Jump to content

Recommended Posts

И аз като abador хич нямам намерение да чета негативни коментари. Почна се отново яко със заяждането. Между впрочем Минчо е доста марков, но не ми се дирят костюмчетата и ризките и сандалките му дали бяха на Гучи или на Прада или т.н?! Кака пък и в суичърчето босичка, както и в розовото плюшено рокле със зелени пантофки, а и за капак с мъжката ризка и с късите панталонки си е страхотен бонбон /с грим или без грим/.. Тъй че жанрово сериалчето напълно си отговаря на описанието и очакванията ми...

Големи глупости се сътвориха, но отдавна не бях се смяла на глас на такива подобни приказни и фантасмагорични глупости. Особено на 2 епизод и най-вече когато Кака се правеше на Брус Лий!!

Подкрепям напълно, че Минчо е един страхотно чаровен пън, като не изключваме естествено също, че се и целува като мъж и се държи като мъж.

От мен адмирации и за местата на снимките в първите 2 епизода. Испания и особено Галисия са ми слабост.

Имаме химията. И романтика. Прекрасни сцени с китайските летящи фенери. И в края на 2-ри епизод. Тази Кула на Херкулес и т. нар. Фарум Бригантиум е действително най-старият действащ фар - едно от знаковите и интересните места в Северна Испания.

Очаквам. Приказните глупости да продължат. Все така феерично и фантастично. Че то ми писна от сериозности и трагедии.

 

P. S. Ким Су Хьон ми е любим, но ако трябва да сравнявам Мин Хо ми стои по мъжкарски и по-възрастен някак до Кака. Съжалявам само, че не сложиха и до Джун Ги една актриса от този калибър. Щеше да се получи много по-голяма експлозия. Но толкова със сравненията..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е... Наш Минчо си е пън, но чаровен при това. :28558: В ролите си той има едно неподправено

чувство за хумор, мимики и нарцистично поведение. Като това:

 

 

русалката изтрепа лошите до крак, той нашия още на ония първите. :28558: И после - "глей колко съм добър". :rofl:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно бях почнал втори епизод и мислех да го зарязвам, и някак втората част на епизода сериала се подобри.

Jun Ji Hyun проговори

и сериала стана доста приличен. Романтиката във втори епизод беше къде къде по-добра, без измислените клиширани фрази, като съдържание и интонация, от първи епизод, дето като ги чуех дори на корейски (а не разбирам корейски)... яко криндж. Музиката също много прилична по време на романтичните сцени, създава атмосфера. И най-важното -

Jun Ji Hyun проговори :D.

Очаквам следващите епизоди :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива приказка, красиви актьори, смешни и забавни моменти, какво му трябва на човек повече. Сериозното и смисленото е достатъчно, че е изпълнило

живота ни, така че на мен първите две серии ми харесах, а главните са такива големи сладури :emote_kiss3: Актрисата е голяма чаровница - ама била "дърта русалка", не и личат годините изобщо.В края на краищата е лесно -  не  харесваш, не гледаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива приказка, красиви актьори, смешни и забавни моменти, какво му трябва на човек повече. Сериозното и смисленото е достатъчно, че е изпълнило

живота ни, така че на мен първите две серии ми харесах, а главните са такива големи сладури :emote_kiss3: Актрисата е голяма чаровница - ама била "дърта русалка", не и личат годините изобщо.В края на краищата е лесно -  не  харесваш, не гледаш.

 

Ами дърта русалка е, поне на 500 години, ако се смята първата им среща, както се предполага, че е същата русалка. Колкото до актрисата, не прочетох някой да и коментира годините, а тя  е и  от всеобщите любимки във форума, мисля  напълно заслужено. И в края на крайщата  всеки е свободен да прави каквото му харесва .   :na2:

 

farfalina   :up: и на мен Минчо ми седи до нея по-мъжкарски от бонбона Звездолин, с който пък изглеждаха супер мило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ти ли Юда ... май ти трябва време да си сложиш розовите очила

 

 

Отдавна съм си ги турила барабар с розовите хапчета :28558: Ти не се връзвай на нас ''гоуемите критици'', щото точно тези правят форума забавен. Отделно повечето сме на друга вълна все още, и си падаме по леко по - различните по - долу ''агенти''. A ако пак ни кажете да не го гледаме - еми сори - гледаме каквото се превежда. И явно само аз не харесвам актрисата Ариел, дет все играе няква идиотка. Играе си жената, ама чак пък толкоз не виждам по какво да й се прехласна. Почти всяка корейска актриса го може. Те повечето им роли и без т;ва са си на олигофренки :28558:

179fcaaf8e44ccf9b58211aacffba21b.giftumblr_of9anib6wz1sq04vgo1_400.gifgiphy.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам та аз хахаха(предположих ,досега се коментираше К2 ), но по тази логика с артистите то май всеки си го може ... виж дранкончето и той се изявява вече .Не  знам човек, за мен всеки артист  си е добър в определена роля... все едно да искаш от Силвестър Сталоун да изиграе няква комедия , ама такава дето да се спукаш от смях , а тази мацка мен лично много ме кефи ква е олигофренка  :rofl:  :rofl:  :rofl:  и се отдава ,и ако трябва да я сравня с прасозаека ,нея пък хептен не я виждам в комедия и да се късам от смях .... В Пинокио има комични моменти и за сефте я виждам в няква по различна светлина , честно отвори ми се сърцето за нея , и все пак не се напишках ... и в крайна сметка да не ти пука , ... аз нали си я харесвам, дреме ми и на мен :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала още бг превод само руски, но скоро не се бях смяла на сериал така.Минчо е малко схванат както винаги , но си ми е много на сърце и отдавна чаках да се появи, така че съм доволна засега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого наивно. То бива-бива приказка, ама тук съвсем се оляха. Мечето Ръкспин е по-издържано като сюжет  :28558:

 

 

Минчо хипнотизира наляво-надясно с някво Зипо, русалка-тежкоатлетка научава корейски от интернет със стратегически пропуски (какво било съпруга), а европейските курорти се пълнят без проблем с въоръжени до зъби с огнестрелно оръжие корейци  :xaxa:Да фак. Изгледах първите два епизода, само защото руснаците са го дублирали и си го пускам за фон, докато правя нещо друго.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого наивно. То бива-бива приказка, ама тук съвсем се оляха. Мечето Ръкспин е по-издържано като сюжет  :28558:

 

 

Минчо хипнотизира наляво-надясно с някво Зипо, русалка-тежкоатлетка научава корейски от интернет със стратегически пропуски (какво било съпруга), а европейските курорти се пълнят без проблем с въоръжени до зъби с огнестрелно оръжие корейци  :xaxa:Да фак. Изгледах първите два епизода, само защото руснаците са го дублирали и си го пускам за фон, докато правя нещо друго.

 

 

 

Отдавна съм си ги турила барабар с розовите хапчета :28558: Ти не се връзвай на нас ''гоуемите критици'', щото точно тези правят форума забавен. Отделно повечето сме на друга вълна все още, и си падаме по леко по - различните по - долу ''агенти''. A ако пак ни кажете да не го гледаме - еми сори - гледаме каквото се превежда. И явно само аз не харесвам актрисата Ариел, дет все играе няква идиотка. Играе си жената, ама чак пък толкоз не виждам по какво да й се прехласна. Почти всяка корейска актриса го може. Те повечето им роли и без т;ва са си на олигофренки :28558:

179fcaaf8e44ccf9b58211aacffba21b.giftumblr_of9anib6wz1sq04vgo1_400.gifgiphy.gif

 

Стига де....как може да не харесвате  Ариелката с такова IQ- за часове се просвети с чичко Гугъл! Освен бойните умения, даже колело подкара  от раз и с туристическото ориентиране е на "ти".Като изгледа и някое клипче за хранене, цена няма да има.Пък и млада е , ще се научи. Никаква търпимост нямате, значи. ;)

 

Ксе,  идеята за фон ми допадна- новаторска е и не мори очите . :28558:

 

Бънита, :kissy:  я бегом към тревата, щом хапчетата и розовите очила не стигат. Току виж Минчо станал Чанг Ук и едната кака се трансформирала в другата, но пак си помисли- агентът се справяше необяснимо как, докато мошеникът поне запалка има. Пък и от "Снежанка" минаваме на "Русалка"- к'во толкоз- плавен преход. :na2: То пък и сякаш друго има. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема и аз да се включа в общия плювалник  :rofl: . Минчо мани, че е пън, ами в този сериал забелязах и че фъфли.

От много време му се чудя как целият свят припада по него, отгоре на всичко и все успешни сериали прави. Явно има харизма, защото без да го харесвам като външност, го харесвам във всичките му сериали, с изключение на "Вяра" - този сериал така и не можах да се насиля да го доизгледам. На моменти ми е много симпатичен, но на моменти е нищо особено. Е, относно осанката нямам възражения.

Тази пъстроцветна приказка ще я изгледам с удоволствие.
Ще я възприема точно като приказка, защото там всички глупости са допустими и реални.
Я си представете да направим анализ на приказката за Червената шапчица от реална гледна точка, като почнем от момента как Червената шапчица и ловеца са порнали търбуха на Кумчо Вълчо без да са хирурзи, мани, ами той взел и че оживял след това и т.н. и т.н.
Да вметна, че критиките за сериалите ме забавляват и поддържат любопитството ми да влизам във форума (при това лично никак не обичам негативизма). Всъщност точно критиките и различните мнения правят разговора, дискусията /форума/. То иначе на хубавото, освен, че е хубаво какво друго можеш да кажеш и каква дискусия би се получила - хубаво, по-хубаво, най-хубаво и край на разговора.

 

Сцената как Русалката ядеше спагети и на мене много ми хареса. Актрисата излъчваше такава невинност и чистота като отправяше очите си към Минчо за одобрение, че направо бях потресена колко естествено й се получи. Повярвах й, че е една невинна Русалка, която за първи път се докосва до човешкия свят. А сцената с компютъра беше един път - невероятно естествена игра. На Минчо много му харесвам полувлюбените, многострадални, с влажни очи погледи, които мята към партньорките си в сериалите. Много добре му се получават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо се чудя за какво си губите времето с този сериал , я си пуснете лебедово езеро и не се занимавайте с тъпотййй... аз не мога да ви разбера, къв ви е проблема , при полежение ,че ясно пише... ФЕНТАЗИ , вие кво очаквате ... айш , ай за това неща да ви чета , б_ си критиците ... аз пък го чакам с голям КЕФ ... ДЗЪН :)



Има го и тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцената как Русалката ядеше спагети и на мене много ми хареса. Актрисата излъчваше такава невинност и чистота като отправяше очите си към Минчо за одобрение, че направо бях потресена колко естествено й се получи. Повярвах й, че е една невинна Русалка, която за първи път се докосва до човешкия свят. А сцената с компютъра беше един път - невероятно естествена игра. На Минчо много му харесвам полувлюбените, многострадални, с влажни очи погледи, които мята към партньорките си в сериалите. Много добре му се получават.

Интересна гледна точка за невинността на русалката. За мен обаче тя не е толкова невинна. Как нахално го гледа, пък и като и каза да не го гледа така, тя вика "защо" :rofl:. Това "уе" ли е на корейски, Jun Ji Hyun само тя може да го каже по толкова нахален начин :D. Направо не оставя какво да и се отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо се чудя за какво си губите времето с този сериал , я си пуснете лебедово езеро и не се занимавайте с тъпотййй... аз не мога да ви разбера, къв ви е проблема , при полежение ,че ясно пише... ФЕНТАЗИ , вие кво очаквате ... айш , ай за това неща да ви чета , б_ си критиците ... аз пък го чакам с голям КЕФ ... ДЗЪН :)

 

Във форума са уместни както положителни мнения за дадена продукция, така и отрицателни. Освен това критиките за сериала са по темата, а цитатът по-горе е офтопик;)

 

Хареса ми русалката как се държа като диво животно, Маугли някакво:) Но много бързо го претупаха този момент и минаха към обичайните клишета, което автоматично превърна героинята от фентъзи-екзотика в поредната сламка за смучене на корейска боза. 

 

Мери, добро сравнение направи с "Червената шапчица";) И тази приказка я намирам за твърде наивна и вълнуваща  само за аудитория 13-  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна гледна точка за невинността на русалката. За мен обаче тя не е толкова невинна. Как нахално го гледа, пък и като и каза да не го гледа така, тя вика "защо" :rofl:. Това "уе" ли е на корейски, Jun Ji Hyun само тя може да го каже по толкова нахален начин :D. Направо не оставя какво да и се отговори.

Тя само създава впечатление за пред Минчо, че е невинна, иначе както ни се подсказва на зрителите явно го разпознава, че прилича на магистрата от преди 500 години. По тази причина се е заела да се занимава с него, но още не схващам с каква цел. Така да се каже е една очарователна, хитра, "дърта" (на около 500 години) русалка, която се преструва на незнаеща с някаква цел спрямо Минчо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя само създава впечатление за пред Минчо, че е невинна, иначе както ни се подсказва на зрителите явно го разпознава, че прилича на магистрата от преди 500 години. По тази причина се е заела да се занимава с него, но още не схващам с каква цел. Така да се каже е една очарователна, хитра, "дърта" (на около 500 години) русалка, която се преструва на незнаеща с някаква цел спрямо Минчо.

На мен това с историческите препратки ми е супер безинтересно, така че не съм му обърнал голямо внимание :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има предположения, 

основани на коментарите на Ариелка за очите на Минчо

 

 

че той е русалчо по майчина линия.

Очите му променяли цвета си, а майка му не стъпвала в близост до морето.

 

:na2:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има предположения, 

основани на коментарите на Ариелка за очите на Минчо

 

 

че той е русалчо по майчина линия.

Очите му променяли цвета си, а майка му не стъпвала в близост до морето.

 

:na2:

 

 

 

 

В началото първи епизод между другото разправяха за една легенда там в миналото, когато се развиваше действието. Ако си спомняте намериха русалката и някой разказа за някоя си русалка, която се влюбила в някой обикновен мъж и после май го убила ли беше. Не си спомням ясно, че не съм внимавала толкова, онези селяните говореха за някаква легенда. Някой, който си спомня добре нека каже.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...