Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

....вие четете ли изобщо постовете ....

 

точно в последния си пост коментирах за 10 път фотобука на Хьон Джунг от Испания....как се казва,откъде е и какво съдържа...

 

както и да е...новите снимки са факт...само,че в линка,който си дала липсват 80 процента от снимките ;)

ето тук съм ги събрала ...

 

READY...ACTION

 

Много ми е изморено,за да ги коментирам...а коментар ще има определено,защото това е може би най-разкошната му фотосесия...(макар,че чакаме и тази от Бали) ...

нагледах се на красота и изящество от концепцията на селско,пазарско момче...до нежен и божествен аристократ...така,че определено ще има дълъг пост и по този въпрос...

след като ги разгледах една по една милион пъти...си имам фаворит сред снимките...разбира се...не че не съм влюбена във всичките...но тази ми допадна най-много като поглед,прическа,изразителност и тн...

 

40400_457308956795_154554401795_6444085_5200410_n.jpg

 

и още няколко,които обожавам и които се нареждат след първата...

 

39218_457287741795_154554401795_6443302_7321263_n.jpg

40400_457308961795_154554401795_6444086_2871494_n.jpg

39218_457287756795_154554401795_6443305_2104935_n.jpg

39751_457280761795_154554401795_6443097_1825400_n.jpg

 

и такам...аз ще си го поръчвам photobook-a задължително ...това е нещо,което просто трябва да притежаваш ;Д

 

Относно Mischievous Kiss.........имаме много нови снимки...(включително и официалните) ...много клипчета,статии и така нататък...но всичко това утре...

 

лека вечер...

 

0ec25585902bb39abc3e1e81.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за двойният пост...но не вървеше да набутам и новите неща в горния ...

 

Имаме нови снимки и от двете фотокниги на Хьон Джунг.И от Испания,и от Бали...

 

Ето една от новите в "Ready...Action"

40940_145045102191446_100000578709333_332421_120606_n.jpg

 

...останалите са тук - CLICK (качвам всичките,които излизат от тази книга,така че някой ако иска може да разгледа всичко)...

 

Имаме снимки и от невероятното видео което излезе към цялата Испанска еуфория и снимането на фотосесиите ....мисля,че се постна тук...но аз ще го дам пак като клипче,а не само линк...

 

Special Movie from KHJ’s Ready,Action PhotoBook

 

http://www.youtube.com/watch?v=FESnvD_4Z8M&feature=player_embedded

 

2n87czb.jpg

1zdfgh.jpg

 

а останалите са в линкчето горе ...

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

Сега преминаваме към втората фотокнижка...“The First Love Story”

И понеже преди малко пуснах поста в блога,направо ще дам линкче....

 

Kim Hyun Joong 1st PREMIUM DVD & Photo Book “The First Love Story” – Bali Location Report No.1

 

5-2.jpg

 

И цялата статия и подробностите около времето/вилата/облеклото и концепцията на фотосесията може да прочетете тук - (плюс може да видите и разкошните му снимки) - Hyun Joong’s “The First Love Story” Photobook Bali

 

Попринцип от тези няколко снимки,които имаме в момента мога да кажа само едно...Семплата,бяла,безгрижна и божествена концепция е просто 10 points out of 10 ...

Когато ги гледаш..единственото,за което си мислиш е как ти се иска да си до него...прекарвайки една незабравима ваканция до морето и в този прекрасен цветен рай...със разкошните вили,къщи,яхти и така нататък... Но то цели и точно това,разбира се....Засега просто искам да кажа,че концепцията е убиец...и очаквам нещо грандиозно....

Двете фотокнижки просто ще довършат сърцата на фенките .....ей нямат никаква милост...можеха да оставят едната за малко по-нататък ..но не ;ДД

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

И преминаваме на Mischievous Kiss wave ... ^^

 

kiss_photo2100810195216jangki20100.jpg

kiss_photo2100810195059jangki20100.jpg

ms2.jpg

kiss_photo2100810201806jangki20100.jpg

 

 

7b62ef2e3ccfa776359bf703.jpg

 

ВСИЧКИТЕ СНИМКИ - CLICK + CLICK 2 + CLICK 3

 

Hyun Joong filming ‘Mischievous Kiss’ [videos]

 

[CLICK] ]New FanCam Videos

 

http://www.youtube.com/watch?v=GzxUm596sU8&feature=player_embedded

 

[CLICK]‘Mischievous Kiss’ photo shooting

 

http://www.youtube.com/watch?v=OnjHLcu1UEA&feature=player_embedded

 

Mischievous Kiss Interview On ‘Section TV Entertainment Station’

 

Kiara пусна видеото...сега да пуснем и резюмето към него...

 

“My character is an easily annoyed person. In one word, he’s a hopeless fella. September will soon become a hopeless month”.

 

Singer and actor Kim Hyun Joong created buzz with his explosive remarks made without hesitation. He was on MBC ‘Section TV Entertainment Station’ recently that airs on August 6 and shooting for his new drama ‘Playful Kiss’ was revealed too, when he was asked to introduce a little, “In one word, I’m hopeless. (I will turn) September will soon turn into a hopeless month”, which aroused much laughter from the surrounding people (Jung Somin, Lee Taesung).

 

In the upcoming MBC drama ‘Playful Kiss’, Kim Hyun Joong plays the male protagonist who has an easily annoyed personality Baek Seung-jo. This character can learn up to 100 times faster about anything at all than any other person; he is a genius flower boy. And in the drama, HyunJoong will be romancing bitter-sweet love story alongside rookie actress Jung Somin.

 

 

 

И така нататък.....маса статии и какво ли не излязоха...ако на някой му се чете..в блога има всичко ;Д

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

Kim Hyun Joong for MVIO 2010 F/W Collection

 

 

 

1a1fa180a37df69abd3e1e38.jpg?w=710&h=919

1e5c0ecf808b134193457e3f.jpg?w=710&h=919

46f25523c578e3b1d6cae238.jpg?w=710&h=919

1406013da668e4b8838b13e5.jpg?w=714&h=628

 

 

Горкото...пак го навлякоха в жегата...Есенно/Зимната колекция е факт и като рекламно лице на компанията ,отново се изправи пред фотоапарата за поредната фотосесия...

Облеклата са мега странни...което е повече от изумително имайки предвид,че говорим за MVIO все пак...но както и да е...Хьон Джунг придава невероятна изтънченост на дрехите и позира повече от невероятно...

Косата...хм...обичам си го зализан...но ми идва малко в повече...но пък си отива страшно много със дрешките...

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

Hyun Joong’s BOF video message~

 

http://www.youtube.com/watch?v=LYhZd2hfCR4&feature=player_embedded

 

English translation ~

 

 

Yeah hello all, I’m Kim HyunJoong

I didn’t get to participate in the last BoF event, so I kinda feel sad

But this time, through this Alumni gathering I’ll get to meet with everybody again

So I’m feeling happy about that

Right now, I’m shooting for Playful Kiss

On the 18th in Osaka and 21st in Tokyo, I’m looking forward to meeting everyone again

Let’s weave happy time together!

Thank you!

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

SS501 and Kim Hyun Joong ~ Arirang Pops in Seoul ‘K-Pop Wrap-up’ /06.08.10/

 

http://www.youtube.com/watch?v=tpRnhpTEDEA&feature=player_embedded

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

Hyun Joong leaving from the meeting with Shun Oguri~

 

http://www.youtube.com/watch?v=LGtRqVXCKc0&feature=player_embedded

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсомния, моля те, давай по малко, на ден по една порция, че не се смогва! Аз още се наслажавам на първата фотосесия и съм очарована от излъчването, особено от снимките неглиже по халат. Тази от Бали също е невероятно свежа, за пореден път се убеждавам, че там си заслужава човек да отиде. А той май е с по-къса коса на нея, правена е доста скоро май. Аз там очаквах малко по-интересни фотосесии, ама нещо ме разочароват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Много е знам...но непрекъснато излизат нови и нови снимки,видеота и какво ли още не..а и аз отсъствах за известно време и просто трябваше да ги сложа...

да не говорим,че липсват и много неща,като различни коментари в телевизии,сканове от списания,интервюта,снимки от снимачната площадка и така нататък...но едно по едно ще сложа всичко...

 

От днес са новите снимки от Ready..Action и от фотосесията в Bali...

 

това което излезе за “The First Love Story” Photobook Bali беше по-скоро да запознае феновете по-подробно със снимките и снимачната площадка...и междувременно дадоха няколко снимки....

За този фотобук е много оскъден материала в момента..но и е още раничко де..Пък и снимките не са толкова професионални и не вярвам да бъдат включени в официалната стока.Но пък са много сладки ...<3

Иначе,да...той снима там няколко дена точно преди празненството на бейби по случай рожденният му ден на 1ви.Той и затова не успя да дойде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрах и подредих по концепции всичките излезли досега снимки от фотобука на Хьон Джунг - Ready...Action!

Общо са към 150 снимки,но някой се повтарят,тъй като са сканирани по различен начин...всичко съм сложила и когато дойдат нови снимки ще кача нов файл...

Зсега само тези....дано да им се зарадвате,защото просто няма лоша снимка...разкошни са всичките и с право казвам,че това е най-страхотната му фотосесия досега....

толкова различни и контрастни визии...

Иначе малко са се престарали относно цената на фотобука...но това няма да го коментирам...предполагам си заслужава.Но бих си я взела най-вече заради двете CD-та....но ще видим :)

 

ето линк за сваляне - http://www.megaupload.com/?d=YTL4S8VV

 

иначе ...нашето момче отдаде последна почит на починалия моден дизайнер Andre Kim ...

Ето няколко снимки и едно видео от погребението...

 

http://www.youtube.com/watch?v=5Ka58vQcxQw&feature=player_embedded

 

118.jpg?w=560&h=414

 

92.jpg?w=460&h=652

 

01ed3a47db55410f500ffeb6.jpg?w=430&h=645

 

9d8c252156da57b0d6cae29d.jpg?w=440&h=620

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато го гледах в BOF не ми направи голямо впечатление (не може да победи Огури Шун <3), иначе е голям сладур. Голяма фенка съм на Itazura na Kiss и с удоволствие ще следя драмата, дано да я направят хубава. Иначе, сега се зарибявам по него ии..стискайте палци, може и аз да се присъединя към фенклуба :д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18.08.2010 :)

Boys Before Flowers FanMeeting in Osaka

 

събитието е било разделено на две части...присъствали са всички,освен Минхо....жалко,,,искаше ми се да видя Ф4 в пълен състав...

Било е много забавно.Доколкото разбрах,четейки разкази из фен акаунт блогове ( тъй като нямаме нищо преведено,все още),Хьон Джунг се е шегувал и е дразнил доста ДжанДи...заради което си изяде удар де ;Д

Хьон Джунг е изпълнил две солота ...очакваните ,разбира се - Thank you и Please,Be Nice To Me ...

невероятни изпълнения,както винаги ....много се радвам,че чух отново любимата си песен на живо( и то два пъти),имайки предвид,че отдавна не я е изпълнявал ...

 

 

 

 

тук са събрани всички видеота - click

 

На събитието се е показал за първи път трейлъра на така очакваната драма на лидера :)

ето го и него ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=FLgbvynHxgI&feature=player_embedded

Много е красив....и наистина е измислен подобаващо...в началото кадрите със тежката походка,показвайки униформата и името му....

ключов момент са слушалките,изразявайки апатия...и накрая ...убийствената любовна усмивка ;Д...както и ще стане в драмата...в началото ще е железен...но после ще се влюби до уши...

 

имаме и нови официални плакати и снимки,но тях ще сложа в темата на драмата,когато вече е отворена :))

 

Иначе няколко снимки от събитието в Осака :

 

256227f1f0ce0413352acc9.jpg

e56b56344fe6c39ea3cc2b9.jpg

f33b382f6b6dc577349bf79.jpg

k4.jpg

k5.jpg

 

 

hanadan_20100818_03.jpg

hanadan_20100818_04.jpg

 

и така нататък....

 

Имаме още снимки от BALI ... за "The First Love Story"

2aa1232c99db927b1e30899d.jpg

66beb130579751bb1b4cff9d.jpg

 

и това....което просто вече нямам сили да изкоментирам за 10 път....защото е твърде въздействащо....и пак ще се олея ;Д

 

ето тук е и официалният пост,който се появи преди няколко дена - CLICK

 

има и още неща разбира се,но това е най-важното,което се случи за тази седмица :)) .....

 

и накрая ще завърша с една летищна снимка,която официално ми стана любима ;ДД <33

тук е на летището в Корея все още...

 

44707_1578697671701_1363412340_31583922_3719068_n.jpg

 

 

P.S....Какво значи не може да победи Шун Огури? хаха. ...Той не се е състезавал с него,че да го побеждава...и двамата представиха героя по различен и уникален начин в тези две продукции,които по своему колкото и еднакви..толкова и различни бяха ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слух ли е или не, но има вероятност да спрат излъчването на новото сериалче с участието на сладурчето Хьонг Джунг. Повече инфо Тук Дано да е само предполагаема вероятност, без реални последствия. Инсомния, радвам се и ти благодаря, че редовно ни осведомяваш за живота и събитията около сладкиша и...

без да се обиждаш, но постовете ти напоследък са малко по-дългички и за това част от инфото не се прочита. Може би, ще е добре да даваш най-важното и интересното - върлите фенове си следят, така или иначе, сами в пълнота всичко ново. Извинявай! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз не съм писала тук от тоооолкова време :) .... просто защото си пиша сама и не е много удачно ....

за постовете се извинявам...но когато е свързано с него или групата му не мога да отделям и пиша най-важното....за мен всичко е важно и се увличам в коментарите..хаха.. :lol:

 

за сериала.... ще кажа,че това са само глупости ... хакването на официалният сайт на Хьон Джунг няма никаква връзка с драмата...изтеглиха някакво видео и снимки,разпространиха ги из тубето и блоговете и това беше....MBC не играят никаква роля и нямат право да се ядосват и забраняват драмата да се спира ..

 

вече са снимали повече от половината серии..така че подобни безпочвени статиики не струват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че са безпочвени слухове, защото това сериалче съм решила да го гледам. При готови субтитри(благодаря за инициативата) :bow: се хвърлям с главата напред в историята. Силно се надявам Хьон Джунг да покаже талант, защото БОФ не е мерило за това до колко добър актьор е. Лично мнение, разбира се.

 

А това, че си пишеш сама не означава, че никой не чете. Това го знам добре, само че с една друга корейска звезда, за която основно аз пиша. :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две страхотни клипчета,които са част от ДВД-то,включено в колекционерското издание на фотокнижката "Ready,Action"...

Страшно смешни и красиви моменти...

 

В това видео виждаме Хьон Джунг в стихията си,а именно футбола...Тоз човек не може да живее без да играе футбол...И на луната да отиде пак ще се грабне да рита топка..хаха...

Заедно с момчетата от екипа и още някакви дечица дошли на стадиона да играят,сформират два отбора...Хьон Джунг тичаше като невидял ;Д...с тези тънки,слаби крачка,но пък изключително силни,успя да пробяга доста пъти игрището...Измори се,изпоти се,спъна се,удариха го ;ДД...но таз прелестна усмивка не се изпари от лицето му...точно като някакво детенце беше...толкова много да обича футбол...

Наистина много забавно и интересно видео...аз лично се усмихвах и смях през цялото време,гледайки го....

 

http://www.youtube.com/watch?v=Br3WfG1Wvlw&feature=player_embedded

 

Това са изрязани моменти от ДВДто със кадри от различните фотосесии.....

Видеото е изключително въздействащо ....включва наистина интересни и прелестни сцени... и мнооого много усмивки ..... <33

 

http://www.youtube.com/watch?v=ik4m4ToChsI&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е добър актьор,но в неговите филми сякаш липсва онзи чар,които го имат повечето наши познати актьори,но красотата,която я има в излишък компенсира недостатъците ;). А ето и малко снимки :)

:)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е добър актьор,но в неговите филми сякаш липсва онзи чар,които го имат повечето наши познати актьори,но красотата,която я има в излишък компенсира недостатъците ;). А ето и малко снимки :)

 

Къде я видя тази липса на чар,която я има в познатите ни актьори? И какво имаш в предвид под познати актьори? ....Защото за мен например Хьон Джунг е най-познатият актьор...хаха.... ;)

И само да ти копирам значението на думата чар от Тълковен Български Речник ;Р -

(същ.) прелест, хубост, красота, великолепие, очарователност, очарование, обаяние, омая, омайност, вълшебство, привлекателност, приветливост

(същ.) магия, романтика

(същ.) омагьосване, интерес

(същ.) пленителност

 

Аз лично не мисля,че има човек,който да отрече някое от тези неща ;)

 

И ако някой ми каже,че в БОФ Хьон Джунг не демонстрира никакъв чар и харизма, просто ще го попитам къде ти е усета и най-важното..очите??

А пък за новата драма няма какво да се коментира...Там ефекта е дори по-поразителен.

 

И не се заяждам...просто заговорихме за липсващ чар и Хьон Джунг :) ... нямаше как просто...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=_XneVp6C2hE&feature=player_embedded



http://www.youtube.com/watch?v=AzRrAJErdr8&feature=player_embedded



[CLICK] Kim Hyun Joong 2011 Japan Calendar



5c043cc8ee80f5ba53664fe0.jpg

7b181aec10057250fcfa3c23.jpg?w=688&h=736

calender1.png



ЯНУАРИ

calender2.jpg



ФЕВРУАРИ

calender3.jpg



МАРТ

calender4.jpg



АПРИЛ

calender5.jpg



МАЙ

calender6.jpg



ЮНИ

calender7.jpg



ЮЛИ

calender8.jpg



АВГУСТ

calender9.jpg



СЕПТЕМВРИ

calender10.jpg



ОКТОМВРИ

calender11.jpg



НОЕМВРИ

calender13.jpg



ДЕКЕМВРИ

calender15.jpg



calender14.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Hyun Joong in Hallyu Wave Magazine /October 2010 issue/

 

5187300420100922130605093_640.jpg?w=365&h=525

 

Преведох един много интересен материал,публикуван в Октомврийският брой на списание Hallyu Wave. Списанието е Японско.

Наистина интервюто е много свежо и приятно. Надявам се да ви е интересно ...

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

 

Представяме ви човекът, роден, за да бъде обичан като лидера на известната денс вокал група SS501 - Ким Хьон Джунг.

 

Тук в Япония, той триумфално дебютира през 2007. Благодарение на песните си, той веднага успя да спечели сърцата на милиони.

Сега, той се изправя пред предизвикателството на актьорството, за което отново получава огромната подкрепа и обич на феновете си.

 

Миналата година, Хьон Джунг се изправи пред камерата за пръв път в драмата "Boys Before Flowers" като се превъплати в образа на нежния и чувствен Yoon Ji Hoo Сънбе. Този персонаж успя да му донесе прозвището "Националният Сънбе" и му донесе нечувана слава.

 

"За мен Boys Before Flowers беше проектът, който стартира развитието ми в съвсем нова сфера на интерес, а именно актьорството. По време на снимките винаги се питах "Ами ако аз бях Джи Хо, как бих постъпил?" Колкото повече изучаваш персонажа, толкова повече това се отразява на актьорската ти игра.

Също така, по този начин и с тази моя нагласа наистина навлизах все повече и повече в изучаването на персонажа.Това ми позволи да открия непознати черти в характера си.

Често си казвах "О, и аз ли имам подобна страна? Това наистина помогна много на актьорската ми игра."

 

В момента, Хьон Джунг се снима в драмата "Mischievous Kiss". Тук, той се превъплащава в образа на Бек Сънг Джо - арогантен и дръпнат ученик с IQ над 200.

Въпреки това, Хьон Джунг разкрива, че първоначално изобщо не е имал намерение да се захване именно с тази роля.

 

"Хахаха, всъщност вече бях решил, че след "Boys Before Flowers" няма да играя повече училищни персонажи. (смее се)

Мисля, че това е възможно най-неблагоприятната роля за мен.Но, за да бъдем честни, аз съм човек, който много се влияе от

мнението на другите. Например когато си купувам дрехи. Първоначално, определена дреха може да не ми направи абсолютно никакво впечатление, но когато продавачът или моите приятели ми кажат, че ми отива...накрая винаги я купувам.

Същото се получи и с тази драма. Хората в агенцията ми казваха "Това е страхотно предложение", "Ако вземеш ролята ще постигнеш невероятен успех"...

И в крайна сметка именно заради това, накрая приех да участвам. (смее се)"

 

Тази популярна и така искана роля, за която толкова много актьори проявиха желание, в крайна сметка се дава на Ким Хьон Джунг.

Това наистина се превърна в една драма за Ким Хьон Джунг.

 

След като решава да се заеме с "Mischievous Kiss", той никога няма да погледне назад, а ще даде всичко от себе си, за да изиграе ролята перфектно - това е Хьон Джунг!

 

И в крайна сметка, как успява да се справи с образа на герой като Бек Сънг Джо?

 

"Първо, Бек Сънг Джо е гений, с IQ над 200. Именно заради това трябваше непрекъснато да си повтарям, че аз съм гений.(смее се)

Също така, поради факта, че той отново е манга персонаж, давам всичко от себе си, за да не се отдалеча от оригиналния образ и предам най-точно неговите характеристики.

Освен това, се опитвам да му придам и от онзи специалният чар, който само Ким Хьон Джунг притежава. Дори и да е само един.

Каквото и да правя обаче, все си повтавям "ти си гений". Именно затова ми е толкова лесно да се превъплатя в героя на Сънг Джо. Да, аз наистина мисля така. (смее се)"

 

И двете роли на Ким Хьон Джунг - Yoon Ji Hoo от "Boys Before Flowers " и Baek Seung Jo от "Mischievous Kiss", представят персонаж, който не се интересува от заобикалящия го свят, но накрая се оказва влюбва в момиче.

 

А в какво момиче би се влюбил Хьон Джунг в действителност?

 

"Харесвам момичета със силна воля. Някоя, която би се влюбила от пръв поглед, защото ако ми хареса, веднага бих и го казал.

Падам си по готините момичета. Тези, с които се общува много лесно и спокойно и такива, които безпроблемно биха ме пуснали да се видя с приятелите ми на по питие.

Това е идеалната жена за мен!"

 

ПРЕМЕСТВАНЕТО В НОВА АГЕНЦИЯ и съвсем различното обкръжение...

 

Хьон Джунг...винаги толкова прям в отговорите си...

 

Отговаряше на въпросите ми доста спокойно, затова реших да попитам изпитва ли известни трудности от промяната в новото работно място.

Както знаем, в момента е в компанията "Key East", след като договорът с предишната му изтече.

 

"Очевидно, след като подписах с нова агенция, работното ми място също се промени доста.

Заради това, си мислех, че не би било възможно за в бъдеще да работя с хората, с които преди работех.

Но въпреки всичко, ако сега не се трудя упорито, не бих могъл да осигуря бъдещето си развитие, затова се подготвям подобаващо във всяка една област.

И това е защото искам да постигна всичко, с което някога съм искал да се занимавам. Такова е моето мислене."

 

Bae Yong-joon, който е в неговата компания, често се среща с Ким Хьон Джунг. Благодаерние на разговорите си с него, Хьон Джунг споделя, че е научил много.

 

"Бе Йонг Джун сънбе е много земен,хуманен и като цяло един изключителен човек. Говорим си много, но няма нещо определено, което да е водеща тема в разговорите ни.

Най-често си говорим за ежедневните нормални неща. Но дори и да е за нещо толкова просто, научавам много интересни неща. Например как да се отнасям с хората и като цяло за отношението ни към света. Аз също искам да запозная културата на Корея с колкото е възможно повече страни от света.

Също така, самооценката на Сънбе е наистина реална. Той е невероятен."

 

Въпреки всичко, Ким Хьон Джунг не пропуска да тренира и упражнява тялото си.За да го запази в страхотна форма, за Хьон Джунг е почти задължително да тренира всеки ден, дори и през почивката си.

 

"Каквото и да имам да върша по програма, абсолютно задължително е да отида на фитнес или да поиграя футбол.Вчера имах малко свободно време и веднага отидох да поиграя малко футбол с танцьорите ми. Тренировката и упражненията са наистина изморителни,но някой ден, когато стана на 40, тялото ми все още ще е запазено и здраво, защото тренировките в действителност помагат много.Такова е моето мнение."

 

Когато чуваме думи от сорта на "искам да покажа колко способен певец съм", винаги се сещаме за концерта на SS501 в Япония - Будокан миналата година.

По време на соло изпълненията на момчетата, Ким Хьон Джунг демонстрира страхотното си тялото...В момента, в който разкъса дрехите си, виковете и писъците на феновете отекнаха из цялата зала в Будокан.

 

"Съветвам моите фенове също да се упражняват и тренират. Вчера гледах документален филм, който моите фенове бяха направили. Там пишеше "ahjumma фенки" (фенки на средна възраст). На японски,съответно "obasan фенки".Тези надписи изобщо не ми харесаха. По-възрастните ми японски фенки често пишат "съжалявам, че имаш фенка на средна възраст като мен". Изобщо не съм съгласен с начина, по които виждат и възприемат себе си.Би било страхотно ако тренират редовно,също както по-младите момичета. По този начин самите те ще се чувстват по-млади." (смее се)

 

"Чувствата към феновете ми са заложени дълбоко в моето сърце.Иска ми се да мога да отвърна на цялата тази любов, която получавам от тях. Но не искам всичко да е само на думи...

Искам да го докажа чрез моите действия .Това е моят отговор на любовта им. Винаги съм разсъждавал по този начин."

 

Кой знае? Може би е подготвил нещо наистина специално за феновете си в предстоящото DVD и фотокнига,които ще бъдат официално пуснати през Октомври.

След излизането на продукта, Хьон Джунг ще бъде участник в благотворителната програма "Message to Asia" заедно с Bae Yong-joon. Събитието ще се проведе в Tokyo Dome на 14 Декември.

 

След приключване на снимките на драмата "Mischievous Kiss",феновете, които с нетърпение очакват изявите му като певец, ще бъдат много приятно изненадани.

 

"Вече записах една песен за ОСТ-а на "Mischievous Kiss" и също така се подготвям за самостоятелния си албум. Искам да имам достатъчно време, за да може да представя един наистина невероятен албум.

Ако трябва да съм честен, вече дори тренирам и новите танцови стъпки към някои от песните,които ще бъдат включени в албума.

Въпреки,че на този етап съм се фокусирал изцяло върху драмата, искам да покажа на всички, че съм се развил изключително много и в музикалната и певческа сфера.Дори и развитието да е мъничко... Затова, моля ви, очаквайте албума с нетърпение. Същото важи и за танците. Искам да покажа на всички колко добър съм в тях."

 

Когато се чувства самотен, той непрекъснато си повтаря "Докато имаш волята да продължиш, ще се справиш"

 

Посвещава това изречение на всичките си приятели, които страдат или се измъчват от нещо.

Дори и понякога да достига предела си, той никога не се отказва и продължава по пътя си. Това е Ким Хьон Джунг!

 

Дали ще е като актьор или певец, безспорно пред Ким Хьон Джунг се разкриват множество пътища...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всяко едно Корейско. Японско и Тайванско списание се бори, за да представи в страниците си материали за Ким Хьон Джунг...

Списания за жени, кино, музика и какво ли още не предложиха на читателите си информация, статии или интервюта със звездата...

Заедно с материалите,бяха публикувани и много нови, разкошни снимки....

Ще направя своеобразна колекция от най-добрите, за да се насладите на красотата <33 ....

http://ss501youremyheaven.wordpress.com/category/magazines/ - Тук са всичките списания със всичките прелестни, сканирани странички <333

 

Първо започвам с трите ми най-любими снимки ....

 

Hyun Joong in Japanese magzine SODA November 2010 issue

206e47164c9b9e250943ef.jpg

 

Kim Hyun Joong in Japanese Magzine PIA No. 10/7

115512194c9ba2dd1c3fc3.jpg

 

Kim Hyun Joong in Hallyu Wave Magazine ~ October 2010 issue

1210.jpg

 

 

Kim Hyun Joong ~ Korean TV Drama vol.39

 

screenshot2010-07-04at115809am.jpg

894b95abebfe628b7cd92a89.jpg

e502a72b6120e97f1f308996.jpg

52924fc27dc70f5c9d163d96.jpg

fb7c183b742ebaab54e7238e.jpg

 

 

Kim Hyun Joong ~ Japanese Magazine ODINA vol.4 /Oct 2010/

 

f0241252daff1cc88d54302e.jpg

07984f1c632dc324f724e42a.jpg

da14c6c8d1645a58bf09e628.jpg

04fd60576d6a3a1fd0090629.jpg

 

 

Kim Hyun Joong ~ Bromide October 2010 Issue

 

145.jpg

 

 

Kim Hyun Joong ~ The Junior October 2010 Issue

 

139.jpg

415.jpg

 

 

Hyun Joong in Japanese magzine SODA November 2010 issue

 

116e47164c9b9e260cd864.jpg

206e47164c9b9e260ba3f7.jpg

196e47164c9b9e260a660f.jpg

 

 

Kim Hyun Joong in Japanese Magzine PIA No. 10/7

 

195512194c9ba2dc1b2b85.jpg

185512194c9ba2dc1abfe4.jpg

205512194c9ba2dc194264.jpg

 

 

Kim Hyun Joong ~ Skyper! TV Guide October 2010 Volume 218

 

190d17204c9c3be953534b.jpeg

1128c4224c9c3a2e74c5ec.jpeg

 

 

Kim Hyun Joong in Hallyu Wave Magazine ~ October 2010 issue

 

153.jpg

144.jpg

130.jpg

133.jpg

317.jpg

93.jpg

 

 

Kim Hyun Joong ~ AISHITERU!KANKOKU DRAMA No.3.5

 

08b65f2a93a566b898250a20.jpg

7fa8c488bb86a1399f2fb420.jpg

 

 

Kim Hyun Joong ~ Weekly Magazine”JOSEI JISHIN” No.10/5

 

0a7a322f5d0320aa8b1399b4.jpg

 

 

Kim Hyun Joong ~ K.Dramas! No 10/31

 

1353ab2f4c92b256571513.jpg

 

 

 

Kim Hyun Joong ~ Fans Magazine October 2010 Issue

 

160b106d8b4b909d80cb4adc.jpg

bb23ef658c61c863aa184cc4.jpg

c75ed83be456506496ddd8cf.jpg

01ed3a472166db0b500ffeac.jpg

 

 

П.С...съжалявам за двойните постове...но никой не пише, а съм сигурна, че има хора, които следят темата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една интересна статия, споделяща впечатленията на редактора на списание Hanryu PIA относно Ким Хьон Джунг.

Както знаем, Хьон Джунг красеше страниците на един от летните броеве на списанието...

Ето и репортът,който е наистина много сладък.. <3

 

 

 

 

Дори и невероятна жега изчезна! Приятното интервю с Хьон Джунг направо я скри зад себе си.

 

Купихте ли си вече новият брой на Hanryu Pia? (смее се)

Както видяхте, на корицата на списанието е представена новата драма на Ким Хьон Джунг, която в момента

се излъчва в Корея.

Ще ви запознаем с някои любопитни подробности за интервюто, което прекрасният принц Хьон Джунг

се съгласи да даде за броя.

 

5038ef8cc8d145d3a5c272d31.jpg

 

Интервюто се състоя на 21 Август (точно преди Boys Over Flowers Alumni Event)

Лятото бе в разгара си и на всички от екипа ни беше ужасно горещо, но в мига, в който

Ким Хьон Джунг влезе в хотелската стая, потенето и горещината сякаш спряха! (съвсем сериозно)

Хьон Джунг бе облечен в костюм. Изглеждаше много висок и с много малко лице - наистина бе много красив.

Все едно бе някой принц, току що изкочил от приказка. (смее се)

Отговаряше на въпросите на журналиста с голямо спокойствие.

Изглеждаше много по-различно от преди когато бе заобиколен от членовете на SS501

или от останалите актьори от Boys Before Flowers .Определено бе станал по зрял.

 

45ab1e7bfac1c54f29388adc1.jpg

 

По време на интервюто, той отговори на много въпроси, свързани с драмата му, бъдещето му и т.н.

Голямо впечатление ми направи начина, по който говореше за работата си като актьор.

"Вместо да казвам,че съм станал актьор, по-добре е да се каже, че живея като такъв.

Например, аз играя "актьорът Ким Хьон Джунг" а всички тук играят като "репортери". Не е ли така?

 

Тъй като стаята не можеше да побере много хора, по време на фотосесията екипът трябваше да изчака

в коридора.

 

След около 10 минути, фотосесията приключи и Хьон Джунг излезе от стаята, огледа се

и преи да усетим, той вече казваше "Otsukaresamadeshita!"(успешен работен ден) и се втурна към

приготовленията за Alumni event.

 

Въпреки, че беше много зает заради натоварената си програма, той не забрави да се усмихне на екипа.

Ефектът бе поразителен! Усмивката на това момче наистина притежава невероятна сила.

Бляскавата му усмивка буквално замая главите на екипа.

 

Интервюто с Ким Хьон Джунг може да прочетете в списание Hanryu Pia 10/31 Issue.

11 страници, изпълнени с много снимки и интервюто, разбира се, които просто трябва да се видят.

Също така сме ви подготвили и изненада. Ще раздадем билети за места за специалната фен среща

на Хьон Джунг, посветена на “The First Love Story”, която ще се състои на 11 Октомври.(Срокът е до 1 Октомври.

Последен шанс!)

 

4748dcd931ff52a877c638dc1.jpg

 

f757ff58bed69104faf2c0dc1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Hyun Joong ~ HANAKO No.981

 

 

541.jpg?w=461&h=704

 

~~~~~~~~~~~~

 

Той предпочита да го наричат арогантния...

 

"Честно казано, когато започнах да снимам "Boys Before Flowers", първата ми сцена включваше целувка.

Този път отново се получи същото - първата ми сцена пак включваше целувка (смее се).

Но този път целувката бе точно както е описана в заглавието - "палава". Бе от типа целувки,

които са както нежни, така и много палави."

 

Драмата "Mischievous Kiss", която феновете дълго очакваха с нетърпение, е последният проект на Хьон Джунг.

Сериалът е адаптация по оригинална Японска манга Itazura Na Kiss.

След "Boys Before Flowers",Хьон Джунг отново влиза в ролята на прелестен ученик.

 

"Фактът, че този път отново играя манга персонаж ме накара да се замисля за ограниченията,които

може би си поставям като актьор. Но това, че отново играя ученик доказва само,че

съм все още доста млад (смее се).

В "Boys Before Flowers", Джи Хо Сънбе беше много мил и любезен. Бек Сънг Джо е пълната му противоположност.

Той може да бъде много саркастичен и обича да критикува и да се присмива на останалите.Съвсем

различен е от Джи Хо."

 

Тогава, кой е Хьон Джунг в действителност? Човекът,за който постоянно чуваме,че образът на Джи Хо му е донесъл нечувана слава?

 

"Не знам защо, но често чувам от приятели това изречение "той винаги се променя"! (смее се)

 

Наричат го "Перфектната усмивка", "Красивото момче", "Ходещата статуя"...

 

"Да...харесва ми (смее се). Но сега предпочитам да ме наричат арогантния - точно какъвто е и Бек Сънг Джо в "Mischievous Kiss".

 

В момента, в който каза и последната дума от изречението, той демонстрира тази "перфектна усмивка",която определено е способна да разтопи всичко, дори и въздуха.

 

По време на напрегнатите снимки, тази "перфектна усмивка" бе неразделна част от невероятният Ким Хьон Джунг през цялото време.

 

Ким хьон Джунг, който непрекъснато поддържа контакти с Мики Йочун заради общите си изяви в

Япония, скоро ще бъде гост на благотворително събитие в Toky Dome заедно с Бе Йонг Джун.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравайте,аз съм нова в този форум и скоро видях някаде и нета за филм в ,който той разказва за живота си и само толкова.А пък много ми е интерсно дали има и каде мога да го намеря. :rolleyes::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...