Jump to content

Recommended Posts

Аз също го зарязах, но след 10-ти и сега чета само коментарите по сайтовете. Ще изчакам да излезе целия и тогава ще го изгледам наведнъж. При толкова злост и мъка в почти всяка серия е като да пия отрова на порции. Възприех сериала много реалистично и ще ми се наложи да почакам края му, иначе ....

Добре, че Пепеляшка се появи с четирите принца, че иначе нямаше да мога да издържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно режисьорите решиха да спестят на зрителя затормозяващите сцени.

По-малко показват У Бин и състоянието му.

Не знам, но тази привързаност някак съшита ми е...

Не ми е убедително и това е.... Липса на достатъчно моменти на привързаност и страст може би.... 

Но за всичко са виновни сценариста и режисьорите...

Очаквам жестоката развръзка, да не е толкова жестока, като думите на "добричкия син", който се има за много умен,

че на нашето момче,

не му остава много... и  на какво се надява, а не я оставя...

Гадничко... Почти го намразих.

А нашето момче "памук". Дори уби гордостта си, заради убийцата :slap: застана на колене пред оня маниак...

Какво ли се върти в главата му, никой не знае, както казва един от героите...

И тя, убийцата, ся око не лапне по него-на... :28558: Заформи се един четириъгълник, понятие нямам, к'во ще става...

А оня малкия тотално влезе в сърцето на малката глезла... Стана едно мазило...

Трупове накрая ще изкарваме и потоци сълзи ще се леят. Приготвила съм си кърпичката, но ще трябва да се запася с още,

за последните акорди...

Аз ще го догледам, заради героя на У Бин, трогна ме съдбата му, водена от любопитство,

 

дали този герой, който отказва да умре, накрая все пак ще умре...

Разбира се, надявам все пак на хепиенд за героя, а не да доказват, че има неща в жовота, които не зависят от нас..., :dunno:

 

А, и друга съвсем нелогична фантасмагория, как известен прокурор не може да открие толкоз години какво става

с "уж любимата жена" и съдбата й.... Сега ще я гледа онемял, а тя ще чупи пръсти и подслажда чая си, че доста и  загорча,

като го видя... Тя за сина си не се трогва, а заради него си изгуби ума... Както и да е, не остана... :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 При толкова злост и мъка в почти всяка серия е като да пия отрова на порции.

 Да...Сериалът буквално е отрова на малки дози. Не знам дали ще издържа да го догледам.. :mellow: Толкова мъка и страдание и няма изгледи да става по-добре. 15-та серия вече съвсем ме изуми..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая гръцка трагедия май взе, че свърши. Сега ще взема да я прегледам наведнъж и да видя кого и как умориха за финал. Направо не ми се почва, но У Бин неустоимо ме привлича да го изгледам в този сериал. Дали пък да не го оставя след като се натъпча с порядъчна порция захар от 3-те сериалчета с принцове .... После в инсулиново опиянение хич няма да ми пука кого и колко е затрила тая депресарка сценаристката. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за след летните почивки реших да започна с нещо, което знаех, че ще е средна класа продукция.

+ хубав саундтрак и озвучаване като цяло - няколко песни си заслужават

+ историята върви плавно и не се накъсва много, много - няма кой знае колко разтегляне на локуми и "странични куестове"

+ сносен подбор на актьорите - единствено главният за мен лично е изключително грозен, но със симпатичния персонаж, който са му дали тук, го преживях...

- сюжет клише на 100% и което е по-големият минус слабо развитие на персонажите - имаше доста моменти, къдено стояха като "идиоти", непоследователни в действията си, несъответстващи с думите им и прочие

- корейска рецепта на макс: носения на гръб, напивания, мляскане и висящи храни... МНОГО! За съжаление прави впечатление определено. Твърде много...

- никакви изненади или интрига от началото до края, по-скоро разчитат на тъжната история да ви довлачи до 20-и еп.

- има доста "глуповати" моменти, в които персонажите приличат по-скоро на циркови артисти - подскоци, гонки... - посредствено стоят за съжаление

 

Няколко думи със спойлер за самата история:

 

 

По-горе като цяло добре съм описал силните и слабите страни на сериала, но тук ще добява още някое-друго разяснение. Сериалът си е ДРАМА. Комедия и романтика са доста на заден фон като усещания. Кофтито в случая е, че първи епизод гръмват шампанското и краят ви става ясен. Главният герой - голяма филмова звезда - научава, че му остават 3-4 месеца живот. По стечения на "съдбата" се сблъсква със старата си любов, която играе ролята на бедната Пепеляшка. Самата история е такава, че семействата им са свързани от инцидент в миналото и до края се откриват "истини", изясняват се виновни и т.н. Като оригиналност просто няма да откриете нещо ново или дори "добре" направено. Просто самата ситуация е такава, че ако сте нормален човек няма как да не се разчуствате поне малко. Умиращ от неизлечима болест син, майката плаче, голямата любов (открита току що) и тя плаче, познатите плачат... А нашият герой снима прощални видеота с насълзени очи. Слабите страни по-горе съм ги описал. Само ще добавя, че се разочарвах много от подбора за гл. актьор. Направо не мога да си обясня толкова грозен човек как може да му бъде дадена главна роля... Второстепенните мъже в сериала ми бяха по-симпатични като визия от него. Да не говорим, че уж трябва да става дума за "звезда", не някакъв обикновен човек от народа. Както и да е. С няколко дума. Сериалът не е тотална загуба на време, но определено е близо до границата. Хубавата музика, сладката главна актриса и като цяло трогващите моменти ме карат да му драсна едно

 

 

 

5/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......се разочарвах много от подбора за гл. актьор. Направо не мога да си обясня толкова грозен човек как може да му бъде дадена главна роля...

 

 

 

Има пленителна усмивка ...... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не мога да си обясня толкова грозен човек как може да му бъде дадена главна роля... Второстепенните мъже в сериала ми бяха по-симпатични като визия от него. Да не говорим, че уж трябва да става дума за "звезда", не някакъв обикновен човек от народа.

 

Абе и аз не го харесвам изобщо, но в Корея си е звезда. Барабар с гаджето са си звездна двойка.

А и, ще ме извиниш, но да си звезда, не значи да си тотален красавец. Мин Хо да не е по-красив? Ти май искаш всички от калъпа да са изкарани...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам. Като физика е ОК, но просто с такова лице не мога да си го представя като нещо друго освен отрицателен герой. На мен лично ми излъчва само студенина и злоба. С тези вежди/поглед като на Дарт Вейдър:

 

kim-woobin.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен също по-скоро грознее, но след като свикнах по сериалите с външния му вид, вече даже ми е чаровен и симпатичен. С външния вид на човека се свиква. Така някой красив може да ти изглежда след време съвсем обикновен и посен, а някой грозен - чаровен и хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тежък, не лош сериал.Според мен труден за гледане наведнъж.Това е сериалът на У Бин и има моите адмирации, че се е наел с тази роля. И по тая причина слагам всичко в спойлер, тъй като няма как да ги отделя.

 

 

 

Когато човек е терминално болен и му остават няколко месеца, едва ли е в състояние да бъде последователен и да контролира емоциите и действията си.Един ден ще си даде кураж и ще реши какви приоритети да сложи за вършене, на другия ще изпадне в дупка, на третия в гняв, на четвъртия ще иска да даде всичко на любимите си хора и т.н и т.н.

У Бин успя наистина да предаде емоциите, изживяванията, лутането, гнева, краткото щастие, болката и безисходицата от неизбежно идващото.След роли на ученик, побойник и други типични, тази роля си е едно предизвикателство, с което се справя според мен блестящо. Арогантност, мъка, отговорност, болка, гняв, доброта, жажда за обич, покровителство за близките на фона на пълната безнадежност, дълго време скрита за всички,- емоциите люлееха героя и с него и нас. Записите, които правеше, бяха добра хрумка- споделяше сам със себе си, за да не натоварва любимите си хора.

Не мога да разбера определенията красив- грозен. Всички ли трябва да са минали под ножа , да приличат на момчета-цветчета и да са външно изрисувани? Смятам ,че при  У Бин мъжкарският вид и актьорските умения, заедно с аурата , която има са много по- ценни от кукленската хубост, защото му дават една индивидуалност, а  и няма как да го сбъркаш с друг.

 

Суджи също показа, че е задобряла. Харесаха ми като двойка и взаимодействие.

 

 

 

 

 

Който няма против да гледа нещо по-тежко и не вятърничево, може да пробва. Аз повярвах на героя.Беше истински. В крайна сметка животът не е само цветя и радост. Има го и другото и това е реалността, която идва без да пита и може би след един такъв сериал, започваме несъзнателно да ценим  тези  и това, които имаме, защото ни светва лампичката, че нищо не е постоянно и дадено завинаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тежък, не лош сериал.Според мен труден за гледане наведнъж.Това е сериалът на У Бин и има моите адмирации, че се е наел с тази роля. И по тая причина слагам всичко в спойлер, тъй като няма как да ги отделя.

 

 

 

Когато човек е терминално болен и му остават няколко месеца, едва ли е в състояние да бъде последователен и да контролира емоциите и действията си.Един ден ще си даде кураж и ще реши какви приоритети да сложи за вършене, на другия ще изпадне в дупка, на третия в гняв, на четвъртия ще иска да даде всичко на любимите си хора и т.н и т.н.

У Бин успя наистина да предаде емоциите, изживяванията, лутането, гнева, краткото щастие, болката и безисходицата от неизбежно идващото.След роли на ученик, побойник и други типични, тази роля си е едно предизвикателство, с което се справя според мен блестящо. Арогантност, мъка, отговорност, болка, гняв, доброта, жажда за обич, покровителство за близките на фона на пълната безнадежност, дълго време скрита за всички,- емоциите люлееха героя и с него и нас. Записите, които правеше, бяха добра хрумка- споделяше сам със себе си, за да не натоварва любимите си хора.

Не мога да разбера определенията красив- грозен. Всички ли трябва да са минали под ножа , да приличат на момчета-цветчета и да са външно изрисувани? Смятам ,че при  У Бин мъжкарският вид и актьорските умения, заедно с аурата , която има са много по- ценни от кукленската хубост, защото му дават една индивидуалност, а  и няма как да го сбъркаш с друг.

 

Суджи също показа, че е задобряла. Харесаха ми като двойка и взаимодействие.

 

 

 

 

 

Който няма против да гледа нещо по-тежко и не вятърничево, може да пробва. Аз повярвах на героя.Беше истински. В крайна сметка животът не е само цветя и радост. Има го и другото и това е реалността, която идва без да пита и може би след един такъв сериал, започваме несъзнателно да ценим  тези  и това, които имаме, защото ни светва лампичката, че нищо не е постоянно и дадено завинаги.

Благодаря, Лавандулке, а аз мислих, че си забравила да благоухаеш.

На това от спойлера, аромата му се докосна до сърцето ми.

Артистът за мен е красив, а  доста характерните му очи и излъчване, му позволяват да се справя с всяка роля. 

И го доказа. :kissy:  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но след като свикнах по сериалите с външния му вид, вече даже ми е чаровен и симпатичен.

 

Че той освен тук друга главна роля имал ли е някога въобще? Освен "лошият" в The Heirs не помня някъде другаде да съм го мярвал...

Действително външният вид е много субективно нещо, но поне за мен този актьор не е дори СРЕДНА класа хубост или както там го наричаме, а си е откровено грозен. :) Ако ставаше дума за някоя държава, където са кът актьорите да кажем ОК, но точно в Корея, където ги бълват от година на година... Почти си мисля, че с вързки се е вмъкнал във филмовата индустрия този "хубавец".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е грозен, просто в повече моменти, където съм го гледала аз, все е лошав, намръщен, недоволен.., такива неща.., в този сериал не съм го гледала(заради коментарите за сериала се чудя дали ми се гледа нещо тежко.., май засега не МИ), има очи идеални за психопат, убиец.. и пр... :28558:

 

**игра в Джентълмените ученик на главната, влюбен в учителката си(нея), там поведението му беше съвсем същото като в Наследниците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да разбера защо един мъж толкова старателно ни доказва за друг,че е грозен и некадърен !?!?

Като толкова нямате инфо просто прочетете темата на артиста в същия този форум раздел Звездите на киното - Корея.

И ще разберете колко роли има, дали са главни и най-вече колко награди има за тези роли.... и после пишете как е влязъл в киноиндустрията.....

А като жена мога да ви кажа,че мъжът е великолепен- ненатрапващ се чар, топла усмивка, мъжкарско излъчване, величествен ръст, добре сложено генетично и добре поддържано тяло. Като всички кореици и той има пластики,но те са в полза на мъжественото излъчване , а не на сладникаво бебешко личице. Тази визия си има почитателки сред жените,които искат мъжа да изглежда като мъж, а не като гейче !

Всички разбраха,че не ви е на сърце артиста, но плюенето дойде малко в повече......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той освен тук друга главна роля имал ли е някога въобще? Освен "лошият" в The Heirs не помня някъде другаде да съм го мярвал...

Действително външният вид е много субективно нещо, но поне за мен този актьор не е дори СРЕДНА класа хубост или както там го наричаме, а си е откровено грозен. :) Ако ставаше дума за някоя държава, където са кът актьорите да кажем ОК, но точно в Корея, където ги бълват от година на година... Почти си мисля, че с вързки се е вмъкнал във филмовата индустрия този "хубавец".

 

Е сори, но сценаристката е писала ролята за него, защото е била впечатлена от него и уменията му, а аз го намирам за много по- приятен външно от хубавците, дето и родителите им трудно ги познават вече, а аз не ги различавам кой кой е и спокойно могат да им облекат по една фуста.

 

Колкото до спора-  уважавам мнението ти, но едва ли има нужда да ни убеждаваш колко е грозен.-   "Въпрос на вкус, казал таралежът и скочил от четката за дъски."

 И да- поне  прочети, просвети се, къде и какво е играл, като не си го гледал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислех, че точно аз ще взема да защитавам У Бин, защото не съм го гледала особено често, но момчето има своите качества. Започнал е като модел, което може би е по-добре от певец в група. 

Красотата е нещо относително, а да си интересен - това е плюс.  :up:

Не бих издържала и 5 минути драма, в която всичките актьори изглеждат като от "Клонингите атакуват". Склонността на корейците да следват трендове, всички да носят едни и същи дрехи, да ядат един и същи чипс или пък да слушат някоя група, защото е модна, е широко известна. Да успееш да пробиеш в такава среда вече е достойно за уважение.

 

През декември излиза филм на голям екран, в който Ким У Бин играе редом с Lee Byung Hun.  :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И да- поне  прочети, просвети се, къде и какво е играл, като не си го гледал.

 

Точно там е въросът. Прочетох. И действително е кръгла нула. Няма един сериал, в който да е главен. Това му е първата роля де факто. Позволих си да отговоря понеже ми стана странно къде пък толкова сте го "гледали"... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Erutan, и още в едно грешиш...

В Корея не бълват актьори/актриси. Бълват айдъли, които ОПИТВАТ да станат такива. Освен ако не си тийнейджър, хората харесват не повече от 1-2-ма новоизгрели звезди годишно. Повечето айдъли дори не се опитват да играят. Разхождат се из екрана и толкова... Много са малко онези, които ги бива наистина. У Бин съм го гледала в 4 сериала и 2 филма, но без този, щото не си падам по тежки драми. И навсякъде съм забелязвала, че играе добре.

Но явно ти попадаш в една графа с онова девойче с панделките - актьорите трябва да са до дупка пластично обработени, сладникави и изкарано от калъпа, за да видиш отвъд това.

Малко красиви мъже са истински мъжкари на външен вид. Грозните някак по-добре им се удава /предвид, че и любимият ми кореец не е красавец.../.

 

Абе ти наистина не си наред...

Не знам дали си чувал, ама сериозно, че хората дават и Оскари за поддържащи роли. Което значи, че не гледат като малоумни само главния герой, а и останалите участващи. И дори ги награждават.

И отделно - никой не получава главна роля от самото начало. Нали трябва да покаже, че си го може. А това става с поддържащи роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде сме го гледали ли? В Училище, Erutan, в Училище. Те Училищата са много, но почти всички създават звезди. Това от 2013 създаде две звезди, по мое мнение и двамата са добри актьори. За Ким У Бин поне спор няма, играе момчето. Относно външния вид , щом дамите казват, че е хубав, значи е хубав. Ние момчета трябва да мълчим по този въпрос.  Всеки има право на вкус. Например И Бьонг Хон не е точно мой тип като външност, но започне ли да играе, онемявам. Трябва да бъде оценяван първо таланта на един актьор, след това външния му вид. Последен епизод, сцената на срещата между майка и син - великолепно изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...