Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Uncontrollably Fond

 

함부로 애틋하게

 

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 6 юли - 8 септември 2016г

Време на излъчване: Сряда и четвъртък - 22:00

Жанр: романтичен

Канал: KBS2

Епизоди: 20

Режисьор: Park Hyun Suk

 

Участват:

 Kim Woo Bin - Shin Joon Young

Bae Suzy (Miss A) - No Eul

Lim Ju Hwan - Choi Ji Tae

Lim Ju Eun - Yoon Jung Eun

Yu Oh Seong - Choi Hyun Joon

Jin Kyung - Shin Young Ok

Jung Sun Kyung - Lee Eun Soo

Choi Moo Sung - Jang Jung Sik

Lee Seo Won

Lee Yoo Bi - епизод 4

Lee Junho (2PM) - епизод 4

Ryoo Seung Soo - епизод 12

 

Резюме:

Шин Джун Йонг (Kim Woo Bin) и Но Ъл (Bae Suzy) се познават от малки, но биват разделени, заради което страдат. 

След години се срещат отново. Шин Джун Йонг е известен актьор и певец. Той е умен и харизматичен. Но Ъл е режисьор на документални филми. Предпочита парите пред правдата и се умилква на тези с повече власт от нея.

 

С български субтитри

С български субтитри 2 + OST

Онлайн с български субтитри

С български и английски субтитри

С руско озвучаване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сузиииии  :es: :es: :es:. Този актъор не го знам какъв е, добре че Сузи е по-пълничка и висока от голяма част от другите актриси, че иначе щеше да прилича все едно му е племенница. Ако сложи високи обувки може и да го докара на височина, че този е като някой щъркел с тея крака. Като гледам тийзъра, сериала дава чувство на оня с извънземното и чон джи хъон :D. Сценария и сюжета разбира се са различни. Както дават "Игра на Тронове", нищо корейско не ми се гледа кой знае колко, но това ще се гледа заради Сузи :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руски Е1

 

АНГЛИЙСКИ

 

О, Ким У Бин най-сетне с главна роля и е страхотен!

 

 О, много добре се справя.

Сузито не ми е любима, а и с този вид. Не ми е убедителна.

С визия на селенка, бедно момиче, което се грижи за брат си...

Тук обаче още в началото се загатва за драматъзъм, неизлечимо болни и т. н. и т. н.

Не лоша първа. Очаквам!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак бях потресена колко бързо излизат субтитрите... явно заради излъчването и за Китай...

Много динамично начало... 

 

 

но с тоз предизвестен трагичен край... голяма мъка ще е за мен гледането... 

Убягна ми как точно се сети коя е и разбира се е точно тази дето търси... но надявам се днес ще ни разяснят... 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли смисъл да се гледа сериал, в който 

на деветата минута главният герой обявява, че му остава само една година живот и няма никакво спасение? Или да се надяваме по корейска традиция сценаристът да прецака края и той да вземе да оживее? Тук поне са почтени със зрителите и разкриват нещата още в първа серия, а не чакат до последната. Не ми се гледат сълзи и сополи с предизвестен край. Минава в раздел "За информация".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, Дидо явно вече ще минем без твоите "прекрасни" коментари, ти му би дузпата на сериала... :28558:

/Уф, каква загуба/

 

 

Имаше две, три изречения, които се врязват дълбоко в съзнанието.

И които ще ме заставят, все пак да го гледам, и аз напук като главния герой, на който докторът твърдо определя само 1 година живот,

а той казва:"Ами ако аз отказвам да умра, и добавя, че е в страхотна форма. недоумявайки как така ще умре... И следва комичната милба,

на един от екипа, режисьорът май, който го моли:  "Поне веднъж се съгласи да умреш". Ето това ме тресна... :slap: Да се смееш ли да плачеш ли!?

Нещо подобно ще кажа и аз, ами ако аз напук на всички негативни коментари, пък поискам да гледам...

Те така,  всяко време с героите си, с модата си, с разбиранията си, и тъй както всеки човек, е миг от времето,

следователно, идва със своето време, с разбиранията си  и с философските си мъдрости, които просто извират от малкия ми, но завиден раз-ум и туй то. :28558:  :28558:  :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайки предвид сценаристката-  нормално да чакаме труп и сополи.

Имайки предвид заглавието-  може пък да се развихрят и да видим нещо интересно, особено като на него му са преброени дните.

Имайки предвид, че е корейско и по държавен канал- едва ли!

Имайки предвид, че е минал само един епизод- няма как да знаем, освен да гадаем и смятам да погледам.

 

Ким У Бин в главна роля, интересно ми е как ще се справи.Суджи-то, много обрана ми се видя откъм емоции и игра, но то какво толкова да чакаш от нея! Въобще никакви кой знае какви очаквания нямам.На фона на поредицата бози, които ни сервират напоследък,  една повече или по-малко-  все тая. Поне от докторята, не вярвам да е по-зле. :28558:

 

Ако не друго, поне ще вземе първенството за най-светкавичен превод - същия ден, преди полунощ на каквито си искаш езици!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във втора вече съвсем

 

по Дидовски го докараха. Още две подобни серия и аз ще го отсвиря.

Съжалявам за Ким У Бин, толкова ли няма интересни сценарии, че все едно и същи проблеми, по един и същи начин нищят

Само сменят и завъртват триъгълници и тем подобни... :mad:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз се надявах да е нещо различно и интересно. Като "Änother Oh Hae Yong". Тук рекламите и предварителната истерия ни излъгаха. Не е за първи път, но разочарованието остава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2ра серия си беше егати разочаровянието... накъсана на някави парчета... без никъва логика... вадени от 'коша' в случаен ред... тц тц... У Бин и по подиума не се разхожда вече... явно тва се опитват да ни компенсират... остана ни сцената с мечето, която изскокна от нищото... в един момент си мислех че съм предрямала...и нещо ми се губи...
Не знам колко сладка и мила и добричка е Сузи,

ма явно не и се получават сълзливите сцени и една сълза не проля за баща си...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо сте имали такива очаквания.

Нормално, като се види Суджито в главна роля, да не е нещо чак -  "ах". Как  ще го изиграе? У Бин пък, явно още не е в позиции да отказва главна роля, още повече  с такава партньорка и ето ви 1+ 1= рейтинг +пачки

Да им имам смешките на корейците! В  "докторите", 13 години не се видяли, но се познаха на секундата и се залепиха от раз, тук наопаки- не могат да се познаят след  по-малко, но пак ще се залепят. Същата сълзливо- сополива история със смърт в семейството, силна по характер героиня-боркиня, наличен залитащ по нея закрилник, уж приятелка- съперница и въобще в клишето на бозата, тук гарнирана и с неизлечима болест, да е още по-гъста.

Като еднояйчни близнаци, или по-точно като две капки боза са двете драми- момите, заради аджумите, а момците, заради пуберките и - леене с маркуча. Ех, можеше бира в тая жега, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята най-лесна - на нито един от двамата не съм фен :) Никакви разочарования, никакви драми... А като ви чета постовете, може и никакво гледане да не е :D

Lawandula, започваш да приличаш на Дидо - тъпо ти е, безинтересно ти е, скучно ти е, ама гледаш и обсъждаш след всеки епизод. Сериозно, чудя ви се - как може да гледате нещо, което не ви харесва? Аз давам на сериал 3-4 серии максимум. Ако за това време не ме хване, край. Ама да го изгледам целия, въпреки че ми е тъп... Това си е мазохизъм и, честно казано, идиотия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята най-лесна - на нито един от двамата не съм фен :) Никакви разочарования, никакви драми... А като ви чета постовете, може и никакво гледане да не е :D

Lawandula, започваш да приличаш на Дидо - тъпо ти е, безинтересно ти е, скучно ти е, ама гледаш и обсъждаш след всеки епизод. Сериозно, чудя ви се - как може да гледате нещо, което не ви харесва? Аз давам на сериал 3-4 серии максимум. Ако за това време не ме хване, край. Ама да го изгледам целия, въпреки че ми е тъп... Това си е мазохизъм и, честно казано, идиотия :)

 

Сериозно???!!! А  това на какво ти прилича?   Не знам къде прочете,че ми е безинтересно и скучно, да не говорим пък ,че няма как да знаеш, дали не обичам да си пия боза, ревейки.  :na2:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, ако изпиша толкова негативи по нещо, а после кажа, че ми е интересно, ще реша, че не съм добре... :D

Ама ок, приемам, че ти харесва... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредният сериал, при който вероятно за сценария са дадени по-малко пари, отколкото за хонорара на главните актъори. Ще е хубаво да публикуват бюджетите на сериалите, много по-добре ще е, отколкото да се слагат резюмета. Kim Woo Bin е по-лош актъор от Сузи, която не е велика актриса, но поне е естествена. Такава скованост скоро не бях гледал от главен актъор. Героите клиширани, Сузи да и бяха дали някакви високи обувки да носи, приличаше на племенница на главния актъор. Не съм сигурен дали съм гледал сериал, в който втори епизод да завършва, където е завършил първи. Все пак очаквах романтична комедия, а се е получило някакво оплитане на жанровете в тези първи два епизода. Вкарали са драма, за да има драма, а не защото има нужда от такава.

 

Сега ако ми кажете, че дори не я позна след като като ученици си бяха еднакви... Как не я позна като я видя за първи път на вратата, питай сценаристките, които даже са използвали същата актриса да играе ученичка.

 

Ще го доглеждам заради Сузи, както доглеждам някои сериали единствено заради Bae Soo Bin. Ако не се подобри, за да напиша нещо положително, ще коментирам като свърши. Единственото хубаво нещо в сериала е Сузи. Арогантният главен герой дори не ми се коментира. Сузи трябва да избира сценария и режисъора по-внимателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност

и двамата се разпознаха, но се престориха, че не е така. Тя знаеше кой е той, когато отиде в къщата му, а той я разпозна още като я видя на домофона.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като гледах отново сериала със субс това ми стана любима фраза  :28558:

tumblr_o9yn2xccus1ub97oxo1_540.gif

Ще продължа да гледам сериала мисля че ще става все по интересно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...