Jump to content

Recommended Posts

Наваксах с последните 2 епизода. Ем аз така виждам нещата - щастливият край е в кърпа вързан, а лошите са само за украса и запълване на време за да ги издокарат и останалите епизоди. 

Минчо си разбра и кога ще умре и с други видения ще му стане всичко ясно и ето виж ще направи така, че историята да не се повтаря. Макар, че аз си мислех, че вече едното се е случило, но като гледам миналото и сегашното вървят паралелно. Минчо от миналото вижда какво се случва с него в бъдеще и Минчо от бъдещето вижда какво му се е случило в миналото. Въпросът е по - какъв начин ще им се промени съдбата, че да са заедно. Но няма да ме бърка и да ги убият и двамата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Руси заслужаваше да го утепа човек само задето й позволи да се разхожда с леген на главата... Иначе,сериозно, не бива така да постъпват с бедното ми сърце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледан 8-ми епизод определено ще чакам следващите с голямо нетърпение. Направо се просълзих от смях на комичните моменти на главната героиня. И какви погледи хвърля. Определено е свежо сериалче, със страхотни пейзажи и гледки-да си помечтаем през екраните и ние. Да видим как ще се развие по нататък, въпреки че на моменти е предвидим сценария. Приятно гледане! :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действието изненадващо се забърза :slap:

Той най-накрая си спомни всичко,а и се оказа че чува как тя признава че е русалка,В тази серия обясниха доста неща,тя не е искала той да си спомни защото знаейки какво е ,ще се изплаши и ще я отхвърли.Оказа се че той е реиркарнация на управника,който е виждал бъдещето си аз,само май русалката си е същата.Култова беше сцената с напиването,казват ,доста трудно се изиграва,но Минчо беше страхотен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по-скучновато стана,  дет' се вика до степен да не може да се сетиш аджеба, какво искаха да ни разкажат,  а половината мина! Даже и хубави картинки вече няма, ако изключим красивия пуловер на Минчо в последния епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи дебати се водят тук, да се включа и аз. Доволна съм до момента - красиво сериалче, прекрасни места, що-годе добре развиващ се сюжет, с добри актьори. Каката е супер! Определено има някаква харизма в главния актьор. Не е пръв красавец, но има чар, забавен е, и не е чак толкова дървен. В 9-ти и 10-ти епизод много добре му се получиха сцените

- когато се разплака, след като се срещна с баща си, и когато се напиха с Кака.

Приятелите му също радват, малкият беше много забавен, като се наложи да замазва положението.

Мащехата е голяма гадина, умишлено сменя хапчетата на мъжа си, дано я разкрият в най-скоро време. Не мога да разбера полу-братът на Минчо каква точно роля играе - уж се усети какви ги върши майка му, прави си пас,планува нещо и го дава загрижен за секретаря, съмнителен ми е много.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много позитивен и пълен с весели моменти 12еп :up:

 

Много комичен беше диалога между Ча Сиа и Ариелка за любовната стратегия"риба в аквариума" инеподозиращата нищо съперница и каза да си ходи там откъдето е дошла ,я море,я река.
А нашата наивна русалка взе че и се върза и взе да се пита Минчо дали не я мисли за риба.Но кулминацията беше признанието на Минчо в любов,пред переспективата да не мигне цяла нощ слушайки мислите на русалката,ужасения Минчо избра признанието.

:kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък все по-изнасилено ми стои действието, ето защо:

 

 

Като вече я знае каква е, наясно е с прераждането им и ѝ чува гласа, защо не ѝ каже най-сетне? Защо мълчи, защо мънка, защо не я предупреждава като хората за оня, дето ги преследва? Защо не я извика и не ѝ помаха с ръка поне, когато го отвеждаха полицаите? Корейците пак от чудене как да разточат действието на тънка кора опряха до излишните тайни и премълчавки  :slap: Досега триста пъти да се бяха разбрали, кой русалка, кой не, какво да правят и кой ще умирга от сърдечен удар, ако не е достатъчно обичан... Разбирам тя защо си трае - притеснява се, че той няма да я приеме, ако от кръста надолу е риба :28558: Ама той никакъв мотив няма да мълчи като... пак риба.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната серия се дивях единствено на пуловерчетата на Минчо.Уникални са! И аз искам!

Урочасахме го- цяла 11-та ходи с балтон :28558: , но в 12-та ни пуснаха малко гювеч- бял пухкавелко. ;) .То и друго нямаше, освен "мъко моя", както  писа ксе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какво признание в любов? Аз нищо не го чух да казва

 

само я целуна накрая, и сега кво - очаква, че тя ще си легне да спи и хич нищо няма да мисли??? :28558: По-добре да си я взема в леглото, тъй и тъй няма да спят, то се е видяло...

 

 

Много ми е смешно как чува мислите й - тя тая русалка като една средностатистическа нормална мома бе - цяла нощ не спи, а мисли ли мисли, и анализира всяка дума и жест на възлюбения, в повечето случаи погрешно. Хак да му е на Минчо, да види какво причинява на горката влюбена рибка!

А пуловерчетата му са уникални!

Много се смях и на поведението му в сауната, дебил и половина! И другата му обожателка беше много смешна с тези изпълнения с малкия хакер, чак снимка му дава :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'вото написа Ксе. То не става само с вътрешни диалози, трябва си и малко здрава мисъл (къде отивам и аз...)

 

 

Иначе малчо ми е забавен как се нахака на т'ва същество, завалията сега ще се чуди как да се отърве. На кака Руска главата е верно като на всяка жена, как пък за 500 години нищо не научи и тя? Тоз ми ти убиец как така изведнъж засънува (как така всички по едно и също време? от луната ли е нещо?) и кой нормален престъпник (знам, оксиморон е) през 21 в. ще тръгне да проверява дали па случайно таз мома ненагледна не е русалка? Гусин детектива слуша и изпълнява к'вото му каже полуарестувания престъпник? Минчо и той, няма едно "чао" да каже на кака, ами ще прави хиляда врътни... Но най ме изнерви брата-менте. Тоя па е такова клише - ни топъл, ни студен. Като си толкова бял и добър, попречи на гнусната си родителка да пречука човека, на чийто гръб паразитираш. Ако ше си лош, недей да ми ревеш по телефона и да чупиш китки..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С братото пускат мухата за любимата корейска дилема в стил "кокошката или яйцето"  :28558:

 

 

 

"Ама той ся що така напраи, ама нали тя му е майка, ама той нали много обиден, щото тати го отписа от завещанието"... Този телефонен разговор беше пълен фарс. Какво ми ти "Ти пази баща си, а аз ще пазя майка си", като последната се опитва да убие татенцето?  :28558: Състезание ли обяви или какво?

 

Друго ми е по-интересно - това мамино синче не е ли наясно от мнооого отдавна майчицата му каква е богомолка?  :blink: Какво ни го показват втрещен и изненадан с хапчета в ръка? Нали я разследват, че е пробутвала същия номер и преди? То хубаво, че е била под друго име, ама малкият нали си е бил с нея, няма как да не знае, че е същата:)

 

И друго ми е любопитно - богомолката що толкова време е чакала, преди да бастиса мъжа си? Предния уж го уморила за една година време, пък с този бая са си поживели.

 

 

 

Нещо крими-аспектът взе да ме привлича повече от романтичното фентъзи в сюжета  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:896767: някой да не се излъже да гледа така наречения special,просто едно повторение на моменти от всички серии  и нищо друго,разочароващо без 14ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О Мъ Гъ!!! Тъпо-злобното майче на "ЕлизабеС" е Мун Со Ри!!! ОНАЗИ Мун Со Ри!!! Не мога да повярвам, че не я познах................ :slap:  :slap:  :slap: Това се казва феноменална актриса! (И фамозен дерматолог...)

 

И един въпрос по темата -

ся к'о излезе, кармичният кръговрат важал и за русалките? В такъв случай кака Руска що налази нашия младеж, ако не го помни отпреди? Хареса му черните очи или се заплесна от романтични подбуди?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спиди,

СъдбЪ! Иначе се знаеше, че русалките са различни. На едната опашката е златиста, на другата - сребриста. Да не се объркаме да я мислим за петвековна и вечна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях и аз да се включа с гледането на еп. 13 и за сега не мога да се оплача. Сериалчето си ми държи вниманието пред екрана и съм доволна от това, което виждам. Не казвам, че очаквам сериите с нетърпение, защото това не ми се е случвало от много отдавна но пък е един от малкото по топли сериалчета, които успяха да ме заинтригуват. :) Радвам се на кака и Минчо, а еп 13 ми беше забавен доста! :28558:  Вкараха и светлина в тунела в последните минути на серията но аз си бях убедена, че

и тя не го помни от миналото си.

Определено му е харесала красивите очички те за това него и са сложили да играе ролята. :28558:  :28558:  :28558:  :na2:  :na2:  :na2:  :up:  :kissy:  :i love this:  :i love this:  :i love this:  :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично е сериалчето. Гледам си го като приказка. Такива ги обичам, защото каквито и чудни и нереалистични неща да ти сложат, ги приемаш като част от приказката и даже им се радваш. Русалката ме кефи - хем е хубава, хем пък е бойна и забавна мацка. Само не ми е ясно едно:

 

бащата на Джун Дже има толкова власт и пари. Като толкова е искал да намери сина си, досега да го е намерил с връзки и т.н.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...