Jump to content

2PM


Recommended Posts

http://www.youtube.c...h?v=tm1i7wFYl-I


вижадали ли сте това? biggrin.gif толкова са сладки,а Taec с неговот ту туру рур е не мога да го напиша ще го чуете xD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=ZsOcxK9ka1A&feature=related



Радвам се, че го пуснаха вече, беше ми писнало да проверявам всеки ден и дотук ми спира радостта. Просто много тъжен клип, а текста и самата песен направо могат да те довършат.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямо нетърпения я чаках песента, да не говорим за клипа.След като я гледах малко се натажих и сигурно не само аз :(

И за да се разведрим малко след тъжното клипче

http://www.youtube.com/watch?v=D7cpe7SSIk0&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hip hip uraaaaaaaaa xD момчетата ще имат първи самостоятелен концерт,който на 7 юни ще се излъчи по телевизията rolleyes.gif

Ето малко повече инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко попаднах на нещо, което не мога да не споделя.

http://www.youtube.com/watch?v=g0fBbxHYRWk&feature=player_embedded

На концерта от вчера Таек се е разплакал, явно много му се е насъбрало.Мисля, че е много смело да се разплачеш през всичките си фенове, просто еи така без да преиграваш.А момчетата как само си го прегръщаха и успокояваха.

П.П.поздравления на момчетата, обират всички награди, където и да отидат и просто нямат равни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди клипа да се появи клипа имаше в нета само снимки.като гледах как Chansung прегръща Таесyeon си помислех,че е наистина хубаво да имаш приятел до себе си...чак ми се прииска и аз да го гушна

btw наистина браво на момчетата в псоледно време все са №1 и това много ме радва.заслужават гоtongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първата корейска група,която започнах да слушам преди половин година.Точно след напускането на лидера.Гледала съм всички предавания,в които са се появявали.Сега редовно следя youtube за новите клопове на Джей(днес трябва да има нов клип!!).Обичам тази група и музиката им.Страхотни са.Интересното е че имат реклами за почти всичко xD

да спомена,че ^^най-много обичам Кхун ^^.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....вижте какво видях във фейсбук клик странно какво общо има с българия.......

 

Не знам, но като виждам има само чужденци....

btw малко нахално, но който иска нека да се присъедини към групата клик

 

А вижте Chansung laugh.gif

starrychan.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да тази снимка е много сладка.помня дори наскоро като даваха една фотосесия,след кучето с момчетат май беше така,даваха Junho и една котка умрях си от смях как я тупаше леко по дупето....май това е начина му на галенеlaugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ... с тях определено можеш да се забавляваш :) харесваше ми времето в което гледах

Wild Bunny xD <-е това предаване беше щуро :lol:

Мисля, че скоро не са снимали нещо такова цялата група. Само от време на време канят Кхун в Star King.

Ако някой знае за друго предаване с тях или с тяхно участие да сподели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха Да ... с тях определено можеш да се забавляваш :) харесваше ми времето в което гледах Wild Bunny xD <-е това предаване беше щуро

Мисля че скоро не са снимали нещо такова цялата група.Само от време на време канят Кхун в Star King.

Ако някой знае за друго предаване с тях или с тяхно участие да сподели :)

 

хммм сещам се за Mnet Hot Blood, MBC Idol Army, Mnet It's Time 2PM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе адашка със същите наклонности като мен. Официално и тук - Теди добре дошла в клуба на фенките на 2PM. :D

После ще си обновя поста, но сега бързам да пусна песента на 2PM + SNSD: Carribean Bay, звученето на която е супер страхотно:

СВАЛИ МП3

 

Плюс песента им за световното по футбол - "What's your celebration"

(от песните на всички групи, които чух досега - тази най-много ме изкефи :P )

 

 

СВАЛИ МП3

 

Излезе и MV-то на пеента "Cabi" и бих казала, че е корейска минидрама.

Супер страхотно е и много му се накефих:

http://www.youtube.com/watch?v=xbnI4FgpFDQ&feature=player_embedded#!

 

И съм още по-щастлива, защото кракът на JunSu е по-добре и в участието им днес се забелязва подобрението му :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно прилича на мини драма (нямаше само "лош" персонаж;) ), видеото е много приятно и зареждащо (и аз бих потичала в компанията на Taec :lol: ),

Песента...нищо особено (пак мое мнение)...само Cabi..., crazy и sexy ще ми останат в главата за спомен, а и Yuri някак по-готина изглежда, та и тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко и аз попаднах на клипа... много е добър. По принцип Тек не ми е любимец, но тук е страшно сладък. Обаче Никхун... просто е великолепен, направо толкова завиждам на момичетата, които се снимат с него, ама шанс. Краят на клипа беше хипер хипер хипер сладък~ Обаче песента наистина не е нищо особено, но клипа компенсира, даже в първия момент изобщо не разбрах, че има песен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм найстина много е готин клипа, чак ми се прийска и аз да съм там с тях, Таек е супер секси, а накрая... супер сладко само тая целувчица трябваше да е малко по-надолу.

И още нещо за групата ще снимат нова фотосесия за Calvin Klein jeans в ELLE Korea през юни

20100520_z2PM_elle2-460x294.jpg

20100520_Z2PM_ELLE1.jpg

Малко са ми смешни с тези шапки, но пък кой ти гкеда шапките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без думи съм...мале Таеc...ах размечтах се xD Yoona и другите момичета са много ама мнохо яки.Yuri вече се нарежда след Taeyeon.Супер яко клипче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин гледах клипчето и просто мога да кажа,че е разкошно,свежо и невероятно готино....И шестимата са супер харизматични...(мацките не ги одобрявам много,но пък SNSD не бих ги одобрила никога ;Д)

Както и да е ..исорииката и цялата атмосфера са супер сладки...най-много ми харесва моментът,в който танцуват в клуба накрая...ауу <333

тея момчета са божествении...кога ли ще им обърна и на тях повече внимание.... :huh: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...