Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Everyday I Love You

 

Страна: Филипини
Език: тагалог
Година на излъчване:  28.10.2015
Времетраене:  122 мин.
Жанр: драма, романс
Режисьор: Mae Czarina Cruz

Сценарист: Vanessa R. Valdez, Kookai Labayen

:imdb: 

 

Участват:

Gerald Anderson, Enrique Gil, Liza Soberano и др.

 

Резюме: 

Двама души, с еднакъв път в живота, попадат един на друг по неочакван начин.

 

Сваляне:

Свали с английски субтитри: Тук

Свали с руски субтитри: Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези двамата са страхотен тандем, ама искам да видя нещо друго от

целувка по носа.

Вярно, че маненката е на 17, но все пак снимат бая филми заедно, избрани за двойка и прочее, а и в живота явно са заедно... Пфуууу :)

 

Филмът е баш арлекин :> Имаше си от всичко - драма, сълзи, радост, смях, получи се добре  :28558:

 

 

П.С. Енрикето явно има някакъв проблем с тая коса. Два филма, две "феноменални" прически.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво филмче. За любовта... до края...

Любовта е разбираща и всеопрощаваща. Главният, в няколко филма съм го гледала, 

за играта, добре си играе, но някак не ми е симпатичен.

Но пък главната... главната е  голяма сладурана...

Препоръчвам за гледане, въпреки, че сюжетът не е чудо невиждано... И дилемата също...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наличието на руски превод беше ръженчето , което сръчка окончателно  и  без това напиращото ми любопитство и така имах удоволствието да изгледам първият си филипински филм .Ама,  изобщо първият през живота ми до сега . Много благодаря на lazeto  :kissy: , за което , както и на NyXe :kissy:  !

Първото , което ми направи страхотно впечатление , беше езика . Честно , да си кажа , по асоциация с тайския , очаквах , че и филипинския тагалог ще е нещо , с което ще трябва упорито и систематично да се свиква ; обаче се оказа една приятно слушаема смесица между английски , испански и ... няма как! :28558:  някакъв туземен език , но в много малък процент.  Всъщност , над половината думички се оказаха познати  и направо галеха ухото .

Както е казано вече по-горе, това е лесно смилаемо ,  леко и романтично филмче  от типа на Арлекин или от съботно-неделните немски "сапунчета " по Розамудне Пилцхер.  С две думи - да ти стопли душата , да те зареди с доза ендорфини  и за малко да те откъсне от ежедневието. А това , със  откъсването , особенно с тази слънчева и пищно зелена обстановка се получава перфектно . 

Филмът е лъчезарен , усмихнат и много приятен. Близки ми станаха и главните и всички второстепенни герои . Въпреки че, трябваше да съм уж в непозната екзотична азиатска страна , аз се чувствах някак си уютно, като на познато  място. Все едно гледах или нещо южноамериканско или някое затънтено местенце в южна Испания. Не, че съм ходила  на което и да е от двете указани места , но ....съдя  според други  гледани от мен филми.   

Атмосферата в малкото провинциално градче беше задушевна и дружеска ; беше спестено характерното за подобни места нездраво любопитство , да го кажем направо - клюкарстването , грубото вмешателство в  чуждите работи и т.н.  Тук , изненадващо , този  тип поведение го нямаше .  Видях съпричастност , приятелство , желание за взаимопомощ ...една почти идеализирана обстановка . 

Главните герои бяха много милички , приятни и химията направо витаеше във въздуха . Нищо , че не показаха и една целувка ..Привличането се усещаше много осезаемо .Нищо чудно , че и в живота са станали двойка .

С две думи - препоръчвам с две ръце  и чисто сърце ! Ако имате желание  за  приповдигнато романтично настроение , гледайте го  , ще ви стане още  по-усмихнато !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко, мило, романтично, свежо! Доволна съм от това филмче, определено видях това, което очаквах от него, защото този тип сладникави филмчета предлагат едно и също, като сюжет но това не значи, че всички ги слагам под общт знаменател, защото не всички предлагат същото удоволствие, когато ги гледаш и не всички могат да се похвалят с добра игра от страна на актьорите. Тук това не важи, защото  тези двамата сладури се справиха много добре, и изглеждат страхотно заедно на екран. :) Филмчето ме накара да релаксирам, и определено имаше романтика в него.

Искаше ми се да има и някоя целувка и нещо по така но тук липсваха изцяло тези моменти.

В крайна сметка пак съм доволна и не съжалявам за времето прекарано пред екрана! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...