумор! Надявам се по-често да ни го показва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Unbreakable" е една от любимите ми песни на Ким Хьон Джунг. Не само заради самата песен, а и заради посланието, което носи и което толкова му отива! Тази чисто нова версия на парчето е истински шедьовър! Хьон Джунг е невероятен артист - талантлив, винаги различен и оригинален, експериментатор! 

 

 

Credit: KIM HYUN JOONG.official @ YT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хьон Джунг в ново амплоа - фотограф за един ден на снимките за обложката на новия албум на групата Atom Music Heart, която е един от артистите на HENECIA, компанията на Ким Хьон Джунг.

 

 

Credit: KIM HYUN JOONG.official @ YT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Освен фенклуба и компания ли нарече така?

Да, основа компания, която носи името HENECIA. В нея има  4 артиста - самият Ким Хьон Джунг, групата Julia Dream, групата Atom Music Heart и соло изпълнителят Jung Gil.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...