Jump to content

Recommended Posts

bkoY8VSUuKW8CuJiDVC7z0dCbu4.jpg

 

Like for Likes(좋아해줘)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Johahaejyo

Премиера: 18 февруари 2016

Времетраене: 120 мин.

Жанр: Романс, Комедия

Режисьор: Park Hyun Jin

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Lee Mi Yeon като Jo Gyung A

Yoo Ah In като No Jin Woo

Kim Ju Hyeok като Jung Sung Chan

Choi Ji Woo като Ham Joo Ran

Kang Ha Neul като Lee Soo Ho

Esom като Jang Na Yeon

Ha Seok Jin

Lee Jung Eun - гост

 

Резюме: Филмът проследява любовните истории на три двойки чрез SNS (социалните мрежи)…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click: и :click: и :click:

С английски субтитри :click:  

С руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По някакъв начин е много хубав филма. Дори края му е много хубав. Има режисьори които умеят да снимат хубави истории, дори да включват в себе си банални приказки. А може и от актьорите да е,не знам. Хареса ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурско, приятно и ненатоварващо :icon_sunny:

 

 

Момента, в който за един миг срещнаха Ю А Ин с актрисата, с която си партнираха в Secret Love Affair ме накара да ахна, не го очаквах :D /Моля, кажете ми че не съм се излъгала за това, мисля, че беше тя нали? И той разбира се си я хареса веднага отново :lol: Накефи ме.
Разплаках се, когато момчето, което не чуваше се извиняваше на грубиянина, идеше ми да го прегърна и да забия един юмрук на другия

 

 

Филмът  представя достатъчно различни емоции и ситуации, за да може всеки един от нас по някакъв начин да открие нещо и за себе си. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е същата актриса

Kim Hee Ae
http://asianwiki.com/Kim_Hee-Ae
Това е актрисата от Любовната афера
А тази тук е Lee Mi Yeon
http://asianwiki.com/Lee_Mi-Yeon


Много бяха шантави и двамата в гоненицата и борбата на нерви. Много им се смях, особено ЮАИнчо какви коси погледи хвърляше след като изръси някое надуто изречение и гледа какъв е ефектът.
Композиторът наистина беше най-емоционалният герой, малко чак прекалиха даже със сълзите.
А третата двойка малко не им схванах проблемите, ама важното е, че

всички накрая ядоха Нутела и мед и заживяха щастливо :)


Нищо особено не е филмът, но става за гледане.
Благодаря на Lawandula за препоръката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говорех за главната актриса, разбира се, че не е тя.

Имаше един момент, когато той отидe на някакво парти и за няколко секунди я показаха 31:54 до 32:03 и той веднага се загледа :D

 

Еdit:

 

037080155.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е главната. Виж малко по-нататък сцената с детето, че тя идва да си го прибере - същата прическа и костюм. Освен това в тази сцена, за която говориш, й казаха ясно "чаканим", нали е сценаристка.

И на мен много ми приличаше на другата през цялото време. Възможно е нарочно да е търсена прилика с пианистката, или прекалено много да ни тресе фенщината ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, приличат си и историите малко - сценаристката е по-възрастна, тя открива младия актьор и го лансира. Обаче е доста по-властна и постоянно го реже като кисела краставичка и му смачква самочувствието на халю звезда :D Комедията е пълна.

 

Ето две клипчета - едното е на представянето на филма, а другото е зад кадър:

 

От този сериал за пръв път ми се прииска да скоча така с бънджи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По някакъв начин е много хубав филма. Дори края му е много хубав. Има режисьори които умеят да снимат хубави истории, дори да включват в себе си банални приказки. А може и от актьорите да е,не знам. Хареса ми.

 

Наистина е хубав и специално обяснение защо- не мога да намеря.Може би, защото любовта е  прекрасно чувство и когато я има всичко е прекрасно и простичко, стига да не му се съпротивляваме и усложняваме..Актьорите успяха да го покажат.И трите двоики бяха супер.

Ако ви трябва антидепресант- гледайте!Ако не ви трябва- пак гледайте, защото повече добро настроение, никога не е в повече:)

Пък ония тримата   на картинката  най-горе- допълнителен бонус ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 След като гледах трейлъра ми заприлича на рекламен филм на социалните мрежи и новите технологии. То и заглавието му такова. Сякаш популяризират нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаше ми се нещо приятно и ненатоварващо (без тежки драми и сълзи) и действително с този филм улучих целта. Като сюжет не е нищо особено, но самите персонажи са добри по душа и това определено ми хареса + няма любовни триъгълници (!!). Има доста неща, които са си "по корейски" и ме издразниха, но цялостното ми впечатление е позитивно. Може би силният хепи-енд си свърши работата или пък просто съм бил в такова настроение, не знам... Ако трябва да съм обективен бих казал, че филмът е средна класа и едва ли ще го запомните с нещо. Но също така е приятен, романтичен, сладникав и неангажиращ. Понякога човек и от това има нужда. :rolleyes:  6/10 от мен

П.С. Не знам защо, но някъде към края много силно ми напомни на "Love Actually" - сцената на летището, 3-4 двойки, които се озоваха на едно също място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен един лайк!! Сладурско и свежарско филмче. Модерно, съвременно и ненатоварващо. И пълно с готини актьори.

Мерси да превода!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятен,разтоварващ,красив каст-особено мъжкия,щото на дамския не му обръщам много внимание.Любовни  истории-гледайте и се забавлявайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време го загледах  и аз най вече заради Ю А Ин, но сега, като се замислих, ако него го нямаше, не знам дали щях   да напиша същия коментар, но в тоя му вид е наистина разтоварващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм! Изгледах го с истинско удоволствие. Без тежки драми, но смислен и красив.

Чудесни истории, разказани по много топъл и човешки начин. Стилът ми напомни за 'Love Actually', който много харесвам. Но корейския начин на снимане, по-естествен и без цинизмите на запада, ми харесва много повече. 

Кастът беше просто радост за окото, а историята с глухото момче много ми хареса. Сигурно е 'вдъхновена' от сериала с Hwang Jung Eum. При всички случаи много добре пасваше. 

Много приятна изненада се оказа за мен участието на принца Ук от 'Moon Lovers'. Чудесно се справи с ролята. 

Саундтракът беше много сполучлив също, без драматични балади, но много нежна и красива музика. Особено изпълнението на пианото, трябва да го намеря задължително. 

Който не е гледал филма, не се колебайте, заслужава си. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаше ми се комедия и реших да пробвам този филм при толкова много добри отзиви в темата. За съжаление на мен не ми допадна чак толкова много, тръгна ми мудно и с мъка го догледах. Най-интересна ми беше историята на актьора и сценаристката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...