Jump to content

Recommended Posts

Според мен са избрали Канг Ханъл за ролята за 8 принц след този филм. Започнах филма заради него, но историята на сценаристката и актьора ми беше малко по - интересна. Ханъл се справи много добре с ролята си абе аз още от "Наследниците" съм му хвърлила око и си следя неговите проекти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна го гледах и не изпаднах в патос...Но поне разбиха клишетата - халю звездьото да се хване или с момиче почти клошарка, дължаща неколко милиона вона на лихварите с хавайски ризки или с някава бонбонеста известна кифла. Тази история най ми хареса. Тоест краят й. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо съм го изтървала до сега направо не знам??? Много сладък филм, от тези, които с удоволствие бих гледала пак, за да си оправя скапаното настроение. Чудесен каст, интересни истории, динамичен. Точно в стилистиката на любимия ми Love Actually.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Подкрепям коментарите, че филмчето е много леко, сладко и приповдигащо настроението. Комедията не е супер изявена, но през цялото време филма те кара да се усмихваш. И трите истории много ми хареса, като може би фаворити са ми Ю А Ин и сценаристката. Там усетих най-голяма химия. Но и другите бяха големи сладури.

Препоръчвам филмчето за хора търсещи нещо неангажиращо и носещо само позитивни емоции. 

Качен е вече и за онлайн гледане, като съм добавила линк в описанието. 
Мерси за превода. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък и забавен филм :wub: Не мога да преценя коя история най-много ми допадна, защото всички бяха супер интересни.

 

Идеално за добро настроение. :wub:

 

Благодаря за превода! :thanks: Филмчето има "лайк" и от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...