Jump to content

2PM


Recommended Posts

На 25.01.2020 г. at 16:27, helyg написа:

Този месец нещо се случи и в ютуб започна масова истерия по My House. 

Та в духа на фенското преоткриване и приходящите нови фенове, ето и наш превод на 4 епизод на 2РМ на гости в Oven radio.

Пък нека го считаме и за бонус подарък по повод рождения ден на Джуно, който е днес. Да ни е здрав и щастлив и да бъде винаги така позитивен и слънчев.

Без да гледате следващия епизод, можете ли да отговорите на загадката с вещите?

Не съм гледала следващия епизод и даже сега преоткривам клипчетата, за което много благодаря и за превода. Чудесно е когато има превод :happy: Ще очакам следващото с нетърпение :) А за загадката с вещииитееее: може би плюшения вълк е на Текьон, а за столчето нямам никаква идея, но ще стрелям на посоки  и ще кажа Джуно, защото си ме кефи :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц тц ама и аз съм една фенкаааа :lol2:  Ами няма да залагам повече, че то няма да е честно :D ще си изчакам клипчето с превода, за да му се насладя максимално и да се позабавлявам  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама само да знаете колко се радвам, че се шуми около тези момчета. Браво! БРАВО! 

Нямам търпение да видя нещо ново от целокупното 2PM. 

Когато тогава.

Очаквам търпеливо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този бонус с разкопчаването на ризите е много добър :inlove: :ilovethis: :D 

Иначе на мен ми прави впечатление как изцяло пеят на живо, което си е голямо уважение и жест към публиката и феновете, и това някак си ни кара да им се възхищаваме повече като певци, танцьори, като артисти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си и знаех, че точно тя ще е следващият "бонус" от момчетата. За всички впечатлени от трите бонуса досега припомням, че те са от концерта House party, който преди време преведохме и може да се намери в Мастърс и Замунда с български субтитри. Цялото шоу си е впечатляващо и си заслужава да се види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И точно за рождения ден на макнето ни ви пускаме и превода на последния епизод на Oven radio. Предлагаме ви да го изгледате, за да разберете на кого са плюшения вълк и столчето.

Епизод 5: Тук

#HappyChannieBearDay

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че са само 5 епизода по 5 мин. :cry:

Много са забавни, с глас съм се смяла на всички епизодчета.  Когато аплодираха всички познали загадката се почувствах тъпо, че не съм сред тях :D 

След тази реклама на столът-маса, на Чан Сонг ми се прииска и аз да си купя тази мултифункционална мебел :D 

A Джуно най-накрая спечели награда, ама не вярвам да си я окачи на почетно място вкъщи :D 

Благодаря за превода :bow:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш, цялата последна игра беше с цел да прецакат Джуно. Такъв номер му скроиха. Знаят го, че е супер нахъсан, че вечно иска да печели и че знае текстовете им и насън да го пипнеш. Били са сигурни, че той ще спечели, за да подготвят излагацията. У Йонг с голям зор му издърпа ръцете, че да не я затиска. Увериха го и че не е детска снимка... Та това ми е едната версия, че е номер от тях спрямо Джуно. Втората ми версия е, че е номер от стафа и са подготвили от тия им тъпи снимки за всеки един и според това кой печели, дават неговата смешна снимка. 

Колкото до плюшения вълк - единственият, който не обича живите животни до степен да си ги гледа вкъщи, си колекционира плюшени. Може да го видиш и в We got married колко плюшки накупи за новата им къща. От останалите - Джуно има вече шест котки, Джун Кей имаше три кучета, двете ги даде някъде, но Одри е с него дори и днес (показваше опити да й чисти зъбния камък и малко целувки), Текьон има куче - Еди (и кучето му има собствен Инстаграм профил, който Тек поддържа, следва и лайква), Чани има 1 котка (макар да е алергичен към котки, но в името на любовта си към животните пие хапчета против алергията и си я гледа), Ник няма собствен любимец, но пък често се радва на чуждите и ги изтипосва по профила си, особено кучето на треньора му във фитнеса.

А за стола-масичка-до-дивана е нормално тя да бъде на този, дето обича да си хапва, докато зяпа телевизия... Все пак затова е и банан специалния му символ - точно така заплеснат бил изял 50 банана веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще изядеш 50 банана, та дори и мини :lol2: 

Ееее определено си личи кой е фенът тук. Адмирации :) Интересно ми беше да науча тези неща за момчетата и май трябва да намеря повече време да отделям за прочит на някоя статия или гледане на клипчета. Не знаех че котките на Джуно са станали 6. Ех.. котка да си в неговия дом .....от де тоз късмет ..

Иначе и двете предположения за последната игра са логични. Най-вероятно си е номер на екипа. Имало е смешна снимка за всеки от групата ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 са вече, да.

1. Най-старата му котка - Коменги. Сива. Живее при майка му сега, откак той се изнесе в пентхауса.

2. Джони - бенгал. Най-глезения.

3. Уол (Уоли) - дибидюс черна, пъзла. Името й значи "луна".

4. Беше Ламбо (на галено Бо), кръстен на колата му (Ламборгини), щото бил бърз като нея. Мейкун, риж. Той почина и песента му Fine е посветена на него.

4. Каъл - сестрата на Ламбо. Принципно той я взе за дружка на мама, така че и тя живее с майка му. Мейкун, чернокавяфа с рижа лента на носа. Името й значи "есен".

5. Куки (на галено Ку) - мейкун, сив. Преди да го осинови от развъдника, пичът там се казваше Кугар, но нашият човек реши да е Куки.

6. Боки - последният изтърсак. Името й значи "благословена". Една малка госпожица в сиво и бяло, която той намери на улицата случайно в много окаяно състояние и той бе щастливата й звезда, иначе тя нямаше да оживее. Един час е обикалял да търси майка й или други от котилото, защото тя беше сукалче още, но не откри нищо. Навременната му реакция и добри лекари успяха да я спасят и благодарение на грижите му сега тя мърка доволно в обувките му, бива старателно облизвана и почиствана от Джони, Куки й е аверче за игра. Абе, разбират се децата му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и сътвореното клипче, покрай РД-то на макнето...Аз много им се кефя на тия клипчета...:ilovethis:

 

На следващия рожденник, военните ще са по-малко. И то пък точно той ще е вече цивилен...:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някоя Хотест не е видяла да ви споделяднес в официалния канал на 2PM Japan в YouTube пуснаха всички японски сингли на групата с, меко казано, супер качество. Направо страхотни. :wub:  Броиш на воля падащи розови венчелистчета, снежинки, вратовръзки, плочки и т.н. Скоро излиза DVD-то "THE BEST OF 2PM in Japan 2011-2016" и това е причината японците да ни зарадват с тези клипове, които ще бъдат включени в албума. Аз ви пускам една от най-любимите ми - "Winter Games" :yes:, а останалите на канала в You Tube.:blush:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, честито. Момчето е излязло от казармата...

Wooyoung е уволнен няколко дни по-рано, като част от военния протокол за борба с COVID-19

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...