Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts



нова реклама от поредицата Samsung Card Why Not с участието на Хьон Джунг....

Като нарисувана кукличка е тук....направо е нереален....Прическата е разкошна.... :wub: :wub: .....а той е толкова лъчезарен и такова позитивно излъчване има,че направо ме шашна....усмивка,способна да разтопи всичко живо..........божествен еее.... :(


In this commercial, Kim Hyun Joong is talking to a cash register clerk. He says, “You like me right? I’m good looking, adorable and popular… that’s the reason why you’re giving me this huge discount right? Oh! It’s because I’m famous!” The Old lady clerk responds with, “Who the hell are you?” After this burn, Kim Hyun Joong becomes embarrassed and slowly walks away.

HJL_SSCF004.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, в новата реклама е уникален. Толкова е усмихнат, че просто не мога да му устоя..., истинско съкровище. Искам да го виждам все така лъчезарен, а не както беше на Dream Concert 2010 :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя рекламата между другото нищо,че чак вчера я пуснаха,е снимана отпреди доста време...февруари мисля,че казаха...

Намаше да е толкова енергичен,лъчезарен и усмихнат ако беше сега...пък и нямаше да има и физическата възможност да я снима ...нямат време и за предстоящ албум и солови изяви...

 

Иначе е разкош тук...<3333 после ще кача снимки и повече гифчета от рекламата...просто е като слънчице <3

 

 

EDIT ;

 

 

HJL_SSCFlegend002.jpg

 

HJL_SSCFlegend003.jpg

 

HJL_SSCFlegend004.jpg

 

HJL_SSCFlegend016.jpg

 

HJL_CFslowdal002.gif

 

HJL_CFslowdal001.gif

 

HJL_CFslowdal003.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да постнем нещата където трябва .... ;) ...

Вчера Хьон Джунг се е снимал за реклама на HotSun Chicken ...ии днес излезнаха снимките,на които той е просто невероятен..

 

201005281516191001_1.jpg

 

Визията му е точно в унисон със концепцията на новият албум на групата....и много се радвам,понеже всичките му фотосесии и реклами за Hot Sun са били доста сладникави винаги...с цветенца,сърчица...(не,че не е бил разкошен...но много ми харесва промяната).Незнам до каква степен ще е подходяща за пилешки ресторант,но ще видим ....

 

Тази прическа му е разкошна...винаги когато се е появявал с нея,просто припадам..адски много му отива и излъчва невероятен сексапил и мъжественост...и малко ми беше тегаво като се подстрига за REBIRTH,но пък като я пусна отново сега направо грейнах...<33 ( не че и с къса не беше адския красавец..но той и с чувал на главата пак ще е невероятен)

 

HJL_hotchicken011.jpg

 

Незнам кога ще излезне рекламата,но трябва да е преди 31,че и излизане на клип и реклама много ще дойде ..<33

Само дано да не се претоварва много,че след тази катастрофа трябва да си почине поне няколко седмици...а той веднага се захвана с концерти,реклами,сесии и какво ли още не....Но пък затова го обичам толкова много...винаги гледа да задоволи феновете си...и дава всичко от себе си,за да го постигне....

 

HJL_hotchicken016.jpg

 

 

PICS - http://ss501fighting.wordpress.com/2010/05/27/newsphoto-ss501-kim-hyun-joong-in-mask-gives-off-aura-hotsun-chicken-new-cf-shooting/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

♥ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА KIM HYUN JOONG♥

 

normal_A8212831-89jjj.jpg

 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 

Честит рожден ден на най-талантливото,прекрасно,невероятно,чаровно и харизматично същество в целия свят!...

 

Искам на първо място разбира се да му пожелава да е жив и здрав...да не му се случва нищо лошо и винаги да е в страхотна форма...Да обръща малко повече внимание на себе си и да си почива повече....и да внимава малко повече с колите :( ... :Д

След това искам да му пожелая цялото щастие на света ...Искам винаги да го виждам щастлив и нека тази прекрасна усмивка никога не се махне от лицето му...нека винаги е изпълнен с позитивизъм и прекрасни чувства....Нека живота да му донесе много късмет и винаги да успява в своите начинания..независимо дали са в личен или професионален план....Дано никога не изгуби вярата в себе си и съдбата...

Пожелавам му адски много любов...нека винаги е обграден от безграничната обич на феновете и приятелите си,която да топли голямото му сърце....♥

 

Нека продължава да ни радва със невероятния си талант,страст и желание във всичко което прави....Нека непрестанно да изпълва феновете си със радост и щастие и да ни оставя без думи....Пожелавам му много бъдещи изяви,с които отново да докаже,че е невероятен и,че може да се справи с абсолютно всичко...Пожелавам му много награди и постижения...защото той наистина го заслужава...

 

Пожелавам му и винаги да е част от най-добрата група(за мен) - ss501... нека бъдещите успехи на групата да са безгранични ....

 

нека си изкара един страхотен празник,изпълнен с невероятни емоции и спомени ...

 

Айде няма повече,че пак ще се олея както в блога и писмото,което му пратих ;Д ...

Най-важното е да си остане такъв прекрасен човек и не позволява нищо и нокого да го промени или сломи...още веднъж...честит рожден ден на моето съкровище ♥ ♥ ♥

 

HJ-PSP-26-1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KHJ586A.jpg

 

Честит рожден ден на лидерчето... Пожелавам му цялото щастие на този свят, много успех в личен и професионален план, много... много... много любов и да не ни плаши вече така. Пожелавам му да не спира да се усмихва, защото неговата усмивка не трябва да се крие. Нека да ни радва с нови проекти, както сега и да е все така очарователен <333

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да честитя рождения ден на Ким Хюнджунг!!! 생일 축하 !!! Да е жив и здрав, все така хубав и талантлив ... ♡♡♡ Дано да ни радват SS501 с все повече песни и да се проучят чак до Марс :D:)

20090404_HyunJoong4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтц,...само трима човека честитиха рожденния ден на Хьон Джунг...бравоооооооо ;ДДД

 

както и да е....

 

Самсунг си промотира звездите в кампанията за подкрепа на Южна Корея в Световното Първенство по Футбол 2010

И разбира се,Хьон Джунг като видно лице на Самсунг участва....ето официалната снимка от неговата фотосесия...други няма....и едва ли ще излезнат..но тази е достатъчна ;Д

 

2010060810441704577_1.jpg

 

Припомням мачовете на Южна Корея,защото така и така са в тази връзка ;Д . На 17 и 22 са първите мачове...на 17 сме с Аржентина..на 22 с Нигерия ..:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде *soo damn happy*...току що се появи и дългоочакваната реклама за Hotsun ....засега сме на 20 секунди,но ще излезе и по-дългата след известно време....<33

ами разкошен е...няма какво да коментирам...черни дрехи и любимата ми негова прическа...бижу....

насладете се на истинсото съвършенство ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=LyLHZogeO-U&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божествен е :D , но така и не разбрах каква е връзката на пърженото пиле с маската... Струва ми се малко неадекватна реклама... Освен ако не е свързана с апетита на гледащите, и то жените предимно :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами няма връзка... :):D ..още когато излязоха снимките и мейкинга на въпросната реклама ми беше адски странно да свържа пилешки крилца със тази негова тъмна,мистериозна и адски сексапилна визия и като цяло концепция ;Д..... може би когато го преведат и излезе по-дългата версия ще стане по-ясен замисъла...но засега е нулев ;Д

 

Hyun Joong MC със Goo Hara и Han Seungyeon в Music Core <3

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Hyun Joong е във Филипините .... както казах още в темичката на групата, на 19 той заедно с B2ST и още изпълнители изгряха на сцената на Manila...

 

голяма медийна сензация беше пристигането на Хьон Джунг фъф Филипините... доста интервюта...представяния...просто се уби от снимане този човек ;Дд....

но наистина е много радостен,че е там в момента и че има възможността да се наслади на мястото...(за първи път е там между другото :) ) ...много се радва и на феновете,за които не е предполагал,че може да са толкова много.....

 

Споделя,че обожава въздуха и невероятната природа ....малко не му понасят жегите,но като цяло обожава Филипините...

няколко пъти го питаха дали си има приятелка....отговорът е НЕ...... B):D

 

ето на летището... и едно интервю....

 

http://www.youtube.com/watch?v=XH54WGM7xXI&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=9v7f7xnvIr8&feature=player_embedded

 

 

Днес беше и концерта...

Изпълнил е песничките Please,Be Nice To Me...Happiness...Thank You...и Heal the World със сборна формация...

 

 

......трябва да му забранят да носи бяло...просто всеки път като е в бяло солидна база от мен умира .... >,< :D божествен е....

много се радвам,че е изпълнил любимата ми песен...беше ми домъчняло за Pls be nice to me и невероятните му лайв изпълнения на нея ...<3

и добре,че отново не бе довлякъл противната,дебелокрака мадама....иначе страхотни танцьори имаше с него...(но те винаги са страхотни де..)..разкошно изпълнение...

чакам и по-добрият вариант... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да вярвам, че каквито и трусове да има в старата му компания, за всички фенове ще си остане №1!

А за нас той си е един голям-БОНБОН!

 

 

khychoco9.jpg

khychoco8.jpg

khychoco7.jpg

khychoco6.jpg

khychoco5.jpg

khychoco4.jpg

khychoco3.jpg

khychoco2.jpg

khychoco1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбира се,че ще остане номер 1 .... поне за моето сърце съм сигурна...никога няма да си намери път извън него каквото и да се случи :) ...

няма значение заради кой или кого е решил да постъпи така...сигурна съм,че е взел най-правилното решение за него и групата....

 

спонсорни снимки от една много готина компания за бижута...“H.R.”

 

HJL_jewelry005.jpg

 

HJL_jewelry006.jpg

 

p000130_w342.jpg

 

HJL_jewelry002.jpg

 

HJL_jewelry003.jpg

 

аз лично обожавам такива пръстени....имам подобен...

както и да е де...това не е важно...радвам се да го видя усмихнат...и на новите фотоси от кей иист също беше доста усмихнат и лъхаше едно страхотно чувство и емоция от снимките...

Косичката му е много готина ...къдрава и дълга...само,че май пак са му я поизкастрили...>,< .....

 

---

 

ystar news about Kim Hyun Joong changing entertainment agency///

http://www.youtube.com/watch?v=vKwt53LVL6o&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всичко което прочетох и видях дълго време не можех да си подредя чувствата .....

Сега когато се замислих над нещата твърдо казвам - ДА ! той направи това което е нужно за развитието си.

Стискам палци наистина да успее да се захване с това което му е най- на сърце и да не се притеснява за нещо или някой. Нека новото начало е път ким по- добро във всяка една насока за него !

Insomnia - Благодаря, че хвърляш светлина за всичко случващо се с него и групата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

34310_142651329078672_131095850234220_453812_6561485_n.jpg

 

е това е да се събудиш и да прочетеш една от най-забележителните новини....Любимата ти звезда почти сигурно ще участва в едно от любимите ти анимета..... :es: :es: :es: :es:

Kim Hyun Joong ще поеме главната мъжка роля в Itazura na Kiss (на корейски ще е ‘Mischievous Kiss’)....Естествено,още нищо не е на 100 процента сигурно,но са в процес на преговори и най-вероятно ще доведат до успешен край цялата идея ...

В интернет проучването за "коя звезда искате да участва като главната мъжка роля в Itazura na Kiss,беше избран на първо място Kim Hyung Joon....(незнам защо..но съм се изказвала по този въпрос и няма да пиша сега пак :Д) ...и втори беше Hyun Joong....Съответно много по-добрия избор,защото цялата му същност се вписва брилятно в образа на Naoki Irie...само като прочетох,че ще се прави корейска версия на анимето и веднага си представих образа на Hyun Joong,като главния герой..

Та....драмата ще се продуцира от хората,занимавали се със Boys Before Flowers и се очаква да бъде ненадминат хит....

Ако не сте гледали анимето,направете го...наистина е невероятно красиво и историята е супер сладка <3 ...

А за останалото....просто се надявам с цялото си сърце да видя Хьон Джунг като Naoki Irie....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Това е една много хубава новина. Отново да го видим в актьорското му амплоа. Insomnia, можеш ли да ми пратиш линк с анимето. А пък, ако го има и преведено още по добре. Аз имам много да наваксвам в тази област и още не съм ориентирани от къде да тегля анимета. Предварително ти благодаря! Приятен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://zamunda.net/details.php?id=142283&hit=1

 

дърпай .... няма да съжаляваш...аз се влюбих в него и се превърна в едно от любимите ми...

ще го изгледаш на един дъх...поне при мен така беше ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...