Jump to content

Recommended Posts

GMCfilm-1.png

GMCfilm-2.png

Good Morning Call (グッドモーニング・コール)

Страна: Япония

Също така известен като Good Morning Kiss

По мангата на: Yue Takasuka – „Good Morning Call (グッドモーニング・コール?)“

Период на излъчване: 12 февруари 2016 - 31 май 2016

Време на излъчване: Петък

Формат: Renzoku

Жанр: Училищна драма, Романс

Канал: Fuji TV

Епизоди: 17

Режисьор: Fuji TV

Субтитри: Английски

Участват:

Haruka Fukuhara като Nao Yoshikawa

Sunya Shiraishiкато Hisashi Uehara

Sakurada Dori като Shinozaki Daichi

Nagashima Shugo като Mitsuishi

Mori Erika като Uehara Yuri

Tanaka Hinako като Kusanagi Nanako

Резюме: Yoshikawa Nao (Haruka Fukuhara) остава да живее сама, след като родителите ѝ наследяват ферма в провинцията. Премествайки се в нов апартамент, тя открива, че той е бил нает също от Hisashi Uehara (Sunya Shiraishiкато) - сладко, супер готино, популярно момче от нейното училище. За капак на всичко тяхната жилищна агенция неочаквано затваря и собственикът на апартамента заявява, че трябва да плащат повече, отколкото са очаквали. Поради липсата на достатъчно пари, Nao и Hisashi решават да станат съквартиранти…

Линк към Сезон 2 :click:

Свали с английски и др. субтитри   :click:  :click:  :click:  :click:

Свали с руски субтитри  :click:

Онлайн с английски субтитри  :click:  :click:

Онлайн с руски субтитри  :click:

• Like 2
  • Upvote 2

Днес прочетох, че ще има втори сезон, което ми напомни, че не съм гледала последните няколко еп. на тази приятна училищна драма. Докато чаках превода, направо съм я забравила. Тъкмо ще догледам сега оставащите. Втория сезон го видях обявен за първи март, но доколко е вярно и колко еп. ще е не беше обявено.

• Upvote 1

Колко епизода е първи сезон? При руснаците има преведени 8, а тук са обявени 17?

Седемнадесет епизода са Танче за съжаление руснаците пак са го завършили онлайн... :dunno: дано качат и останалите субки...но знае ли се...

• Upvote 1

Колко епизода е първи сезон? При руснаците има преведени 8, а тук са обявени 17?

В дорамарутв са преведени всичките 17 еп.

• Upvote 1

Благодаря, момичета!

Айй, какви сладури са двамата главни! Много милички, въпреки че като се замисля, Хисаши-кун по-често беше далече от тая дума. Ама то отвън поза и броня, а отвътре - нежна и загрижена душка. Но вярно, че героят си имаше мъжкарско поведение, също и външно успяваше да го докара, особено като за японец. Защо ми допаднаха толкова? Колкото заради естествената игра, толкова и заради сценария - приземен и не толкова "стегнат" и дори някои нелогичности не го развалиха. Гледах с интерес и често имах усещането за корейско. Като "Палавата целувка" - глуповата сладурана с мазохистични наклонности и непукистичен гений-красавец, като "Пълна къща" - кокошка и звезда. Що ли ми идват за сериалчето думи като мекота и нежност...

Много романтично и хубаво!

• Upvote 1

Здравейте, много искам да го гледам, но не мога да намеря преведени епизодите, може ли да ми посочите къде точно да ги намеря? Благодаря предварително!

• Like 1

По принцип сериала е с вградени английски субтитри затова в първи пост съм дала линкове за теглене с английски и руски...както и линкове за онлайн гледане...:D

Утре би трябвало за стартира втори сезон, дано и суб се появят сравнително бързо.

Здравейте. Имали го някъде сериала с български субтитри? Никъде не го намирам, а много искам да го гледам.

• Like 2

Ехее, много приятно сериалче. Определено двамата главни пък и поддържащите актьори бяха много симпатични и радващи окото и душата с играта си. От време на време имах чувството, че гледам аниме, но с живи актьори. А Уехара- кун може да бъде мечта за много девойки:D. Добре се справи с ролята си Ширайши Шуня. Определено смятам да погледна и други негови превъплъщения пък току виж се оказал нешлифован диамант.;)

Много хубаво, сладко и романтично сериалче! Перфектно е за разпускане и за романтични души, като мен. :) Актьорите бяха много добри, а главните си подхождаха идеално. :) Силно впечатление ми направи момъка в главната роля. Много е красив и играта му беше страхотна. Сюжета на сериала ми беше изключително познат и след дълги размисли и страсти се сетих, че много прилича на Палава целувка. :) :) :) За романтични души, като мен идеално ми пасна и остави едно много приятно и мило усещане. :) 

• Upvote 1

От къде може да се дръпне сериала, че пробвам и навсякъде на камък удрям, а много искам да го гледам...

Дала съм още линкове за теглене както и на субките, дано ти свърши работа ако не кажи ще потърсим още...:P

• Like 1

Изгледани 16 серии , но вече ми стана повече от скучно :). Питането ми е, дали някой е гледал втори сезон ?

До скоро нямаше букви на познат език, е вече има,  ама още не съм му се наканила.

Изгледах всичко от първи сезон и през цялото време получавах факсове - навяваше ми спомени от къде ли не. Може това да е причината да го изгледам и то с минимално дразнение :D.  Нещо ми липсва ентусиазъм за продължението.  Отблъскващо ми действа факта, че за 17 серии , не вдъхнаха в Нао малко увереност в чувствата му. Ни веднъж не се почувства, важна, ценена и специална.

Честно казано на мен девойчето ми направи филма. Много лъчезарно създание и разбирах, защо все живо се влюбва в нея :P.

• Like 1
  • Upvote 1