Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Night Flight 


Алтернативно заглавие: 야간비행 / Yaganbihaeng
Българско заглавие: Нощен полет
Страна: Южна Корея

Година: 2014
Жанр: драма
Времетраене: 130 мин
Режисьор: Lee Song Hee Il


Участват:

Kwak Si Yang - Yong Joo
Lee Jae Joon - Ki Woong
Choi Joon Ha - Ki Taek
Kim Chang Hwan - Sung Jin

Lee Ik Joon - Joon Woo

и др.


Резюме: Филмът разказва как трима тийнейджъри, близки приятели,

се отчуждават, когато постъпват в гимназията:
Йонгджу, който крие своята полова идентичност,

Гиунг, който става лидер на ученическа банда,

и Гитек, който е вманиачен манга фен, тормозен от съучениците си.

 :essub:

 

Свали с  :subs: :click:  :click: 

Свали с български и английски субтитри :click: 

Свали с руски дублаж :click: 

Онлайн на руски :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ''такива" филми има някакъв особен чар...Общо взето клан -  недоклан беше историята, но имаше много силни моменти. Определено ми хареса. Може би, защото любовта между момчета е много по - различно показана. Много действена, откровена, макар и сто пъти по - трудна за осъзнаване и приемане. Ако сюжетът беше между мъж и жена - удряше клишето. Но точно защото не е, липсват типичните колебания и диалози, както при женските образи. Има действие - емоционално, объркано, импулсивно дори и в подтискането. Усещаш някаква красота, вярност, мечти, а виждаш его, жестокост, насилие - има от всичко. Финалът ме накара да се усмихна на фона на цялата вулгарност и цинизъм. Благодаря на преводачите, че ми предоставиха възможността да гледам един различен филм с брутални нюанси  :bow:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ми хареса. Показва една страна на корейската общост, която няма да Ви покажат по телевизията така да се каже. Може ли някой да препоръча друг филм с подобна тематика ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобни филми искрено ме отвращават. Може би следващата стъпка трябва да е история за любовта между младеж и коза. Доста разчупено и трогателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива история :wub: Показваща една друга любов,филм които показва на простия живеещ още в миналия век човек,смятащ еднополовата любов за табу, за нещо  ужасно,гнусно и тем подобните дребнави и ограничени мисления.... една друга страна,която много хора избягват и са насочени към нея само с упреци! Независимо от всичко любовта си е любов... и сред тези на моменти вулгарни сцени ,филмът е наистина добър ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо дребнаво в това да те е гнус от неестествени неща. Ти имал/а ли си отношения с индивид от същия пол, като непроста и напредничева личност? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силен и запомнящ се филм. Показва една доста различна тематика от обикновените филми, които гледаме. Историята беше оформена прекрасно, така че филмът да те докосне по свой си начин. Определено бих го изгледала отново, но този път заредена с повече кърпички..

 

П.П Благодаря за субките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен, разкошен, разкошен филм :happy:

Показва израстването и (себе)приемането в особено истински цветове. А финалът... <3
Единствено на моменти е малко муден, но това хич не разваля цялостното впечатление :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...