Jump to content

2PM


Recommended Posts

Мин Джун е той, Мин Джун, като ми кажат или прочета Джун К., все едно ми говорят за друг, хехе. Нежно, лирично, приятна песньовка, изслушах я с удоволствие.

Да похваля Мин Джун и за парчето, което написа и композира за новия албум на Ямапи, който излезе в началото на октомври в Япония. Точно в стил Мин Джун, хареса ми. Той е човекът 2PM за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна ми се иска да споделя няколко думи за Тек и участието му в предаването Three Meals нещо си (не помня точното име на шоуто), в което той участва заедно с актьора И Со Джин.

Знам го, че е златен той, но тук откривам и други негови черти от характера, които много ми харесват. Много точен тип, за кой ли път се убеждавам, а и като го гледам как се грижи за козата, да я издои, да я нахрани, като го гледам и как се грижи за малкият фъстък Минг Ки (уникално кученце), труда, който полага във фермата, отношението му, та, ми се иска да му стисна ръката. Радват ме подобни положителни предавания, с хора, които дори да не се живели и водели такъв живот, но които дават всичко от себе си и не се посрамват. Тек влага много усилия и старание, в готвенето го признах, въпреки че в началото малко ме стресна, а и с И Со Джин си паснаха много добре. Вярно е, че Тек влага много повече усилия, не му се получава всичко лесно, докато Со Джин все пак е и по-възрастен, зрял и живял мъж, много по-голям от Тек, успява да внесе и нужният баланс, при него нещата се получават някак по-лесно.

Душа човек е Тек и нямам търпение в събота да видя и поредният нов епизод с превод на английски.

Зная, че предаването има висок рейтинг, дано продължат все така и занапред.

А, да, да не забравя, че одобрявам много и кадрите на Тек без потник. Страхотна игра между него и камерата. Одобрявам с две ръце.

 

Една снимка, която Мин Джун пусна онзи ден, преди концерта в Лос Анджелис. Страхотен кадър от плажа, заслужава да се види и да бъде в темата им.

 

d004d943fe09b2a5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Со Джин може да повтаря "Предаването е провал", колкото си иска, но рейтингите вървят над 6% хахахахахаха А и той го прави само за да поддържа мрънкането срещу Na PD :D


Подкрепям всичко казано за Тек с две ръце, няма какво да се каже повече. Страхотен мъж е той...


 


Какво толкова те шокира готвенето хахаха Използването на люспите от лука и всякакви такива или яденето на ориз примесен с малко пръст. :lol: :lol:


И все пак да си кажа аз - Един е И Со Джин! Велик хаххаах Всичко може, a и да не го  може, ще се научи за секунди. :D


tumblr_nfl822cAoS1qlo5i1o1_500.gif


 


Оп, оп нещо от днес....



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да започна с...

Честит рожден ден на Тек! Да е жив и здрав. В Корея от няколко минути е 27 декември, а това означава, че господин Ок Текйон навършва целииии 26 години (27 корейски). Мин Джун го поздрави преди малко и в Инстаграм.


Преди минути приключи и KBS Gayo Daejun, на което Тек бе един от тримата водещи.
Гледах пряко музикалното предаване и останах много доволна от три сцени, като едната бе именно на 2PM, които бяха облечени в стил "шерифи от Тумбстоун". Страхотни, а и на тях им отива точно такъв имидж. Те са мъжествени, готини типове.
Малко преди финала на предаването момчетата изпълниха и познатото от тях през тази година, т.е сцената им на Go Crazy, от която не изпадам във възторг.

Като цяло гайо-то на KBS бе много по-добро от това на SBS, което се състоя в неделя, на 21 декември. Имаше интересни колаборации, съвместни сцени и изпълнения. Останах доволна.

"Каубойската" им сцена днес на гайо-то на KBS.

https://www.youtube.com/watch?v=j7fGED9kfWo



Миналата седмица приключи първи сезон на риалити предаването с участието на Тек и Со Джин - Three Meals a Day. Очаквам ги отново напролет, когато времето се стопли и се върнат отново в къщата, когато се захванат отново с готвенето и поддържането на двора/ градината и пр.
Не зная какво ще прави сега Минги без "татко" Тек, но няма да се учудя, ако разбера, че Тек го е осиновил. Кученцето се привърза много към него, както и самият Тек към симпатичното животинче.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз да сложа и сцената от последното Гайо, това на MBC, преди да продължа с новият японски сингъл.



 


365 е една от песните в новият сингъл Guilty Love, който излиза на 28 януари. Песента е създадена от Junho за това специален бонус - фотосесията му за CeCi.



 


И другото което се сещам е новината, че и У ще стъпи на японска почва като соло изпълнител. Ще последва стъпките на Джуно и батко Мин Джун, който е един от изпълнителите в ТОП 10 на Most impressive live concerts of 2014 in Japan, обявени от информационната компания Ranking Box.


Wooyoung ще дебютира февруари месец, като веднага ще тръгне и на турне из острова....


 


tumblr_nhplv3GCVF1r3hs1eo7_1280.jpg


 


tumblr_nhplv3GCVF1r3hs1eo1_1280.jpgtumblr_nhplv3GCVF1r3hs1eo2_1280.jpgtumblr_nhplv3GCVF1r3hs1eo5_1280.jpgtumblr_nhplv3GCVF1r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_nhplv3GCVF1r3hs1eo6_1280.jpg


tumblr_nhplv3GCVF1r3hs1eo3_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо днес с една година порасна и моят любимец <3

 

Честит Рожден Ден!

 

10917060_778555488858832_217708991070262

 

 

 

Да добавя и една страхотна снимка от Instagram

10832218_1396639330632973_1693849213_n.j

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сингъла Guilty Love - Свали излезе преди няколко дни. Вече го има и целият клип, може да го гледате тук - Guilty Love.


 


Някой ако ме подсети припева на Guilty Love на коя друга тяхна песен много наподобява, ще съм благодарна хахахаа Супер познато ми звучи, но не мога да се сетя.....


 


И хубав Чан за цвят :)


tumblr_nizij1NaV01r3hs1eo5_r1_1280.jpg


 


tumblr_nizij1NaV01r3hs1eo6_r1_1280.jpgtumblr_nizij1NaV01r3hs1eo7_r1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини-албумът на У - R.O.S.E излезе още миналият месец, а вече го има и за сваляне (Свали).


Успешно преминава и турнето му (мисля че има останали още няколко дати от него), а албума превзе и Орикон. Все пак 2PM са сила в Япония хахаха


Кратка версия на клипа



 


Филма на Джуно скоро излиза и пуснаха саундтрак с Ю Би, явно тя ще е любовният му интерес там хахахах Горкият той.... Слагам и клип от пресконференцията, тримата са големи сладури, особено шматката Ха Нъл хахахаха



 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и те се завръщат. :)


Трябваше да е още началото на юни, но заради проблеми със заснемането на видеоклипа го отложиха. След като намериха нов екип и режисьор, вече има заснет клип и само остава да ни го представят. :) Датата ще е 15 юни, главната песен отново е дело на любимият ни Jun.K, заглавието на албума - No.5.


 


Тийзър снимките са прекрасни. :up:


tumblr_npguo2nF7p1r3hs1eo7_1280.jpg


 


tumblr_npguo2nF7p1r3hs1eo6_1280.jpg


tumblr_npguo2nF7p1r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_npguo2nF7p1r3hs1eo2_1280.jpgtumblr_npguo2nF7p1r3hs1eo5_1280.jpgtumblr_npguo2nF7p1r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_npguo2nF7p1r3hs1eo1_1280.jpgtumblr_npguszkAFL1r3hs1eo2_1280.jpgtumblr_npguszkAFL1r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_npguszkAFL1r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_npguszkAFL1r3hs1eo5_1280.jpgtumblr_npguszkAFL1r3hs1eo1_1280.jpg


 


 


Паралелно с тази новина излезе и другата, че Junho е готов с новият си японски мини-албум SO GOOD. Той ще се появи един месец след общият, на 15 юли и всички 8 песни са негово дело. Вече дори е номер 1 в предварителните заявки, японките много харесват неговите j-pop албумчета, въпреки че на мен не са ми особено любими....но никога не отказва такива снимки ;)


tumblr_npguszkAFL1r3hs1eo7_r1_1280.jpg


 


tumblr_npguszkAFL1r3hs1eo8_r1_1280.jpgtumblr_npguszkAFL1r3hs1eo9_r1_1280.jpgtumblr_npguszkAFL1r3hs1eo6_r1_1280.png


 



 


Ако гледате новите епизоди на Real 2PM, вече ще сте видели представянето на апартаментите на Чани и Джунхо, очакваме скоро и другите. Това е много приятна идея, да ни покажат как живеят сега след като са самостоятелни. Аз нямам търпение за този на Минджун, защото съм виждала снимки от инстаграма му и изглежда доста добре обзаведен и подреден, като за мъжки апартамент хехехеехе


Вторият сезон на Three Meals започна преди две или три седмици вече и Тек все повече се превръщава в "идеалният мъж" :lol:


 


Ето го и в целият му блясък за ELLE


 


tumblr_np51o5sDlv1rcoad1o1_500.jpgtumblr_np51nn573o1rcoad1o1_500.jpgtumblr_np51n5FUp01rcoad1o1_500.jpgtumblr_np51mmz2w01rcoad1o1_1280.jpgtumblr_np51lvT6ds1rcoad1o1_1280.jpg


 


 


Момчетата имаха и страхотна обща фотосесия за Cosmopolitan....


tumblr_nou1zbjVYC1rcoad1o1_1280.jpg


 


tumblr_nou1ytaZE91rcoad1o1_1280.jpg


tumblr_nou1u4rwLI1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nou1sz2CrU1rcoad1o1_1280.jpg


tumblr_nou1ydQRPn1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nou1xrAsnS1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nou1x42oRD1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nou1wjZXUL1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nou1vymbtf1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nou1vaGssT1rcoad1o1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тек няма какво да се превръща - той е идеалният корейски мъж. Няма да спра да го хваля всяка седмица в епизодите на Three Meals A Day. Уникален е, няма нещо, с което да не може да се справи. Пещта, която направи и измаза след това, ме остави без думи. Имах чувството, като го гледах, че цял живот само с бъркане на цимент се е занимавал.
Дай му да готви, да дои кози, да цепи дърва, да кара трактор, да оре, да сее... Толкова работлив, че се чудиш дали наистина е айдъл.
Аз ти казах да го даваме на Пак Шин Хье, но ти не искаш. Това момиче няма нищо общо с публичният образ, който й налагат или пък с малоумните си екранни героини. Много приятно съм изненадана и вече гледам по различен начин на нея. Тек я хареса, а както и сам каза: "Тя е много работлива, с много приятен и забавен характер". Точно неговият тип жена, както и сам си призна.
С нетърпение очаквам довечера новия 4-ти епизод. Шин Хье си замина, но във фермата на Тек и Со Джин днес пристига Джи Сонг, така че ще е интересно.

Мин Джун ми сбъдна мечтата - на кухненският плот до готварската печка. Знаех си аз.

Относно новият соло албум на Джу в Япония - ами, аз и миналото лято го казах в темата, когато той пусна другият албум, че очевидно японките много ги е напекло слънцето. Не виждам иначе логично обяснение за успеха му там, за харесването изобщо на музиката, която прави на островите. Този джи-поп, неговият, изобщо не го разбирам.

Чакам ги след десет дни с новият албум в Корея, че от последното им завръщане бях много разочарована. Иска ми се сега нещата да стоят по съвсем различен начин и да ги видя с победи в музикалните предавания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи тийзър, в който нито разбираш песента каква ще е, нито виждаш нещо друго освен крака хахахха



 


И кратка версия на главната песен от минито на Junho



 


А видях, че и Тек мисли над участие в някакъв сериал, но признавам че не прочетох подробно хахахаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това напълно ни стига, хаха. Не мога да преценя по краката кой е... Със сигурност не е Ник, нито Мин Джун, не ми прилича и на Джу, като че ли е Тек или Чани. Да, на някой от тях двамата ми прилича, като този път залагам на Тек. Чани се въргаляше с мадамата в леглото във видеото на Comeback When You Hear This Song, сега ще е някой друг, макар че нали батковците му казваха, че макнето се представяло най-добре в сцените с мадамите (кой знае може отново да е той).
На мен (дори от краткият откъс) ми звучи съвсем различно от последното им парче. Успокоително е, лично за мен. Усещам, че Мин Джун е направил нещо много добро този път.

Видеото ще е много хот, както само те си го могат. Щом са се разхвърляли така на тийзърните снимки, а и с този откъс от видеото... Гледай шоу след 4 дни. Нека, че с онова Go Grazy бях откачила и аз миналата година, но не от радост. Изкарат ли сега нещо много добро, ще забравя завръщането преди няколко месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приказна тематика, не е зле, но не е и нещо страхотно хахаххаа Песента ми харесва, вчера малко се притесних, след като чух медлито, но сега съм спокойна.


От медлито ми хванаха ухото някои от композициите на Тек и трябва сега да видя дали си струват наистина :)



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста слушане още от вчера на My House, вече определено мога да кажа че много ми харесва.


Много ритмична, китарите много ми допадат и това че звучи като една песен, а не се превръща изведнъж в друга песен, да метнат някакъв дъбстеб или нещо от сорта за цвят и т.н. хаххаах


Слушах и албума два пъти и за сега мога да кажа, че впечатление ми направиха - Nobody else, Your Man, RED, Wanna Love You Again и GoodMan.


Имам усещането, че Тек леко е променил стила си на рапиране и то много споучливо според мен.


 


Ето и първият епизод на OVEN RADIO, до края на седмицата ще пускат по епизод на ден.



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

След доста слушане още от вчера на My House, вече определено мога да кажа че много ми харесва.

Значи ставаме двама  :)

И аз в тази дъждовна сутрин намерих време да изслушам албума. Първите три песни  My house, Nobody else и Hallucination ми харесаха, даже бях приятно изненадана, после обаче последваха едни еднообразни и леко скучновати парчета, та чак до десетата Magic, която заедно със следващата Jump са за мен най-добрите песни от албума след My house. Слушах много внимателно Wanna Love You Again и Good Man, понеже видях, че са дело на Чани, а той ми е слабост, но не ме впечатлиха. Обаче имайки предвид факта, че от 2РМ не съм имала големи очаквания в музикално отношение, за себе си определям албумът им като добър, особено сравнен с предходния им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започват с лайв изпълненията. Ето ги днес на M!Countdown. Много ме зарадваха със снимките от 2PMblaq събирането, отдавна не са се засичали в промоции. :)



802056.jpg802057.jpg


С всеки епизод на OVEN RADIO си мисля за това, колко щеше да е хубаво да направят едно риалити, но едва ли имат време.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото не ми хареса (категорична съм, Пепеляшката беше върха, а видът на Тек ме довърши...), но сега песента ми звучи, като че ли по-добре, още повече и на живо. Да, харесва ми, дори ще изслушам и албума днес-утре, макар че го отложих нарочно.

Няма време за риалити. Тек има цяла градина и къща да гледа. То царевица, то пипер, домати, краставици, патладжан, броколи, зеле, картофи. Как я мислиш ти тая работа, мм, хаха? Не става, а и Со Джин не си дава много зор, само Тек върти лопатата и мотиката в градината, а и готви, чисти и какво ли още не върши. Сега и кошер с пчели им докараха, ще вадим мед утре вечер. И пак Тек там.

Ама как се зарадва, че им доведоха БоА като гост. Нуна му ще помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не, тези момчета трябва да ги затворят някъде, по възможност в Алкатраз, че този сексапил, който излъчват е живо престъпление направо, хаха.

Добре се представиха, бива, пък и може ли да каже човек друго докато ги гледа. В личната ми класация на това чудо на човечеството кей поп-а, в категория визия са се бетонирали непоклатимо на първо място, чисто визуално просто няма друга такаква съвършена група. 

И да не звучи поста ми като точене на лиги, макар, че си е точно така, едно спиращо дъха фото от мен.

2pm.jpg?w=600

 

Ама Тек и Со Джин още ли участват в това предаване, преди доста време гледах 2-3 еп., помня, че Со Джин яко се скатаваше, а Тек вършеше цялата работа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа не, не съм съгласна Со Джин не се скатава, той просто е началник хахахах Знае как да дава напътствия и особено ценни указания. И всичко което върши, се върши с малко усилия, но качествено. Тек е грубата сила, човекът трактор хахахаха


Знам че нямат време за риалити, за това ми е тъжно. Те са една от любимите ми групи за гледане в такива, защото взаимоотношенията им са като на истински приятели/братя.


 


Казахме ли, че Тек прие ролята за сериала? И то политическа драма - Assembly на KBS, която ще започне на 15 юли. Ще го играе зубърче, което се подготвя да стане полицай хахааха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като каза това за Тек, че се сетих за един кадър от последния епизод, от миналата седмица. Трябваше да опънат една тента, навън в двора, тъй като напича много, а те са и край огъня, поне малко да им пази слънце. Трябваше обаче да се сложи и един стълб, на който да я закачат, а съответно за този стълб трябваше да се изкопае и дупка в земята.

Познай кой се зае? Тек, разбира се. Толкова приятна беше тази картина за очите ми, че не ми се искаше да свършва. Как набиваше в земята, имах чувството, че бицепсите му ще скъсат тениската. По едно време се измори, а Джи Сонг (който им беше на гости в два епизода) му предложи и той да опита, докато Тек си почине малко. Ами какво да ти кажа и Джи Сонг има мускули, ама още при първия удар клекна и се отказа. А нашият да не ти кажа какво набиване направи. Мускули и чудо...

Тек дои козата, копае в градината, насади зеленчуците, направи и измаза пещта, готви, чисти, какво ли не върши, не се спира, докато Со Джин верно го раздава повече началник и ръководител движение. Но пък поне се научи да пече хляб и то доста добре. Тек обича много хляб, така че беше много щастлив, че батко му го зарадва.

Еххх, всеки път като го гледам това предаване ми се иска да живея в тази ферма с Тек. На село с 2PM. Идилия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...