Jump to content

Recommended Posts

Виж, Кангин например си е за бой. Язък, че не взимат в казарма по два пъти...

Трябва му само за няколко месеца да смени Кореите и северняците ще го вкарат в строя. Там казват, че някои изкарвали и по 10 години казарма. Даже не мога да си го представя това.

А каката е долкоз добра, че Минчо направо й идва като за фон, макар че трябва да призная в доста от сцените играта му се получава много естествено.

• Upvote 1

Този ми е текущият сериал сега. Каката е супер яка, скъсах се да се смея с нея в много моменти, последно тоя с тортата. Като й гледам търпението като е гладна се чудя как още не е награбила Минчо, както го зяпа с тоз влажен рибешки поглед...

• Upvote 2

Дали има нов епизод :rolleyes:.

вече да,5ти  raw

• Upvote 1

Няма да има превод май тази вечер :D.

В дилема съм, дали да гледам 5-ти епизод със субтитри или да изчакам да излязат субтитри и за 6-ти, и да ги гледам наведнъж  :D.   

В дилема съм, дали да гледам 5-ти епизод със субтитри или да изчакам да излязат субтитри и за 6-ти, и да ги гледам наведнъж   :D.   

Не знам ти си решавай, но току що изгледах 5 и наистина започна да ми харесва. Смисъл потръгнаха нещата или след 7 часа правене на проекти на мен всичко странично почна да ми се вижда хубаво. Мацката разцепва все по - мощно и яко смях става с нея. 

Малкия брат на Мин Хо и той ще излезе опасна работа обаче. Първо веднага усети майката, видя адреса и какво да направи хоп измисли как да се отърве тънко от телефона. После поразпита заобиколно бащата, баси големият интригант много тънко действа и бързо искам да разбера какво си е намислил. От добрите ли ще е или от лошите. Накрая кво блъсна мацката. Сега ако се и влюби в нея ще стане много тъпо. Все едно старата песен на нов глас с поредния любовен триъгълник, но да видим. Може да излезе нещо друго.

• Upvote 1

Значи ще се гледа, няма как :D. Миналият епизод свърши на много интересно място и очаквам какво ще прави Jun Ji Hyun :D.

Не знам дали не е офтопик.Изгледала съм  1 и 2 еп. и чакам малко да се натрупат, че мненията много противоречиви.Но сега ми попадна една сцена от спешно отделение (6еп. 10 минута)- мацката в безсъзнание, той приканва докторите да я прегледат пак и ...уау на нормален синусов ритъм  те я дефибрилираха.Сега разбирам защо някои потребители изказват недоволство за недомислици по отношение на исторически факти или нещо техническо.То ясно е, че е художествена измислица , ама малко да се старят де!

• Upvote 1

Не знам дали не е офтопик.Изгледала съм  1 и 2 еп. и чакам малко да се натрупат, че мненията много противоречиви.Но сега ми попадна една сцена от спешно отделение (6еп. 10 минута)- мацката в безсъзнание, той приканва докторите да я прегледат пак и ...уау на нормален синусов ритъм  те я дефибрилираха.Сега разбирам защо някои потребители изказват недоволство за недомислици по отношение на исторически факти или нещо техническо.То ясно е, че е художествена измислица , ама малко да се старят де!

Ти сега за един синусов ритъм :28558: - русалката е направо безсмъртна и нечуплива. Остана да преборят и амнезията на принца и...пей сърце.

Епилогът на 6 еп. кърти миФки! Голям смях! Каката е най-яката! Минчо бледнее на фона, почти не го забелязвам, защото Каката с нейните изпълнения печели цялото внимание. Толкова много не съм се смяла от Фермерчетата.

А таткото от Reply 19хх изобщо не мога да го възприема като хладнокръвен злодей, с тез омазани с шоколад зъбета. Като извади пирона беше почти като пародия.

Нещо започна да ми прилича на другия сериал на Jun Ji Hyun. Не се оплаквам от нея де, но само с романтика и смешки 10 епизода и после ще започне да омръзва. Какво стана примерно в 6-ти епизод? Може би на мен историята за чебола и как да спечели фирмата не ми е интересна, но за мен нищо не стана. Тази история ми се вижда много избутана назад, а на преден план са поставени главните актъори. На моменти се питам "уе" го гледам, както би казала русалката :D. Просто главната актриса е много добра.

Е как само романтика и смешки и нищо не ставало? Напротив - прекалено много сюжетни линии са започнали, чак ставам разногледа всичко да следя. Такава манджа с грозде безподобна - то не бе фантастика, крими история с кръвожаден убиец, романтика, трагедията на нещастно чеболско синче, изчезнала майка, мистериозна амнезия, борба за социална справедливост, крадец със супер способности, историческа част с пътуване в миналото или нещо подобно, злата мащеха на Пепеляшо, малката русалка, спец по кикбокс, спешно отделение... Чакам кога ще набутат и някое кулинарно шоу вътре, щото само то липсва май.

• Upvote 6

Много ми хареса момента на самоирония на сценаристите, когато Русалката обсъждаше сериалите с една аджума в болницата :)))))))

• Upvote 2

Просто се отпуснах и се забавлявах. В 5-та и 6-та вече наистина се смях.
И наслада за окото, и веселие, и насмешка, и клише по корейски внесоха в драмата....
Бе всичко се знае предварително, както го знае бабката - фен на дорамите :28558: .
Изгледаш ли поне пет шест дорами :) , и картинката ти става от ясна по ясна... И на Русалинда бързо й светна за кво иде реч. :28558: 
И аз като нея- очаквам следващата серия с усмивка... :). :up:

• Upvote 1

Русалинда... хахаха! Чинча анджак й пасна на Каката.

Абе на нея хубаво й светна, ама нещо прекалено много се преплитат кабелите в рибешката й глава, щом свързва сериалите с реалността. Още ми става смешно като се сетя с какъв ужас гледаше чашата с вода...

Полагам усилия - изглежда като сериал, с който ще стават занимавки, но ми е скучен. Гледам един епизод на пет пъти и то насила, и накрая винаги съм някъде на трети... Не знам защо: харесва ми русалката, Мин е чаровен, историята се върти ... От друга страна, те сякаш се раздават в геговете и отделните сцени тук и там, но изобщо не ме трогват като романтично присъствие... Не разбирам защо се харесват помежду си. Кога спират да се харесват и почват пак... Изобщо не виждам логика в тях и не им вярвам и грам на чувствата и романтиката... Тъжно...

• Upvote 1

Някой знае ли на кого е  песента от началото на 6ти еп?Ариелка  продължава да избива рибата,а  Минчо блести ли блести до нея :icon_sunny: .Засега магията си я има  и смях най вече.Само не са ми ясни тия похвати да държат горкия зрител в неведение толкова време

ЗАщо тя нищо не му казва и как така всичките герои отпреди 500 години вкупом са се преродили и пак накуп всичките?
А Ариелка на 500 ли е или и тя преродена ще дойде?

Че Джи Хьон е уникална , много смях , отдавна не се бях смяла така, а Минчо дори и да е пън, поне е красив пън ,стига ми само да краси пейзажа.