Jump to content

Музикални въпроси


Recommended Posts

Здравейте, имам въпрос, но понеже не знам къде да го задам, питам тук . . .

DBSK разделили ли са се? Каква е причината да са само двама сега!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разделиха се. Тримата, които липсват, заведоха дело срещу компанията SM за несправедлив договор и експлоататорско отношение. Виж в темата на ДБСК по-задните страници. Писали сме покрай развитието на история, която започна преди повече от година и половина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се, ако вече има такава тема, но аз не я намерих . . .

 

Откъде мога да намеря да слушам пансори? В youtube има съвсем малко и то с лошо качество . . . препоръчайте ми сайт или нещо подобно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)))) Търся песнички например като Snow flower - Park Hyo Shin или някой подобни, но да не са тия новите kpop а тия старите, тъжните :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)))) Търся песнички например като Snow flower - Park Hyo Shin или някой подобни, но да не са тия новите kpop а тия старите, тъжните :D

 

Mога да ти препоръчам някои от любимите си:

 

V.O.S - 이별보다 슬픈 말 ( Cain & Abel OST)

HowL - Fate (Cain & Abel OST)

Moon Myung Jin - Salgo shipo (Stained Glass OST)

Sung Si Kyung - 넌 감동이었어 / You made me impressed

Shin Seung Hoon - 사랑같은건 믿지 않지만 (The Fugitive Plan B OST)

Shin Seung Hoon - I Believe (My Sassy Girl OST)

Song Seung Heon - Even if ten years pass (Sad Love Story OST)

Kim Hee Sun - Even if we separate so many times (Sad Love Story OST)

Yoon Gun - Nae ge oh get ni (Sad Love Story OST)

Chi Yeol - Confession (Lovers OST)

Lee Soo Young - A Love to Kill (A Love to Kill OST)

Jung Yeop - 아무일도 없었다 (49 Days OST)

오현란 - 원 (O Hun Ran - Want)

Kim Yeon Woo - Sometimes I Cry Alone ( Bad Guy OST )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Някой може ли да ми каже нещо повече за групата Oran-g, която изпълнява песента Mayday в саундтрака на Fugitive: Plan B? Търсех в гугъл, но ми излиза информация само за Orange Caramel.... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Някой може ли да ми каже коя е тази песен ?Мислех,че я имам,но последните дни се ровя из корейската музика която имам-но нещо не мога да намеря.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е малко странно, но от доста време изгаряма от желание да питам дали и някой друг забеляза Теди Парк в Look at me now на Chris Brown или това избощо не е той?

l 0:07 ? ^^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Тъй като запознанството ми с корейската музика е съвсем прясно искам да попитам някои вероятно глупави за вас неща.

Попаднах на песента "Take care, My Bus" от "Marry me...." - разбрах, че изпълнител е любимеца ми Гън Сок, но дали той е и автора? Като цяло забелязвам, че голяма част от корейските звезди идват от музикалната сцена и пеят добре, но дали композират, пишат... Ами Гънчо? Има ли някои изцяло негови песни?

По повод звездите им бих искала да споделя едно мое впечатление - Преди да стигна Корея минах през Индия :). Там почти всички актьори и актриси танцуват доста добре. Постоянно участват в някакви шоута, ТВ програми водят и реклами, реклами, поне по два филма годишно правят. Въобще мнооого дейни го раздават. Сега, научавайки все повече за корейските знаменитости (актьорите де) важи същото правило - танцуват, даже и много от тях пеят, правят невероятни промота на филмите си, то са турнета и чудесии... Машината е страшна. И съответно ги изстисква много яко... Прави ми впечатление, че най-популярни са звездите ми на средна възраст 23,5 год. Тия хора не зачитат ли по-зрелите звезди? Имат ли въобще такива? В смисъл много голяма звезда, като Би Рейн напр., но да е над .. 35.. Има ли такова животно там?

Извинете за идиотските ми въпроси, объркани и шантави, но ми е страшно интересно. Ако не ми отговорите на всичко няма проблеми - ще продължавам да питам, но едно по едно :)

Чао засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...