Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, имам въпрос, но понеже не знам къде да го задам, питам тук . . .

DBSK разделили ли са се? Каква е причината да са само двама сега!?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разделиха се. Тримата, които липсват, заведоха дело срещу компанията SM за несправедлив договор и експлоататорско отношение. Виж в темата на ДБСК по-задните страници. Писали сме покрай развитието на история, която започна преди повече от година и половина.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се, ако вече има такава тема, но аз не я намерих . . .

Откъде мога да намеря да слушам пансори? В youtube има съвсем малко и то с лошо качество . . . препоръчайте ми сайт или нещо подобно!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)))) Търся песнички например като Snow flower - Park Hyo Shin или някой подобни, но да не са тия новите kpop а тия старите, тъжните :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)))) Търся песнички например като Snow flower - Park Hyo Shin или някой подобни, но да не са тия новите kpop а тия старите, тъжните :D

Mога да ти препоръчам някои от любимите си:

V.O.S - 이별보다 슬픈 말 ( Cain & Abel OST)

HowL - Fate (Cain & Abel OST)

Moon Myung Jin - Salgo shipo (Stained Glass OST)

Sung Si Kyung - 넌 감동이었어 / You made me impressed

Shin Seung Hoon - 사랑같은건 믿지 않지만 (The Fugitive Plan B OST)

Shin Seung Hoon - I Believe (My Sassy Girl OST)

Song Seung Heon - Even if ten years pass (Sad Love Story OST)

Kim Hee Sun - Even if we separate so many times (Sad Love Story OST)

Yoon Gun - Nae ge oh get ni (Sad Love Story OST)

Chi Yeol - Confession (Lovers OST)

Lee Soo Young - A Love to Kill (A Love to Kill OST)

Jung Yeop - 아무일도 없었다 (49 Days OST)

오현란 - 원 (O Hun Ran - Want)

Kim Yeon Woo - Sometimes I Cry Alone ( Bad Guy OST )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някаква идея от къде мога да ги изтегля ? само на кайн и авел намерих :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Някой може ли да ми каже нещо повече за групата Oran-g, която изпълнява песента Mayday в саундтрака на Fugitive: Plan B? Търсех в гугъл, но ми излиза информация само за Orange Caramel.... <_<

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Някой може ли да ми каже коя е тази песен ?Мислех,че я имам,но последните дни се ровя из корейската музика която имам-но нещо не мога да намеря.Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е малко странно, но от доста време изгаряма от желание да питам дали и някой друг забеляза Теди Парк в Look at me now на Chris Brown или това избощо не е той?

l 0:07 ? ^^

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A може ли някой да напише нещо за BoA или TVXQ :(

rutracker.org

jpopsuki.eu - ако са отворени регистрациите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Тъй като запознанството ми с корейската музика е съвсем прясно искам да попитам някои вероятно глупави за вас неща.

Попаднах на песента "Take care, My Bus" от "Marry me...." - разбрах, че изпълнител е любимеца ми Гън Сок, но дали той е и автора? Като цяло забелязвам, че голяма част от корейските звезди идват от музикалната сцена и пеят добре, но дали композират, пишат... Ами Гънчо? Има ли някои изцяло негови песни?

По повод звездите им бих искала да споделя едно мое впечатление - Преди да стигна Корея минах през Индия :). Там почти всички актьори и актриси танцуват доста добре. Постоянно участват в някакви шоута, ТВ програми водят и реклами, реклами, поне по два филма годишно правят. Въобще мнооого дейни го раздават. Сега, научавайки все повече за корейските знаменитости (актьорите де) важи същото правило - танцуват, даже и много от тях пеят, правят невероятни промота на филмите си, то са турнета и чудесии... Машината е страшна. И съответно ги изстисква много яко... Прави ми впечатление, че най-популярни са звездите ми на средна възраст 23,5 год. Тия хора не зачитат ли по-зрелите звезди? Имат ли въобще такива? В смисъл много голяма звезда, като Би Рейн напр., но да е над .. 35.. Има ли такова животно там?

Извинете за идиотските ми въпроси, объркани и шантави, но ми е страшно интересно. Ако не ми отговорите на всичко няма проблеми - ще продължавам да питам, но едно по едно :)

Чао засега.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rutracker.org

jpopsuki.eu - ако са отворени регистрациите

Благодаря !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване