Jump to content

2PM


Recommended Posts

Официално потвърдено! Таек е във връзка с неизвестна девойка. Новината тръгна след като са ги били забелязали на среща в Pyeongchang . Много се радвам супер зареждаща новина ~

:panda-145:

Директен ЛИНК

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това си е новина и за неговата лична тема направо. Много се радвам за него. Нека се обичат и бъдат щастливи заедно. Не че фендъма не знаехме и преди, но вече официално е потвърдил, което означава, че намеренията му са сериозни.

 

И сега е моментът да забележите разликата между Хотест и другите фендъми - влезте в Туитър, напишете @taeccool в търсачката и ще видите. Вместо да реват, хулят и отлъчват заради връзката му, всички фенки в момента му честитят и му желаят щастие и любов. Страхотна новина наистина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@helyg Въх, направо мислим еднакво. Понеже аз тия дни разбрах, че той си има лична тема и като видях новината реших малко да я въздигна и го писах там.

Много хубава новина. Честно казано, да имаш връзка не е нищо особено, ама при тях направо си е. Живи и здрави, и да са щастливи.

 

Утре другаря Ник има рожден ден. Ето хаштага който ще се използва.

105478076-2592543264346673-1324014964860

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод рождения ден на принца ни, едно преводче на кулинарно шоу със сладокусника.

Wok the World - 3 епизод :click: и :click:

Шоуто има още 3 епизода, в които негово принцово тайско величество не участва вече, така че и ние преустановяваме бг превода. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и фенското клипче...

Много им се кефя на тези клипета, за всеки рожденик правят..:wub:

 

Fake 2PM - Gentleman Nichkhun

 

И едно качено преди 4 дни....

Fake 2PM - I'll Make It Blue For You

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wooyoung ще дари всички постъпления от продажбата на любимите си артикули на Green Umbrella Child Fund 

 В момента дарителската му кампания продължава и ще приключи на 15 юли.

82362760-576362056387459-376097438658193 75435817-576362153054116-182034578615899

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таек е написал писмо (съобщение) в туитър по повод нещата около новината, че излиза с някого.

 

"Много съжалява на всички, които са изненадани и разочаровани от тази внезапна новина. Много мислех, как да говоря за това и съжалява, че ми отне много време да го напиша.

Много добре знам, че много хора са притеснение за мен. Искам да кажа, че аз ще продължавам да правя всичко най - добро като актьор и като член на 2pm, точно както досега, затова моля продължавайте да ме гледате. Благодаря, че ме окуражавате въпреки, че ми липсвате по много начини"

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се новината, че  Wooyoung & Stray Kids Bang Chan ще участват  JTBC Knowing Brothers в сегмента -  'After School Activities' ,  денс класа където   Kang Hodong  (един от водещите ) се учи от идоли да танцува ~

Ще го учат да танцува на My House

https://pbs.twimg.com/media/Ed6K9HJUwAA5ae_?format=jpg&name=small

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...