Jump to content

Recommended Posts

Ами не сме го отбелязали и тук, само в темата на таткото. Та на 11 февруари се родиха близнаците на Yulhee и Minhwan /FTISLAND/

Вчера Yulhee е разговаряла с феновете чрез предаване на живо в Instagram и сподели актуализация за дъщерите си.

Off Topic

 

Когато фен попитал дали близнаците имат двойни клепачи,  Yulhee отговорила: "Близнаците имат двойни клепачи, но те натрупаха тегло, така че не могат да се видят в момента." Тя добави, че момичетата са родени в здравословно тегло, като се има предвид, че са близнаци.

„Толкова е чудесно да чуем звука на новородени в дома ни за първи път от известно време“, коментира тя.

На въпроса колко дълго спят близнаците, тя отговори: „Напоследък спят около четири часа. Най-много спят пет часа. " Тя обясни, че на техния син Jaeyul са били необходими около 50 дни, за да преминат през този етап на по-малко сън.

Jaeyul ще навърши две години през май, а Yulhee беше попитана от фен, дали той ги разпознава за по-малки сестри. Тя му отговори: „Мисля, че той знае, че те са по-малките му сестри.“

 

Yulhee сподели също, че планира да направи канал в YouTube. „Снимам клипове, още докато бях бременна“, обяви тя. „Още не съм направил канал, но реших, че ще го нарека "Къщата на  Yulhee".

 

И бебчетата:

yulhee-1-2.jpg yulhee-2-e1585664923329-300x573.jpg

 

Допълвам: Ето и ютуб канала й :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдно видео където го пусна вчера Yulhee в отлична форма и то само 5 месеца след раждането на близначките.

DANCE PERFORMANCE Camila Cabello - MY OH MY

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От фирмата на девойките Global H Media обявиха завръщане ~

Членовете на Laboum се подготвят за предстоящото завръщане с мини албум в  средата на Октомври. Очаквайте ги !

 

Последното завръщане е било с първият им цял албум 'Two Of Us' през септември миналата година ~

 

:panda-145:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги сиренцето :D

Cheese (치즈)

 

Solbin ще участва в нов филм.:panda-145:

Ще е хорър с елементи на комедия.

Текущо заглавие 'Do You Only See Me / Only I Can See / Am I the Only One Seeing This?

Ще участва заедно с Jinwoon (2am),  Kwak HeeSung     и Hoon ( U KISS)

 

Ще играе ролята на  Minjung, една от персонала  по заснемането на  филма за свръхестествени сили.

 

https://i0.wp.com/kstationtv.com/wp-content/uploads/2021/02/LABOUM-SOLBIN-2.jpg?w=659&ssl=1 c48878739dfda2de.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xsports News съобщи, че Solbin ще се появи епизодично в предстоящата романтична комедия на MBC Oh Master .

Първият епизод ще се излъчи на 24 март, в драмата участват Lee Min Ki, Nana и CNBLUE Minhyuk.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойките пак на върха :panda-145:

 

Песента им от 2016 -  Journeyto Atlantis е бил  сред първите места на много музикални чартове, след като зрители я чуват в предаването на  MBC #Hangout With Yoo излъчено на 8 май. иизз

 

Повече информация: LABOUM Hits No. 1 On Realtime Music Chart With 2016 Song “Journey To Atlantis” + Members React

 

Image Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Solbin възобнови дейността си, след като приключи самокарантината си за COVID-19.

Според съобщения в медиите на OSEN, на 5 август членът на LABOUM Solbin е освободена от самокарантина и възобновява дейността си, като попълва личните си графици.

По-рано беше съобщено, че след влизане в контакт с Hani от EXID, която е положителен за COVID-19, Solbin е отрицателен за COVID-19. Solbin беше на танцова практика с Hani преди снимките им за новата драма на JTBC „IDOL“. Въпреки че по време на тяхната практика нищо не беше необичайно, закъснялата новина за положителните резултати на Hani накара Solbin също да премине тест за COVID-19. На 21 юли агенцията на LABOUM NH Media обяви: „Solbin е с отрицателен тест за COVID-19, но засега ще бъде в самокарантина, за да следва указанията на здравните власти“. След като приключи карантината си, Solbin официално възобнови дейността си от 5 август.

Междувременно Solbin в момента се появява в „Beauty and Booty Season 6“ и снима за предстоящата JTBC драма „IDOL“.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лидерът на LABOUM Yujeong обяви напускането си на групата в своя Instagram.

На 7 септември лидерът на LABOUM Yujeong обяви напускането си от групата в ръкописно писмо. Писмото й гласи следното:

"Здравейте, това е лидерът на LABOUM Yujeong. Пиша, за да доставя новината за много от вас. Исках да се обърна лично към вас, които ни подкрепяте, вместо да ви уведомявам чрез медийните статии.

Първо, благодаря ви от сърце, че наскоро заобичахте отново нашата 5-годишна песен 'Journey to Atlantis'. Това беше невероятно чудо като сън, защото договорът ни беше на път да приключи.


Сега към 28 август .. нашият 7-годишен изключителен договор приключи. Обсъждам това с лейбъла от миналия март, открито споделяйки мислите си с компанията.

В края на дискусията решихме взаимно да се разделим. Останалите членове подновиха договора си с лейбъла и ще продължат дейността си като LABOUM, но аз ще трябва да се сбогувам с екипните дейности след 7-ата ни годишнина.

 

Сега съм на 30 години и трябваше да се изправя пред важно решение, което може да промени целия ми живот. Това изискваше много съображения, така че през последната година от паузата заради пандемията си мислех и се молех отново и отново. И най-накрая взех решението.

От август 2014 г., когато за първи път станах LABOUM, до август 2021 г. ... Толкова съм благодарна на Soyeon, ZN, Haein и Solbin, че стояха до екипа в продължение на 7 години.

Може би не съм бил най-добрият ръководител, но мога безсрамно да кажа, че съм работила усърдно, за да отговарям за нашия екип като ръководител на екипа и най-възрастната сестра.

Имаше много самотни и тежки моменти и моменти, в които дори не можех да се грижа за себе си, но никога не съм съжалявал за избора си в живота. Обичах да съм на сцената и бях щастлива, докато пеех. Вярвам, че бих могла да бъда там, където съм сега, благодарение на феновете, които винаги ни подкрепяха безусловно.

Благодаря на всички, които изпратиха насърчителни думи за моя път, дори и да са били просто мимолетни. Искрено благодаря на всеки от вас, включително на моите познати.

Сега щесложил край на животаа като лидер на LABOUM и искам да продължа напред, приемайки нови предизвикателства. Ще запазя многото преживявания досега дълбоко в сърцето си и ще се развивам въз основа на тази благодарност.

Ще бъда благодарна, ако продължите да ме подкрепяте по моя път като Yujeong. И моля, продължете да подкрепяте и нашите членове на LABOUM. Благодарим на NH EMG за подкрепата на много издания на албуми и за това, че сте с нас.

Всички, надявам се скоро да се видим здрави с добри новини. Благодаря ви. "

Изт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LABOUM се присъедини към нова агенция и се готви да се завърне като четиричленна група!

След изтичането на договорите им с бившата им агенция, лидерът на LABOUM Yujeong обяви на 8 септември, че е решила да напусне групата след седем години.

По-късно същия ден Interpark Music Plus официално обяви, че останалите четирима членове на LABOUM - Soyeon, ZN, Haein и Solbin - са се присъединили към агенцията им като първата им момичешка група.

Агенцията също така потвърди, че в момента LABOUM се подготвя да се завърне като четиричленна група в близко бъдеще, заявявайки, че идолите „ускоряват темпото“ на подготовката на албума си с цел бързо завръщане.

Interpark Music Plus е нова агенция, която е създадена през май от корейския гигант за електронна търговия и онлайн билети Interpark с цел създаване на идолски групи.

След дебюта си през 2014 г., LABOUM наскоро отново влезе в светлината на прожекторите, когато песента им „Journey to Atlantis“ от 2016 г. се радва на внезапно възраждане на популярността. Когато „Journey to Atlantis“ започна да се изкачва нагоре в класациите,  “How Do You Play?” проектната група MSG Wannabe покри песента в шоуто, което след това катапултира песента чак до върха на корейските музикални класации в реално време.

Освен подготовката си за групово завръщане, Solbin в момента се подготвя да участва в новата драма на JTBC “IDOL: The Coup”, докато ZN ще се появи в предстоящата драма на SBS “I’ll Become Your Night” .

Изт.

 

E-y79-KAXIAY3-PZq.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LABOUM се завръща тази есен!

На 6 октомври тяхната нова агенция Interpark Music Plus обяви, че LABOUM ще се завърне в началото на ноември. Това ще бъде първото завръщане на LABOUM след техния дигитален сингъл албум „Cheese“ през декември 2020 г., както и първото им издание като четирима членове и под новата им агенция.

Още през септември лидерът на LABOUM Yujeong обяви решението си да напусне групата, когато договорите на членовете с първоначалната им агенция изтекоха. По-късно Interpark Music Plus обяви, че останалите четирима членове, Soyeon, ZN, Haein и Solbin, са се присъединили към тяхната агенция като първата им група момичета.

По-рано тази година LABOUM претърпяха възраждане в класациите с песента си „Journey to Atlantis“, когато беше покрита в вариететното шоу на MBC „How Do You Play?“.

 

И така, завръщането ще е на 3 ноември с мини албума “Blossom”.

Вече излязоха и доста тийзъри.

Започвам с тийзър снимките.

LABOUM-2.jpg

 

Off Topic

 

Soyeon-2.jpg solbin-laboum.jpg

 

laboum-haein.jpg Jinyea-2.jpg

 

Трак листа..

LABOUM-Track-List.jpg

 

И превю на песните в предстоящият албум..

(LABOUM) 3RD MINI ALBUM 'BLOSSOM' HIGHLIGHT MEDLEY

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LABOUM се завърнаха с третия си мини албум “BLOSSOM”!

Заглавната песен „Kiss Kiss“ подчертава хармонията на гласовете на членовете, които се съчетават прекрасно. Soyeon участва в написването на текстовете, които изразяват силно чувство на любов към някого.

 

(LABOUM) 'Kiss Kiss' MV

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...