Jump to content

Recommended Posts

Това, което тотално уби и малкото вяра в "напук ще гледам",

е

да блъснат баща ти, а ти километри да гониш убиеца, не да се погрижиш за него.

 

Е га ти тъпотията... :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение очаквам развитието на тази история. В трета серия добре ги омешиха - всеки с всеки е свързан. Главният засега е същата гадна мижитурка като баща си. А майка му е мижитурка на мижитурките. Главната ме радва максимално - как само ги дои всички съвсем открито и без лицемерие. Предвиждам щастлив край след като лошите бъдат разобличени и братчето уредено с добър живот: двамата главни ще отлетят към безкрая от моста над река Хан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не с лошо де. Вярно и аз първите 3 епизода превъртах, но все пак мисля, че сериалчето има потенциал за сега си има достатъчно интриги, лъжи, борба за оцеляване, борба със себе си, човек който иска да поправи грешките направени в миналото, та даже и чебол под прикритие. Актьорската игра на Сузи не мога да я похваля, все едно гледам героинята й от dream high.  У Бин в сравнение с нея се справя много по - добре. Надявам се при следващите епизоди да дръпнат малко, защото наистина виждан потенциал в историята, могат добре да я развият за сега мисля, че проблема е в това, че не могат добре да я представят на хората. Има излишни сцени, тъпи сцени и моменти, когато доскучава. Другото, което ми направи впечатление е това, че това е 3 пореден сериал след "Мистър Блек" и "Другата О Хе Йонг", в който

главния знае, че скоро ще умре. Миналата година психичните разтройства бяха тренд и май май тази година това е на мода или просто повечето сценаристи са се побъркали с мисълта какво биха направи ако им оставаше по малко от година живот.

 

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия напълно отсвириха детската аудитория с мечтите за възвишена любов. И никакво мърдане, тъй като сериалът отдавна е заснет. Поради това и субтитрите такива скоростни били.

 

Да и се ненадяваш на майката- задкулисно си е засищала стрстите, без да я е еня за сина и.Синчето се клатушка между вини и реалност. Полубратът и той със своите потайности, гледа отстрани сеири. И остана момата- поне без  скрупули,  открито  вкопчена в парите по необходимост. Пък и как ги навързали-по всички правила на к-драмата. :28558: И голи мъже под душа,  а каква безумна  романтика ще  се заформя на фона на безнадеждната  болест...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рускините вече са ослепени и се вайкат:

8837587J.jpg

 

Но не само голям секс-ъ-бил :inlove:   показва Ким У Бин, харесва ми и как  играе.

Бе стройно готино момче... А мацката въобще не ми " преде", :slap:

с поредното бедно, без скрупули селско, но с хъс моме...  

Ох, и аз все си мислех на майтап... ама то истина излезе,

чак се смразих в юлските горещини... :mellow:  :28558:

Братчето му на къв се прави, в едно резюме четох, че бил добро момче, ай с-----, бе!

Да блъснеш човека и ни лук ял ни го мирсал, пригответе се за още 5-6 поне

катастрофи, в 4 серии- 2 :o вече преживяхме ...

И тук се заформя братско-сестрински триъгълник... :28558:

И не ми се иска бащата да излезе толкоз черен.

А майката да се държи така със сина си, на някой да му е минало покрай ухото

как са се раздели точно с бащата на ГГ?

В Корея явно прокурорите, адвокати блъснат ли някого, сгафят ли, всички мислят ще им се размине.

Поне в 3 сериала вече го показват... Надявам се, поживём-увидим... :nunchako::huh:  

А за сцената с Пороро, поредното '"No comment!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, да са 'зимат тия двамата ..то бива бъркотия-все на някой някой я му е баща, я му е учинайка...то не бяха тамдеми то други филми:)))) голяма имамбаяйдъ са заформили тоз път сценаристите..:))))

Малиии, "голям Минчу" не са ли притеснява?! хахахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз пък не разбрах в крайна сметка полубрата ли блъсна госпожицата, или беше само свидетел. Щото го показват по-душица от бащата и не трябваше ли да е поне малко шокиран/уплашен, ако я е блъснал...

 

EDIT: свидетел е, мацката я блъсна бяла кола, а той беше в тъмна.

 

Завъртяха ги и ми стана интересно, хич не очаквам голяма драма покрай болестта. Ще го оперират, ще мине курс химио и ще влезе в ремисия, тук не очаквам изненади :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този по - големият брат, ако греша ме поправете, но си мисля, че съм го гледала в друг сериал с лоша роля. Смисъл там беше май злодея и тук очаквам да го играе лошия. Мацката, за която 

искат да го женят е тази, която блъсна бащата на главната. Той в началото се съпротивляваше ама сега нещо се съгласи на сватба. Защо? Винаги помага на главната, в началото всичко е ок, сигурно от чувство за вина, защото първо заради приятелката му тя си загуби бащата. А после, заради баща му малкият му брат й дръпна чантата и я блъснаха. Но с времето си мисля, че той почна да я харесва, поне такива сигнали долових последния епизод.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хмм, аз пък мисля, че У Бин би трябвало да е хьонгът. Баща му като се е залюбил с майка му е бил студент, тя забременява и не му казва за детето. Вероятно след това се жени за майката на потенциалния злодей  :28558: 
И на мен ми е чудно защо се съгласи на сватба... дали синовен дълг, или крои нещо друго тепърва трябва да ни покажат. А бащата много ме дразни, според мен той ще е злодеят нъмбър уно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то е ясно, че У Бин е по-големия брат.

 

 

Нали са се разделили, за да учи, за да не му спъва кариерата и да го лапне после другата...,

а нашата да стои скрита долу на пода, да реве и се вайка...

Върнах се и се убедих, че не братчето му я блъсна, а мъж с очила, но май е нещастен случай,

а може и баща му, но ми се струва не беше нарочно... Но ще гледаме.

Смятам, че брат му се съгласи да се жени за онази, за да я накара да си признае.

Да помогне и на баща си и на нашето моме, нали подслуша разговора...

И реши да компенсира вината на баща си... 

 

 

Малко оплетено ни представят нещата, и ми се губи последователността на събитията.

Но както и да е, като махнем някои пълни абсурди, е гледаемо. 

А и с такъв мъжки индивид, с който не само си плакнеш окото... е още по-гледаемо...  :28558:  :huh2:

Болестта не ме е отказвала още, прави по-решителни и целенасочени героите...

Очаквам... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този по - големият брат, ако греша ме поправете, но си мисля, че съм го гледала в друг сериал с лоша роля. Смисъл там беше май злодея и тук очаквам да го играе лошия. Мацката, за която 

искат да го женят е тази, която блъсна бащата на главната. Той в началото се съпротивляваше ама сега нещо се съгласи на сватба. Защо? Винаги помага на главната, в началото всичко е ок, сигурно от чувство за вина, защото първо заради приятелката му тя си загуби бащата. А после, заради баща му малкият му брат й дръпна чантата и я блъснаха. Но с времето си мисля, че той почна да я харесва, поне такива сигнали долових последния епизод.

 

Играеше принца в "Shine or go crazy", който беше влюбен в Кебона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У Бин ми изпълни душата: "Ще се срещаш ли с мен No Eul. За три месеца ... с безразсъдна страст?". Да не повярваш как са се изтървали с тази фраза "моралните" корейски сценаристи. Още като я изстреляха тази фраза в трейлъра, вече бях наредена да я гледам драмата. Харесва ми, че няма подскачащи теменужки с тяхното "опа, опа-а-а" и предколабиращо състояние само от представата, че опа ще им залепи една стерилна "целувка". В това отношение и двамата главни се държат що годе адекватно за годините си. Не мисля обаче, че ще ни покажат някаква голяма страст. По-скоро това е залъгалка като във "Великата сватба". Актьорът У Бин играе страстно и може би ще успее да ни предаде заряд, но Сузи въпреки, че смятам, че добре се справя с непукистката си роля, едва ли ще успее да пресъздаде дори усещане за страст. А така ми се иска да погледам в този сериал реални взаимоотношения, а не като за в детската градина.

Виновник за раздялата на майката и бащата е брата на бащата. Той я е убедил да не пречи не бъдещата кариера на прокурора и тя е минала в "нелегалност", въпреки че е била вече бременна с главния. Как точно е станала раздялата между бащата и майката още не са давали.

Уф, кога ще дойде другата седмица за следващата серия. Смятам, че този сериал е свеж и различен. Харесва ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, тоз УБИн МЪ на сцената.

Ми то манекент, то, то= елегаант, с тез дълги крака- кът на Минчо. :nunchako:

Бе, хора, ако някой знае какво е съотношението между дължината на краката на Минчо и Убин да пише.

Ся нямам време, утре ще ровя, дано има се отзовали. Да поразнищим тез стройни дървета, фиданки расни  на бой и ху-бост.ъ :28558:  :28558:  :28558:

Мацката ми задобря откъм игра. Ми получава се интрижката.

"Беразъдна" се получи. Остава да чакаме ''страст"-та. :emote_kiss3:

И таткото кръвта го влече. И фланелка с лика му облече.

Обаче тази непреклонна майка... Малко трудно я смилам.

Тя не толкоз за детето си мисли, а е обзета от идея фикс:Адже ба,, виж къв син ти отгледах: "Цял бащичко-сама"... :28558:

А, и кой е по голям от братята и аз вече не съм сигурна. Май по време на брака се е срещал с майка му, а тя не е била май от скромните- в някакъв бар ли клуб ли е работела,

май това ми мина край ушите...

Очаквам..  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто не мога .... Пета серия е потресаващо великолепна. Преизпълнена съм с емоции .... Имам чувството, че ще се полетя от толкова романтика и красота. Отдавна не ми се беше случвало да изгледам серия без да превъртам, напълно залепнала за екрана. Трябва да я изгледам поне още стотина пъти.

 

На съпругата на прокурора явно не й е чиста работата. Сигурно се е понамесила, за да го раздели с майката на У Бин.

Мисля, че У Бин е по-големият. А тези песнички на концерта той ли ги пее наистина - великолепно, просто великолепно. И аз ще взема да стана фен на персонажа - мога да си се приспивам всяка вечер със страхотния му глас изпълнен с чувство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен 5 серия много ми хареса и в сравнения с прехвалените доктори с рекордните рейтинги този епизод къде къде  е много пред тях и от гледна точка на това, че поддържа интереса и от към чувства, емоции и т.н 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задълбаха в сърчицето ми... :cry:

Чудесна игра на Сузи, Страхотен УБин...

Поздрав за феновете на сериалчето:

 

https://www.youtube.com/watch?v=dz9zRsxBQXM

И още един OST

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пети епизод се раздвижиха и живнаха, но кратка беше радостта ми-  шести беше толкова умрял, че ме приспа на няколко пъти.Освен пиянстването и търсенето, единствено се разбра, че

адвокатският син е баткото и е тотално наясно с всичко и че любовницата-майка има двойничка-заместител любовница. Значи връзката е била след брака, та мама е или прелъстена и изоставена, или прелюбодейка.

Не мога да не отбележа и много красивото  мълчаливо присъствие на У Бин, гледащ почти през цялото екранно време в точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айш, как можаха да я вкарат майката в такава прелюбодейна схема. Нищо чудно, че се държи като настъпана (ама яко) котка. Всеки път като види сина и все едно вие на умряло. Сега ми е още по-противна. Добре й каза мениджърът, че е душевноболна и егоистка.

Язък, сега няма да можем да съчувстваме на У Бин, че е горкият, онеправдан, талантлив син.



Изгледана със субтитри 6-та серия е далеч по интересна и затрогваща. Този сериал (поне засега) е направен с усет за детайлите. Актьорите играят с много искрени чувства. Тази минорна нотка във всяка серия (въпреки нелепите и комични ситуации) прави действието много реално, сякаш се случва в реалния живот, а не е просто телевизионна драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...