Jump to content

Музикални въпроси


Recommended Posts

Търсите нещо от някой артист или пък се чудите за изпълнителя на някоя песен...

Искате съвети за определен тип жанр или стил азиатска музика...

Впечатлила ви е някаква песен от азиатски сериал или филм, която искате да намерите....

Е, питайте, някой може да се отзове и да ви помогне. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за групата Trax, ето ти малко инфо. Trax Дадени са албумите и по заглавията лесно могат да се намерят за теглене. Ето още едно място с инфо за тях. trax Новата група Trax + Air и малко за дебюта на новата стара група. trax+air Това набързо от мен. Надявам се, че съм помогнала поне малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си MTV Asia ...online.Китайска е програмата доколкото успях да разбера.

В краен случай може и някоя друга от големите музикални телевизии.Навремето ги бях намерил в един сайт,но спомени не са останали вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай това. Тук

Аз не можах да я подкарам, ама и скоростта ми е :( Уж, ми зарежда и си имам плеърите и т.н., ама ни звук, ни картина. Успех! Дано да стане. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ровичкането си бях стигнал и до този сайт,но и аз не успях да я подкарам.

Иначе бях намерил доста азиатски канали/работещи/,но музикалните така и не искаха да тръгнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е от типа-"Яйцето или кокошката" :lol:

Jay Park-Nothing on you или BoB - Nothin' On You ft. Bruno Mars

Преди малко за първи път чух американския "вариант".Телефона на приятелката ми звънна с "Beautiful girls all over the world"и аз останах втрещен. :blink: Тя да слуша азиатско е граничещо с аз да слушам чалга.Попитах я...отвърна,че това е парче на някой си BoB <_< и представа си няма кой е Jay Park.

И в момента ми е някакво тъпо и ми трябва разяснение.Не искам да повярвам,че оригинала не е азиатски.Но клипа на ТОЗИ БОБ е излязал по-рано доколкото видях. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай! Определено оригиналът не е на Jay Park. Няма нищо чудно в това. Песента в изпълнението на B.О.B. е пробила доста бързо в различни страни. А дали е негов оригинал не открих, но останах с това впечатление. Така че, защо Jay Park да не използва песен, доказала се като успешна, в американо-азиатски вариант. Вчера, например, слушах корейски вариант на оная румънска песен, която нашумя преди няколко години. Прозвуча ми адски смешно, да си призная честно я метнах в коша. За любопитните ето я в ютуб.

Но в случая с Nothing on you се е получило много готино. С тая азиатска музикална инвазия в нашия живот и аз съм вече силно незапозната с англозвучащата музика. Но така си ми е идеално... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то мойто не е точно въпрос,а по-скоро зов за помощ :D

Тъй като не ми се прослушват в момента вс в подгрупата Япония, моля наистина, ама наистина мн мн мн, някой да ми препоръча японска музика, подходяща за тичане. Става вс, стига да има горе долу бърз ритъм (предпочитам ако може рок или поп-рок, или ремиксове). Че напоследък не мога да си намеря нещо хубаво, с което да си напълня мп3- то, старите вече ми омръзнаха, а и ми се слуша японски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислила съм, но тъй като форумът има опция за филтриране - намира се най-отдолу на всяка страница във всеки раздел или подраздел - можеш да си подредиш темите по азбучен ред, което ти е точно каталог.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислила съм, но тъй като форумът има опция за филтриране - намира се най-отдолу на всяка страница във всеки раздел или подраздел - можеш да си подредиш темите по азбучен ред, което ти е точно каталог.

 

Сега, като каза, и аз го видях тоя филтър. Независимо, според мен няма да е лошо да ги има на едно място. Аз ако я направя тая тема (за корейския форум, ако някой има желание за другите - успех), ще имам ли възможност да си я едитвам в бъдеще?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам една молба издирвам от къде да си дръпна песните на корейската инди групата "MOT" ( Mot The 2nd album - Strange season), не намирам линкове . Някой ако има инфо ше съм много благодарна !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...