Jump to content

Recommended Posts

Една лека критика към темичката. Ако може да промените жанра от "фантастика" на "фентъзи" :)

NETI88 , хареса ми отговора ти на Дидо :up:

Дидо,то по принцип и русалки не съществуват,ти за грима си се закахърил :na2:

Ще почакам да се посъберат повечко епизоди,но имам големи очаквания,с тази сладка двойка и интересна история,не е за изпускане :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно, че да! :rofl:

 

 

%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%

 

 

 

Само с Малката Русалка се сетих да дам пример. :28558:

Така е. Аз също се допитах до виден специалист по русалките и тя ми каза, че те естествено си слагат грим и червило и как въобще съм можел да се съмнявам в това, всеки можело да го види и т. н.. Разбира се, веднага я отрязах и я пратих да си пише домашните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде уважаеми, хареса ли ви кака Русалка-Паднала от небето?  :P Отдавна не бях виждала Чон Джи Хьон и ми беше много мило да я гледам как се маймуни, но е ужасно слаба, ще ми се корейския модел за красота да не е 40 кг с мокри дрехи, иначе прелестна както тя си знае.

Другият прелестен е ясен - Мин Хо, ама той пък много изпечен и брутален магьосник и омайник се оказа, Русалка много скоро ще му обясни кой командва парада  ;)

Как 40 кг с мокри дрехи? Съдейки по височината на актрисата е някъде 45 кг без дрехи. Имайки предвид, че моделите на запад са по 50 кг и са с по 10 см по-високи, а за да се стане модел се гледа главно красота/външен вид, то това е модела за красота на мнозинството и е напълно нормален за Азия. И на мен ми се иска в сериалите главната двойка актъор/актриса да имат разлика във височина не по-голяма от 10 см, и разлика в килограми - не по-голяма от 20кг, както и разлика в годините не по-голяма от 5 г. (в повечето случаи), защото в противен случай ми стоят неестествено заедно, но кой ме пита :D. Не знам дали има сериал, който да отговаря на моите критерии за естетичност :D. Jun Ji Hyun е първата ми любима актриса от Азия, няма как да не се гледа. Като изгледам първи епизод, ще коментирам. Тийзъра ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм разочарована! Създателите правят огромната грешка да допускат зрителите за наивни 10-годишни хлапетии (освен ако таргет групата не е точно тази) и да ни убедят в неща, които са толкова изкуствено нагласени или изкривени, че вгорчават на всяка минута гледане. Единственото хубаво нещо беше мълчаливата русалка, която май притежава магьоснически дарби да остава с непроменена красота през каквито и перипетии да премине. 

А тази магическа запалка (тип трикът на Уди Харелсън от Now you see me) направо убива рибата  :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първа серия само един въпрос мимоходом: русалките слагат ли си грим и червило? Повече след втора серия. :na2:

 

Категорично да, водоустойчивите гримове от къде мислиш са дошли :na2: , но дори не съм ги забелязала, защото направо ослепях от толковa яркосветещо розово,  че даже и Минчо ми се изгуби в него... :28558:

 

parab- като  вярваме в русалки, колко му е и в магически запалки ;)!   :kissy: .

 

И не мога да се стърпя да не украся страницата с наш Минчо от първи епизод..

 

 

VufGtl45McM.jpg

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен 1 епизод ми се стори малко слаб. Нищо не схванах от цялата работа 

освен, че тоя има някакви способности и 100% ще се окаже, че ги има благодарение на русалката преди години, когато се хванаха за ръце.

 

Най - абсурдното е, че в миналото 

когато заловиха русалката си бяха в традиционно корейско село. Всичко ок до тука. Ама тези русалки какво правят и те се преселват, като другите животни на по хубаво място? Защото в бъдещето мацката беше далеч, далеч от Корея.Другото, което не разбрах е дали правят пътуване във времето - според мен не. Минчо ако кажем, че се е преродил, какво остава за нея? Или живее вечно или и русалките се прераждат. И това с опашката първо си помислих, че гривната е някаква спец, нали има и тя някакви магически сили, че й маха опашката ама наш Минчо, като я сви не й се появи пак опашката. И какво става гледам все едно корейският вариант на сериала на Дисни едно време, където го даваха Н2О. барнат ли вода има опашка изсушат ли се няма опашка.

 

Да видим и другите епизоди, като се заплете интригата може да стане по-интересно, че аз имах доста надежди за този сериал. 

П.С: На Минчо английския няма подобряване от "Наследниците" насам :Д 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупашко-веселяшка приказка за подрастващи. Вторият епизод малко по-тъй от първия - взе да се оформя нещо като сюжет. Много пък хубави! артистите обаче и това засега стига :) Прилича ми доста на Мъжът от звездите - и тук нечовешки същества, свръхспособнисти, предистория в миналото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че засега рейтингът е висок, не е добър знак преработването на първите 2 серии и  пускането им като режисьорска версия този уикенд.

 

 

:xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи епизод все едно гледах 1 час реклами на дрехи и обувки от Jun Ji Hyun. Най-абсурдното беше,

като крака и беше целия в драскотини, а той ще и купува и ще я обува в чисто нови обувки. Няма ли да я убиват такива обувки при положение, че крака и е в драскотини?

 

Марката произвеждаща тези обувки си направи май анти-реклама. Роклята няма да я коментирам за цената, която вероятно има. Сериала не е нищо повече от луните слънца, наследниците на слънцата, сериала с извънземното, лунните любовници и т.н. произведения на изкуството. Дано следващия епизод тръгне някакъв сюжет, че засега не е нищо особено, а русалките, дали съществуват, дали се гримират, кога им се появяват опашките, са най-малкият проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там, дето е Минчо, каквато и боза да сервират,  все тая и колкото и да е абсурдно- рейтингите са високи- 20 удари вторият епизод. В комбинация пък с Чон Джи Хьон и положението става неудържимо.  Море, вълни, пясъци, луна, звезди , красиви влюбени и ... още нещо,  без значение какво. Направо си става и без сюжет и всички са доволни- доказана марка.

 

Стотак, нали всички парцалки, с които я обличат,  обувки и чанти за часове след епизода правят бум- поне така беше в Звездолиновата драма, така ще е и тук. 

 

Наистина красиво, не мога да си изкривя душата. Всички обичат приказката за малката русалка.Тая тук не е много малка, даже бая дърта, на към 500 години май( кой знае, ако е така, сигурно го позна), но те нали не остаряват, а и принцът вAжи. Ще ни дадат по лъжичка миналото за загадъчност, ще видим настоящето и... край.

 

Ако не друго, ще гледаме  красиви картинки и това е-  да не ни е за сефте! :D Пък и след "красивите" кандидати от изминалите  избори, малко хубост бива. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула много добре си го казала, аз и втори епизод нищо освен красота не виждам. Главните красиви, местата на които снимат те също. Айде имаше и 2-3 сцени, на които се смях, но това беше и превъртах яко. Надявам се нататък да става по - добре и всичко да не остане със супер много реклами и очаквания от страна на зрителите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минхото много се е обузил. Време беше да погрознее, че във ''Вяра" и Тейста ме беше замъглил сериозно :28558:  Такъв неугледен ме устройва. Русалката нещо дъртичка идва, ама и там - квот такова. Ще изчакам повечко серии, че след К2, тия глупости тук трудно се търпят. Ариелка не трябваше ли след като й се намокриха крачетата пред мола, да се превърне в рибок?  :huh:  :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ариелка не трябваше ли след като й се намокриха крачетата пред мола, да се превърне в рибок?  :huh:  :huh:

И аз това си помислих, но може би трансформация става само в морската вода,  но тогава се питам като я бяха "аранжирали" в градината на богаташа като атракция, дали водата беше морска или сладководна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това си помислих, но може би трансформация става само в морската вода,  но тогава се питам като я бяха "аранжирали" в градината на богаташа като атракция, дали водата беше морска или сладководна.

Трансформацията май става като скочи във водата и се намокри цялата.  :28558:

Иначе ми хареса как започна сериала нищо, че вече не съм хлапе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два-три хубави романтични и сладки момента/особено като се учеше да яде с вилица и всеки път го поглеждаше с грейнали очи за одобрение, сюжетът наивен, съшити някакви идеи оттук-оттам, които се надявам да се доразвият все пак,

доста изкуствен, но ГГ са така естествени и прекрасни, както с игра така и с визия, че  правят за мен серилчето гледаемо... Очаквам... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.., но ГГ са така естествени и прекрасни, както с игра така и с визия, че  правят за мен серилчето гледаемо... Очаквам... :up:

И аз така, lucreciana, с надежди, но не големи :) И нали красотата ще спаси света, ще гледаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама хич няма ви чета , кой кви обувки бил обул , имал ли грим ,нямал ли , ... ама всичките едни видни критици се извъдихте, вместо да седнете  да се насладите на сериала за който са се потрудили, почнахте да вадите от сто кладенеца кирливи ризи .На мен лично много ми хареса още първият епизод. Обичам и двамата артисти , нищо че Минчо е с забито колче в дупето , мацката , мацката тя ме кара да се хиля като надрусана и в следващият момент може да ме накара да рева с глас. Та идеята ми беше вместо да търсите за кво да се заяждате се насладете на хубавите мигове(достатъчно драма има в живота и на мен това ми харесва  в тези сериали ,че забравям за външният свят ), пък като не са ви такива не го гледайте ...




:xaxa: :xaxa: :28558: :28558: :rofl: :rofl: :up: :up: :yes: :yes: :es: :es:



Минхото много се е обузил. Време беше да погрознее, че във ''Вяра" и Тейста ме беше замъглил сериозно :28558:  Такъв неугледен ме устройва. Русалката нещо дъртичка идва, ама и там - квот такова. Ще изчакам повечко серии, че след К2, тия глупости тук трудно се търпят. Ариелка не трябваше ли след като й се намокриха крачетата пред мола, да се превърне в рибок?  :huh:  :huh:

и ти ли Юда ... май ти трябва време да си сложиш розовите очила, не че очаквам всичко да е розово , но все пак .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...