Jump to content

Recommended Posts

One_Way_Trip_BG_poster_version02.png

One_Way_Trip_BG_poster_version01.png

One Way Trip (글로리데이)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Glory Day

Премиера: 24 март 2016

Времетраене: 93 мин.

Жанр: Драма

Режисьор: Choi Jeong Yeol

Субтитри: Английски

Участват:

Ji Soo като Yong Bi

Suho (EXO) като Sang Woo

Ryoo Joon Yeol като Ji Gong

Kim Hee Chan като Doo Man

Kim Dong Wan като Yong Bi's older brother

Moon Hee Kyung  като Ji Gong's mother

Yoo Ha Bok  като Doo Man's father

Lee Joo Sil като Sang Woo's grandmother

Lee Ji Yeon като Park Eun Hye

Kim Jong Soo като Team Leader Oh

Heo Joon Seok като violent man

Lee Hyun като emergency room doctor

Lee Dong Yong като police officer 1

Ahn Se Ho като prison officer

Kwon Bum Taek като judge

Yang Hee Myoung като delivery man

Резюме: Йонг Би (Ji Soo), Санг У (Suho), Джи Гонг (Ryoo Joon Yeol) и Ду Ман (Kim Hee Chan) са четирима 20-годишни приятели, предприемащи пътуване до Поханг заради Санг У, на когото му предстои влизане в армията. През нощта, седнали на брега на морето, наслаждавайки се на нощната гледка, те стават свидетели на мъж, биещ жена. Решени да ѝ помогнат, те не знаят в какво ще се забъркат, поставяйки приятелството си на изпитание…

:essub:

Свали с  :subs: :click: :click:

Онлайн с  :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

С руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Много тежък и мрачен филм. Без искрица надежда. Но е направен добре. 

Някой започнал ли е превод? Аз смятам да се пробвам :)

Чудя се дали да го гледам или не.Доста коментари за този филм изчетох май има обърващ финал.

Един от коментарите в asianwiki-

"Краят е толкова объркано."

Чудя се дали да го гледам или не.Доста коментари за този филм изчетох май има обърващ финал.

Един от коментарите в asianwiki-

"Краят е толкова объркано."

Като гледам как започна, не ми се мисли за края :) Сигурно на части ще го превеждам.

Тук важи гадният лаф ''един умира, друг му го завира''...Някак не мога да го определя като "хубав филм", но в никакъв случай не е кофти, глупав или клиширан...Просто показва една реалност, която точно снощи не ми се гледаше...Винаги съм се дразнила на мнението на разни хорица, че няма приятели, има интереси...Има да - Джи Ди ми е интереса и кво прайм  :28558: Та за филма...Постъпката им беше доста хард, егоизмът и страхът надделяха над всякакви ценности, в които иначе вярваха...Е, разбира се ако филма приключваше с хепи енд, нямаше пък да го запомня, дори и да го коментирам. Общо взето ако някой се чувства сговнен, може да си го пусне :happy:

:happy:  :happy:

Или "на един гъза му гори, друг цигара си пали от него" :D

Провокирахте ме да си го изтегля... Мненията Ви "сложиха капака" на решението ми".... Апропо знам, че няма да съжалявам. Ако не ми хареса - все пак ще съм си загубила само времето. Но ако ми хареса, ще остане онова чувство на удовлетвореност, на провокативност, на усещането, че винаги има какво още да те изненада, и на факта, че нещата се случват въпреки...

За мен този филм е много поучителен, за това как човек не трябва да се бърка в чуждите работи :up: Благодаря за субса и темата :)

Така си е -човек не трябва да се бърка в чуждите работи.Тежък ми дойде филмът,финалът очакван.

Благодаря за превода ... няколко години по-късно:bow: .. нямам представа защо и как съм го пропуснала :(

Социален и житейски филм, който, признавам си, ми започна малко мудно и то за толкова "кратък"  за корейците филм - 93 минути. Финалът, естествено, няма какво да се коментира, но дори и да не кажеш "УАУ", когато свърши филма, пак има ехо няколко дни... просто не може да се изгледа  и да го забравиш или след няколко години да не можеш да си спомниш историята почти детайлно ... така ми въздейства този филм, запомнящ се ...

• Upvote 1