Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

Права си, беше голям сладурко в  we got married :yes:   Обаче така ми се иска нещо ново с него, я сериалче, я предаване. Още по-добре, ако по 24 часа го снимат,ако питаш мен... :wub: . Не зн при Вас как е , но аз мога да опиша състоянието си само по-един начин- пристрастена :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хьон Джунг беше 2-я корейски актьор, който "открих" съвсем случайно и в началото и аз бях супер пристрастена. Изгледах всички драми в , които участва и след това започнах да гледам драми с И Мин Хо и в началото го мислех за много добър между другото, но гледайки все повече корейци продукции с други актьори забелязах, че има къде къде по добри. :) 

П.С : Честит рожден ден на Ким Хьон Джунг. Пожелавам му всички негови желания да се сбъднат, но най вече в най скоро време да го снимат в някоя драма и задължително да е главен герой. :) Няма да пожелая да дойде в Бг, защото едва ли е възможно такова нещо. Преди, като бях фен на една група такива акции правихме да ги докараме в Бг свързахме се с толкова хора даже с Фънки също и в крайна сметка нямали пари да ги поканят, а Кимчо едва ли ще си направи световно турне и ще включи Бг. ;д 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6.06.2013 Happy birthday мy perfect star Kim Hyun Joong !

 Днес, по повод рождения си ден, Kim Hyun Joong пусна нов суингъл : “The Reason I Live” . Той ще я представи на фен срещата в Корея, на 8.06. на която ще отпразнува рождения си ден със своите фенове. Песента е написана, за благодарност към всички почитатели които го обичат! Честит рожден ден на най-прекрасния, мил, слънчев и чист идол на Азия !
источник:allkpop.com 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно съм фен на Азиатската музика и филми от около 2 години. Мислех си, че съм толкова зарибена, че  няма на къде :D Преди няколко месеца  (когато го чух за първи път- песента беше   i`m your man ) обаче осъзнавах , че съм се лъгала.. Няма по- очаровтелно и възхитително същество от него :wub:   Никога не съм била по-ангажирана с нещо от сега.. Дано да ми мине, че всички около мен ме хокат <_<  Подозирам че това  няма да стане- с всеки клип или участие ми харесва повече и повече..

Ето на какво публикуваха във клуба на SS501:

"his is Kim Hyun Joong, our Leader.
He got into an accident, he was badly hurt, you can see the bandages around his waist; yet he recorded for the music video! "

 

Знаех че е работохолик, ама това минава всички граници

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


 

Права си, беше голям сладурко в  we got married :yes:   Обаче така ми се иска нещо ново с него, я сериалче, я предаване. Още по-добре, ако по 24 часа го снимат,ако питаш мен... :wub: . Не зн при Вас как е , но аз мога да опиша състоянието си само по-един начин- пристрастена :inlove:

Ommo, само аз ли го следя в Barefoot Friends? Той е един от участниците в това шоу и винаги е голяма забава с него! До сега са излезли (ако не се лъжа, 8 епизода), излъчва се всяка неделя и след максимум ден-два има и английски субтитри :)
аз си го следя (когато имам време) от тук, понеже е с малко по-хубаво качество от gooddrama.net: http://www.kshownow.net/2013
хаха и аз бях в началото пристрастена, дори след като свърши BBF бях в някакво състояние, което за първи път изпитвах, сякаш някой мой приятел си е отишъл.. :( Но после научих, че има и други сериали с негово участие, а после преоткрих и останалите корейски актьори и се влюбих в Корея! Но едно си е сигурно, Кими завинаги ще има едно малко кътче в сърцето ми :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бих изпуснал нещо с Ким (визирам Barefoot Friends ), следя го с огромен интерес :up:  ! Напълно те разбирам :i love this:  След всяко клипче или участие с Ким се чувствам толкова раздвоена-нещастна, че свърши и никога няма да имам възможност да го имам само за себе си и толкова щастлива, че въобще съществува такова прелестно alien- че  на земята :wub: 

Добра  Страхотна новина:

Kim Hyun Joong, the first Korean solo singer to sold more than 100,000 copies for 3 consecutive Japanese singles!!!
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://apps.tradablebits.com/tb_app/312291

 

Може да гласувате за нашето мишленце :icon_sunny:

Може да гласувате всеки ден по повече от веднъж.... Гласувайте и тук също:

 

https://apps.tradablebits.com/fb_comments/253134418141933/163177517067273

 

https://apps.tradablebits.com/tb_app/308298

 

(в последната връзка е на 2 стр :( )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

According to some fans in KHJ gallery in DC, who had contacted with SBS and KE, SBS and KE revealed the reason why SBS MTV had edited out HJ's part for the Kumamoto K-pop Festival. KE didn't allow HJ's Japan contents to be aired and that was the initial contract terms with SBS MTV. So fans guess KE limits HJ's contents and gives an airing monopoly to DATV, which is KE's subsidiary company, to hook KHJ's fans to more subscribe to it. Is it because of the same reason that we couldn't see KHJ and his contents on Japanese major TV, even if he had sold out so many copies of albums?????? If it's true, KE should stop holding airing monopoly ab KHJ's contents on DATV and show and promote him to the public. What are you doing, are you killing the golden goose?

 

Дали някои знае нещо повече по въпроса?!? Моля споделете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След почти две години момчето ще се завърне на корейска сцена с нов албум с името 'Round 3


На 22 юли ще бъде пуснат албума. Главната песен ще  е Your Story  ще е същата както японската му Unlimited, но с малко повече R&B pop.


Ще има още 6 различни други песни.


 


tumblr_mplqm7F8dg1son5cco1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес предварително пуснаха една от песните към завръщането.. В песента си партнира с Park Jae Bum или по известен като JAY PARK


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMG! Хах очаквах нещо ... абе и аз не знам какво за завръщането му в Корея, ама чак толкова не мислех... Какви мускули е направил само заслужава си да ги покаже. Иначе за песента.. ами ритъма й ми харесва много и е зарибяваща, клипа може да те остави без думи, а включването на Джей Парк е доста сполучливо, ще си слушам песничката и ще се наслаждавам на Кими, той винаги е бил невероятна гледка... ама сега...

Хаха и съм сигурна, че на много дами ще им препуска сърцето като видят момента, когато си разкъсва блузката .... ауууу

Чакам целия албум, та да го изслушаме и да се насладим и на него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен добрия ритъм, друго хубаво не намерих в песента, разочарова ме. Скучна, еднообразна и монотонна, само на два-три тона, никакъв цвят... Добре, че клипът пооправя впечатлението, доста има за гледане. Защо се е окастрил толкова? Това ново амплоа - мъжествено и силно - дали не е начало на нов период или е само за албума... ще разберем. Много се изненадах от новата визия, в първия момент не го познах даже. Интересна е. И много релеф, бре-бре-бре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен е! Според мен отдавна надминаха и най-смелите си мечти. Визията на Хьон Джунг е коренно различна от  захаросаното бонбонче което сме свикнали да виждаме. Клипа е зрелищен и колоритен. Колаборацията с Jay Park e сполучлива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо е неузнаваем, та чак непознаваем, пулих се половин час да намеря прилика...Е това е разграничаване от захаросаните красавци на 100%.Песента си е добра,като за този стил, нищо повече, по мое мнение, фенките ще си припадат, заради самия него, както си му е реда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още капят лигите ми  :inlove: Харесват ми клипа и песента Време беше да разчупи нещата Прическата и тялото му са (Олеле мале) 

И все пак аз се бях задоволила само от плътта която показа във BreakDown но никога не съм мислела че отново

ще се изяви в същия Стил мислех че отново ще е нещо сладко със дълга косица Но той ме изненада :D  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето и тийзъра към заглавната песен, ще чакаме, но изглежда обещаващо.....


(Ах и неговия уникален английски само как запява... your story :) )



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станал е супер як. На клипа в началото не можах да го позная. Няма го онова сладко мило момченце сега някак си е станал много по привлекателен. Супер тяло няма какво да го обсъждаме. Много се радвам за завръщането му в Корея, между другото в някаква страница във фейсбук бях чела, че Кими ще участва в нов сериал някой да знае нещо повече? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста е хубав, факт. Ако можеше и да пее, щеше да е добре, ама дори примяуквайки, като си го представя как изглежда и преживявам липсата му на глас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...