Jump to content

Recommended Posts

Само дето Минчо не успя да покаже нито, че е много тъжен, нито, че е много щастлив. :28558:

Важното е, че език показа момчето, те феновете друго и не искат :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сценаристката определено "дръпна " назад с този сериал, след "Звездолин" и "Продуцентите".

То пък нали тези двата сериала блестят с някакъв по-добър сценарий :D. Сериалите са си едно ниво като сценарий, разликата е кой актъор/актриса харесваме повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е, че език показа момчето, те феновете друго и не искат :28558:

 

Вярно! Изби Рибата със сигурност, но да бяха показали и създаването на малкото рибе,  че все пак доста време я нямаше и остават съмнения. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам за друго ,но си мисля ,че Минчо може и да си си я хареса; и реално русалинда ... досега се целуваше кат няква умряла скумрия, а сега го раздава страстно след 1 целувка , чак му повярвах ... за сефте го вижда, в такава светлина толкова отпусната ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандулски, тя ако е кръшкала в подводния свят, просто ще е хвърлила хайвер някъде  :28558:

 

Абсурд да хвърля хайвер, при наличието на  бозки.  :na2: .Лежа там красива на дъното...

 

abador  с умряли скумрии като Пешка( ПШХ-то) и той  като  умряла скумрия, каката ги шлайфа по ред на номерата , така като гледам Звездьо на подписа ти. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам за друго ,но си мисля ,че Минчо може и да си си я хареса; и реално русалинда ... досега се целуваше кат няква умряла скумрия, а сега го раздава страстно след 1 целувка , чак му повярвах ... за сефте го вижда, в такава светлина толкова отпусната ...

Душа, моля те, ръгни малко граматика, че въобще не разбрах кой отпуснат, койумрЕл и кой е страстен  :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди, аз мисля, че го разгадах и без граматика, само на чиста логика по дедуктивния метод на дедо Холмс. Умрела скумрия - не е Русалката, щото тя е жива. Скумрия - mackerel. Mackerel run е сериал на Минчо, значи умрелата скумрия е Минчо.

"Раздава го страстно след 1 целувка" - пак Минчо ще да е, тя Русалинда отдавна се е обучила от интернет, от нея може да се очаква, значи понеже е изненада, не се отнася за нея.

Махни точката и запетаята, и става ясно, че реално си я е харесал русалинда без точка и запетая, само с многоточие.

"За сефте го вижда" - абадор има предвид себе си в трето лице ед.ч.

"отпусната" ако гледаме логиката на езика, би трябвало да е определение за светлината - отпусната светлина обаче не ми звучи като достоверно словосъчетание. Противоположното на отпуснат е схванат, дръвце, демек пак Минчо. Е да, ама в "оная сцена" Минчо не се прави на борче, ами накратко "отпусна му края", значи пак за Минчо се отнася "отпусната", нищо, че е с женско окончание.

Сега изясни ли ти се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен нещо ми липсваше в тази драма.......,ама коментарите тук ми запълниха празното пространство,  :28558:  :28558: накрая почнах да превъртам последните епизоди  :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд да хвърля хайвер, при наличието на  бозки.  :na2: .Лежа там красива на дъното...

 

abador  с умряли скумрии като Пешка( ПШХ-то) и той  като  умряла скумрия, каката ги шлайфа по ред на номерата , така като гледам Звездьо на подписа ти. :28558:

е ти за кво мислиш е изтипосана там , сега ако успея да намеря и гифт за тази страстна целувка и него ще изтипосам

 

Бързаче сори , но когато съм развълнувана не гледам кво пиша или по скоро как го пиша .На мен ми е ясно за какво иде реч и си мисля ,че и другите ще ме разберат ....

 

Спийди, аз мисля, че го разгадах и без граматика, само на чиста логика по дедуктивния метод на дедо Холмс. Умрела скумрия - не е Русалката, щото тя е жива. Скумрия - mackerel. Mackerel run е сериал на Минчо, значи умрелата скумрия е Минчо.

"Раздава го страстно след 1 целувка" - пак Минчо ще да е, тя Русалинда отдавна се е обучила от интернет, от нея може да се очаква, значи понеже е изненада, не се отнася за нея.

Махни точката и запетаята, и става ясно, че реално си я е харесал русалинда без точка и запетая, само с многоточие.

"За сефте го вижда" - абадор има предвид себе си в трето лице ед.ч.

"отпусната" ако гледаме логиката на езика, би трябвало да е определение за светлината - отпусната светлина обаче не ми звучи като достоверно словосъчетание. Противоположното на отпуснат е схванат, дръвце, демек пак Минчо. Е да, ама в "оная сцена" Минчо не се прави на борче, ами накратко "отпусна му края", значи пак за Минчо се отнася "отпусната", нищо, че е с женско окончание.

Сега изясни ли ти се?

 Е те това е , ща цаня за един преводач . Л-то ми е до ;  "за сефте го вижда, в такава светлина, толкова отпусната ..."  - " за сефте го виждам в такава светлина,толкова отпусната " (светлина ми е в женски род и за това )... но това имах в предвид ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ти за кво мислиш е изтипосана там , сега ако успея да намеря и гифт за тази страстна целувка и него ще изтипосам

 

Бързаче сори , но когато съм развълнувана не гледам кво пиша или по скоро как го пиша .На мен ми е ясно за какво иде реч и си мисля ,че и другите ще ме разберат ....

 

 Е те това е , ща цаня за един преводач . Л-то ми е до ;  "за сефте го вижда, в такава светлина, толкова отпусната ..."  - " за сефте го виждам в такава светлина,толкова отпусната " (светлина ми е в женски род и за това )... но това имах в предвид ...

 Разбрах те и без преводача, защото поне пишеш на български. ;)  Ето  тук има- целувката с езика  във въпросната  отпусната светлина. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова учителки и учители във форума. Човек ще си помисли, че това е средно училище, а учителите са въоръжени с пръчки и "дебнещи" някой да не "злоупотреби" :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със сцената от последния епизод, Мин Хо май даде заявка за киното... :) знаем, че там са по-разкрепостени в тези сцени, а той пък последно време изрази желание да снима вече предимно филми. Ха да видим сега към кой жанр ще се насочи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Разбрах те и без преводача, защото поне пишеш на български. ;)  Ето  тук има- целувката с езика  във въпросната  отпусната светлина. :28558:

Thanks , kamsahamnida ... ако и го намалиш до тези размери който са мойте , ща обичам вечно ... честно , се преродя и пак ще те позная, и обичам .

"Светлина, толкова отпусната" има логика за мен , дори  и да е грешно написано за вас ... Ба ,кат се чета понякога  имам чувство ,че съм някой родтсвеник на Йода ХЪХЪХЪХЪХЪХЪ ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и вие какво :kissy: , като я е нацелувал така Ариелка,така ще да му е казал режисьора,гледах на пресконференцията  даже не се поглеждаха с едни каменни физиономии..Не знам мъжа на каката как е преживял въпросната целувка,щото кино, кино ама хич не изглежда  така кинаджийска.

Не се сещам за друг корейски сериал с толкова много и по нормални целувки :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво, като се целували, нали е актъорска игра. Проблема е ако Сузито или съпруга на Jun Ji Hyun са ревнивци, но пък щом са заедно значи търпят такива неща :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е че в целуването и  Минчо  и  Ариелка бяха много убедителни,но нали това им е работата,интересно как се чувстват самите актьори след такива сцени..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

min4o1BAUFR70.gif  MINCHO5iF5Bc9a.gif

 

За abador - целувката.Това му се вика-  да я умалиш, та да затриеш ефекта. :28558: И пиши всеки ден в тефтера, като Минчо, че виж си ме забравила. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...