Jump to content

2PM


Recommended Posts

Wooyoung показа дома и ежедневието си в  “Home Alone”  („I Live Alone“)!

В епизода от 25 септември на шоуто, Wooyoung сподели, че живее сам от осем години и това е шестата година на сегашното му място.

Off Topic

 

„Разгледах 30 до 40 места, преди да намеря този дом, защото домът ми е толкова важно място за мен“, каза той. „Щом видях това място, изобщо не спрях да разглеждам и го избрах веднага.“

Wooyoung сподели, че се интересува много от интериорен дизайн. Домът му е пълен със сладки и уникални неща, както и с голяма колекция от записи и грамофон за диджеинг, който използва като хоби.

Епизодът показа, че той се събужда сутрин и веднага се разтяга, почиства зъбния си предпазител и прави издърпване на масло с кокосово масло. Направи си и парен масаж.

Wooyoung толкова много обича масло, че дори има кутия ароматни масла. Той сподели, че се е заинтересувал от ароматните масла, след като е изпитал положителните им ефекти, като например да помогне за изчистването на брадавици. „Когато бях в армията, хората постепенно идваха при мен, вместо да отиват в медицинското звено и ме наричаха„ Doctor Jang “, споделя той.

Когато Wooyoung се канеше да включи пералната си машина, той се натъкна на бяла риза, която беше пожълтяла, и се насочи към шкафа си. Вътре имаше всякакви различни химикали, които той използва, за да премахне петна по дрехите си.

Wooyoung обясни, че откакто се е върнал от военната си служба, е измил цялото си пране, без дори да има сделка за химическо чистене с предмети, които са трудни за почистване. Актьорският състав беше впечатлен да види как той извади петна от дънките си, а по-късно ризата му също изглеждаше много по-бяла от преди благодарение на лечението му.

Докато ризата му беше напоена, той се зае да използва кърпа и спални чорапи, за да почисти екрана на плъзгащата се врата, за да предотврати избухването на праховите му алергии. В студиото актьорският състав беше изненадан от този неочакван метод на почистване. Wooyoung сложи чорапа на ръката си и напръска вода върху него, което му позволи да отстрани целия прах от екрана.

След това Wooyoung се насочи към дома на своя приятел, композитора Super Chanddai, и момчетата ядоха заедно. Когато Wooyoung се върна у дома, той отново изненада всички в студиото, когато наля алкохол в две чаши, но след това не изпи нито една, а вместо това ги постави в хладилника.

Wooyoung обясни, че ароматите на храната карат хладилника да мирише, а алкохолът действа като дезодорант. Парк На Рае коментира: „Мисля, че той е най-добрият в домакинската работа от всички хора, които сме имали в ‘Home Alone.'”

В края Wooyoung сподели, че планът му за следващата година е завръщане в пълна група от 2PM, тъй като членовете Junho и Chansung ще бъдат освободени от армията. "Моята цел № 1 е всички да се съберем и да се върнем", каза той.

 

 

Източник+снимки: :click:

 

 

И останалите...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе вторият епизод oт една от поредиците на тримцата ~

Скоро ще имаме анг суб ~:panda-145:

[Over 2PM(오버 2PM)] 태양현곰 Ep. 02 : 추석특집 송편 만들기 대결

 

 

Ник е гост на Ерик Нам ~

Nichkhun Describes His 2PM Members With Emojis I KPDB Ep. #78 Highlight

 

Nichkhun Auditioned For JYP In Front Of A Starbucks I KPDB Ep. #78 Highlight

Off Topic

 

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов епизод ~:panda-145:

[Over 2PM(오버 2PM)] 태양현곰 Ep. 03 : 추석맞이 윷놀이 한판

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

Целият разговор на Ник с Ерик Нам ~ :panda-145:

Catching Up: Nichkhun I KPDB Ep. #78

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wooyoung се обединява със списание COSMOPOLITAN в нова фотосесия...

El-S-ZPz-UYAAUm7-W.png El-S-b-CSU8-AAn-Vuo.png

 

Добавям и клип от фотосесията...

On Air 2PM(온에어 2PM)] 재간둥이 화보 장인 등장! 우영의 코스모폴리탄 화보 촬영 비하인드

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ник беше водещ на "The Asia Contents Awards" на 25 октомври...

122679144-2700602786874053-2892179312313

 

:click:

 

А днес се появиха негови снимки с мис Корея 2019 Kim Se Yeon от преди началото на това събитие от Диспач.

Ela-Wo-LHWo-AAIov-Z.jpg Ela-Wo-Wc-W0-AEFP5z.jpg

 

Още снимки...

/Честно казано, нали знаете какво им минава веднага на хората на ума, хубава двойка, да се вземат.

Ама не знам Хотест дават ли го.../

 

Нов епизод на Over 2PM...С другия войник.

[Over 2PM(오버 2PM)] 어느 가을날, 찬성으로부터

 

Още снимки от фотосесията на Wooyoung... Тази снимка е опасна...

122326764-2697616450506020-8058548079478

 

Off Topic

 

Внимавайте какво говорите за него, че той чува, чува...

122319670-2697616133839385-7670223691001

 

122245549-2697616230506042-5236713623413

 

 

Видях един туит с малък абзац от интервюто му, който много ми хареса..

Имах истински късмет заради членовете. Наричаме се взаимно „глупави“ (на шега). Ние не го изчисляваме. Мисля, че това, което трябва да направим, никога няма да свърши. Така че дори и да не сме активни, пак сме 2PM.

А за знаещите английски, ето и превод на цялото му интервю.

Off Topic

 

El-B2-To2-Uw-AEabj-K.jpgEl-B2-To2-Uc-AEGOok.jpg

 

El-B2en-WUUAAFAnu.jpg El-B2en-WU0-AAh1c9.jpg

 

И нещо важно. Такива прояви са толкова истински и будещи респект. Малко, но от сърце...

Jun K пусна стори в инстаграм, където моли за подкрепа, с която да спасят малкия бизнес в Корея, тъй като заради Корона вируса 40 хиляди магазина ще бъдат затворени.

Моли за дарения и съпричастност. Браво на него. И дано призива му бъде чут.

122999408-2701682863432712-7880314455860

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви хелоинско парти и от тях.  

 

Добавям клип на Wooyoung в канала на Cosmopolitan..

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзърни снимки на JUN. K към предстоящото му завръщане...

JUN. K (준케이) 3rd MINI ALBUM <20분> TEASER IMAGE  2020.12.9 WED 6PM

En-4e6-NVg-AA7me-N.jpg En-44-Dl-Vk-AIYmx-B.jpg

 

Off Topic

 

En-5-TSIVo-AEQMkr.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...