Jump to content

Recommended Posts

 7JVD3DfLVFxk5nsfcTqjc7YFoQh.jpg

 

Off Topic

7NDIQQ0oxg1ezWM8xni1Nud60vc.jpghZi9eboKDUGjl4qXg4jCFi0Ne7k.jpg

 

The legend of the Blue sea

Легендата на Синьото море 

Страна: Южна Корея

Година: 2016

            Жанр: Фентъзи, Романс, Драма             

Излъчване: 16 ноември 2016 - 25 януари 2017

   Време на излъчване: сряда и четвъртък 22:00

Епизоди: 20 + спешъл

Режисьор: Jin Hyeok

Сценарист: Park Ji Eun

Канал: SBS

Субтитри: Английски

 

Участват: 

Jun Ji Hyun като Sim Chung

       Lee Min Ho като Heo Joon Jae

    Lee Hee Joon като  Jo Nam Doo

      Shin Hye Sun като Cha Si A

Park Hae Soo като Hong Dong Pyo / Kim Hyun

Kim Hye Yoon

Krystal (f(x))

Jung Moon Sung като младия Heo Il Joong

Ahn Jae Hong - епизод 2

Kim Sun Young - епизод 11

 

Резюме:  "Легендата на синьото море" е фентъзи романс, в който русалка, останала последна от вида си на планетата Земя, среща гениален мошеник, докато опитва да се приспособи към човешкия свят...

 

The Legend of the Blue Sea - Trailer 2 | Lee Min Ho & Jun Ji Hyun 2016 Korean Drama - YouTube

 

Свали с :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

С английски субтитри :click:

С руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова за сега, май никъде няма повече.Днес видях навсякъде новината, че са потвърдили участие.Писан бил сценарият, специално за тях двамата от сценаристката на Звездолиновата драма, представяла си само тях в ролите. Продуцентската компания -CULTUR DEPOT,  заявила, да очакваме от двамата, невиждана досега химия.

Ех, пак се уреди Минчо с кака и то каква!.А дано го поразчупи,  защото ако и тя не успее, надежда няма- така ще си иде в казармата  :28558: пък ние ще си останем с чакането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Лав, ти не си ли разбрала? Минчо в казарма няма да влиза. Извадил си медицинско, че се бил повредил от няколко катастрофи и казармата ще я кара навън, само с общественополезен труд.

Това за радост на фенките. Иначе новината за този сериал май хич не е за радост! Таквази яхния от фантастика и историческа драма с елементи на Андерсен ми се струва леееко пресолена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

досега с него не съм се разочаровала от сериал.., така че и аз заради него се записвам, но пък ме заинтригувахте и с каката :na2: , аз съм си набелязала едно друго сериалче с нея, ама така и още не съм стигнала до него.. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кака :) играе в много мой любим сериал- Man From the Stars. Там се справи страхотно, а с главния актьор, който е голям хубавелко си паснаха страхотно, като двойка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това бяха споделили в KoreaPosters: "Чон Джи Хьон и И Мин Хо ще снимат заедно в Испания за предстоящата телевизионна драма на SBS "Легенда на Синьото море". Двамата актьори ще останат там до септември, а пътуването им е свързано с панорамните снимки с изглед към морето и екзотиката, която се предполага от заглавието на проекта. Предстоящата фентъзи драма се основава на легенда от времето на династия Чосон (1392-1910), според която рибар хваща в мрежите си няколко русалки, а малко по-късно ги връща обратно в морето. Чон Джи Хьон ще е в ролята на жена, която пътува към Корея, но попада във финансови проблеми, докато И Мин Хо ще е в ролята на красивия измамник, който в последствие се влюбва в нея. Драмата е по сценарий на Пак Джи Ън (Дошъл от звездите - най-успешната драма на 2014 г.) "Легенда на Синьото море" ще бъде излъчена през месец ноември след финала на "Въплъщението на ревността". "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си викам няма тема , а то си имало темичка и то от кога ... въх нямам търпение вече да започва час по скоро .Интересена ми е много двойката .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:28558:  Двамата са слабост на народа, и моя включително.

Минчо си е леко дръвце, но не е пън, вярвам вече здраво се е захванал, вкоренил, за артистичната почва, и играта му ще е задобряла, и заедно с Русалинда, русалката, де, ще заплуват леко и ефирно, понасяйки се по течението на гребена на любовната вълна.

преодолявайки водни рифове, опознавайки морските дълбини, може и океанските,

да успеят да преборят с всички там акули или други кръвожадни бозаещи екземпляри...

Голямо творчество падна... :rofl:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и тийзър 4

 

https://www.youtube.com/watch?v=fS0ZxXTyZUk

 

 

Очаква се епизодите да са около 20 на брой. На ето това място  :click: 

има подробно описание за всичко и дори и таблица с дните в които ще го излъчват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде уважаеми, хареса ли ви кака Русалка-Паднала от небето?  :P Отдавна не бях виждала Чон Джи Хьон и ми беше много мило да я гледам как се маймуни, но е ужасно слаба, ще ми се корейския модел за красота да не е 40 кг с мокри дрехи, иначе прелестна както тя си знае.

Другият прелестен е ясен - Мин Хо, ама той пък много изпечен и брутален магьосник и омайник се оказа, Русалка много скоро ще му обясни кой командва парада  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първа серия само един въпрос мимоходом: русалките слагат ли си грим и червило? Повече след втора серия. :na2:

Явно, че да! :rofl:

 

 

%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%

 

 

 

Само с Малката Русалка се сетих да дам пример. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...