Jump to content

Recommended Posts

jyRRzf.jpg

 

Another Oh Hae Young (또 오해영)

                           Страна: Южна Корея                                 

Също така известен като: Another Miss Oh

Период на излъчване: 2 май 2016 - 21 юни 2016

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 23:00

Жанр: Романс, Комедия

Канал:  tvN

Епизоди: 18

Режисьор: Song Hyun Wook

          

Участват:

Eric (SHINHWA) като Park Do Kyung

Seo Hyun Jin като Oh Hae Young I

Jun Hye Bin като Oh Hae Young II

Ye Ji Won като Park Soo Kyung

Kim Ji Suk като Lee Jin Sang

Huh Jung Min като Park Hoon

Lee Jae Yoon като Han Tae Jin

Lee Han Wie като Oh Kyung Soo

Kim Mi Kyung като Hwang Duk Yi

Ha Shi Eun като Kim Hee Ran

Heo Young Ji (KARA) като Yoon Ahn Na

Kwon Min като Sung Jin

Kim Ki Doo като Ki Tae

Jo Hyun Shik като Sang Suk

Choi Joon Ho като Lee Joon

Suh Joon Young

Yun Woo Jin

Lee Sun Bin

Yoon Jong Hoon (епизоди 2 и 3)

 

Резюме: Сериалът разказва историята на Пак До Кьонг (Eric) - най-добрия звуков режисьор в страната. Погълнат изцяло от работата си, той не се интересува от жени. Но благодарение на дарбата си да вижда бъдещето, пътят му се пресича с този на О Хе Йонг (Seo Hyun Jin). Тя се е сблъскала с многобройни препятствия в живота, но ето че един ден късметът ѝ се усмихва. Още от училищните години
тя не е имала възможността да покаже себе си, тъй като е била в сянката на друго момиче със същото име (Jun Hye Bin)…

 

:essub:

 

Свали с :subs: :click:  :click:

Онлайн с :subs: :click:

С български и английски субтитри :click:

С руски субтитри + OST :click:

С руски субтитри онлайн :click:  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tvN,  Ерик- ексрасенс и вечният тъп ъгъл на всички  триъгълници,  Kim Ji Suk, в романтична комедия!

a91d9ee454.jpg?x=b&a=0x0&s=460x268&e=t&f

 

 

Няма как да не се провери, още повече, че не е мелодрама.

 

С руски субтитри онлайн тук  и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tvN,  Ерик!

Няма как да не се провери!

 

Колко точно казано!

Дет викаше Бързакова - да седи и да чопли семки, пак ще го гледам с интерес :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото е, че няма герой, дето да го слуша главата и вследствие това, може и да излезе нещо- много луди събрани на едно място.Няма и кухи лейки, което чак не е за вярване.Май и тъп ъгъл няма да има с  Kim Ji Suk, а броманс :D .

Тая "песен"  с двамата изоставени пред олтара сме я слушали доста, но тук е с малко, по-свежо звучене, а това с еднаквите имена, не помня да са го експлоатирали скоро. Кастът разбива -  събран е супер отбор и май семките ще са опасни за здравето ;) .

 

 

Наличието на  тайна, макар и да е грешка, може да  е препъникамъкът, в случай, че не я разкрият рано и вървят по канона с всичките му простотии, дето сме ги гледали, след разкриване в края на втората третина на сериала.

 

За протокола-  рейтингът, повече от добър, като за кабеларка, удвоен за втори епизод.

Рапорт даден! :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно отварям темата и първия коментар виждам снимка на Kim Ji Suk, и си викам ще го гледам това. Главният герой обаче за моя изненада е Eric, с който не съм успял май един сериал да догледам. Все го играе някакъв арогантен плейбой, ама такова дразнещо го играе. Слаб актъор според мен, някак ми е антипатичен. Нещо подобно на Park Yoochun май беше. Ще го прегледам де, заради Kim Ji Suk, пък и ми е интересно как "съвършенството в работата се отразява върху външността" :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези наистина са супер отбор. Особено групичката в къщата :) Сладури абсолютни! :)

Адски рядко ми се случва да не превъртам поне малко в сериал, а този е от тях. Уж нищо особено не става, но задържа интереса :)

Мацката си я харесвам от Мускетарите, и там много ме радваше. Голяма е сладурка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eric+tvN сериалът наистина е уникален, изгледах първите излъчени 4 серии и определено ще го следя до края.

Според мен главния герой преживява по скоро дежавюта отколкото да вижда бъдещето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мис О, от кога се мечтая да гледам такава героиня, актрисата не ми е позната, но до тук нямам никакви забележки към играта и, такова неподправено перде, от вътре и идва просто.  :D 

Малко повече я напиваха в първи епизод, но не е болка за умиране, много нещастия и се събраха и по стара традиция трябваше да излее мъката. Важното е, че не само алкохола генерира нейната неподправеност , тя си е мъжко момиче та дрънка. ;) Дръзкият поглед и спонтанността и много ме радват.  :happy: 

Ерик с тая прическа ми е доста странен и незабележим, той и героят му е леко пасивен на моменти, освен че е добър в озвучаването още нищо не сме видели за него, мацката е къде къде по-дейна и забележима. Съгласна съм с Kiddo, уж нищо особено не се случва, ама се увличаш и чакаш да видиш още и още, аз съм с изгледани 2 епизода и съм много доволна от видяното, ще гледам нататък. :inlove:

 

p.s. за сефте гледам корейски сериал, в който главната героиня се озова лице в лице  с излизащ от банята мъж загърнат с хавлия до кръста и нямаше нито пищене, нито затваряне на очи и всички други простотии, а само погледна дяволито, усмихна се и това беше. Евала, мис О! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

p.s. за сефте гледам корейски сериал, в който главната героиня се озова лице в лице  с излизащ от банята мъж загърнат с хавлия до кръста и нямаше нито пищене, нито затваряне на очи и всички други простотии, а само погледна дяволито, усмихна се и това беше. Евала, мис О! :yes:

 

Какво затваряне, тя само дето не се облиза, когато го видя :D Толкова му се израдва :D :D

Аз съм я гледала само в "Тримата мускетари", пак на tVN. И там много й се радвах. Имаше една сцена, дето се напи и опита да изнасили принца. Смях се много с нея :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ме попита какво ми харесва в този сериал едва ли бих могла да му отговоря смислено. Но е факт, че изгледах наведнъж всички излезли серии, не ми доскуча и през повечето време се усмихвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към горното мнение, не знам защо го гледам, но искам още. 
Ерик си е Ерик, а ''нашата'' госпожица е прекрасна - свежа, смешна, трогателна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се чудих дали да го гледам, но последните надъхващи коментари ме дърпат в положителната посока, в сравнение с нещата, които излизат в мрежата за този сериал, че е с толкова малка гледаемост, че ако се увеличи с еди колко си процента канят на снимачна площадка и ако мине 10 някоя мацка за ден ще е гадже на Ерик. Но при първа възможност ще му дам шанс, след толкова добри отзиви от ваша страна и последно време както няма нищо по така за гледане си мисля, че трябва да се опитва от всичко пък квото стана накрая. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм се влияла от корейските рейтинги за качеството на даден сериал, но 4-5% за кабелна телевизия, каквато е tvN, не са никак малко.

Мисля, че при кабеларките рейтингът се умножава по три, за да се приравни към показателите за ефирните телевизии. Та тези 5% по кабеларка отговарят на 15% по обикновените телевизии, което си е отличен резултат. За щастие след последните залитания tvN отново показват отлична продукция. Единственото, което ме дразни са изкуствените зъби на "красивата О Хе Йонг".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За  излъчване в 23 часа, последният епизод качи до 6 рейтинга, което си е постижение.Красивата, е като трън в очите, не само заради зъбите, а и  на фона на всички откачалки- мноого скучна, а както се оказва и комплексарка.Идеална е, като за тъпия ъгъл.Само да не задълбаят много  в нейните драми, че ще оплескат жизнерадостения пейзаж, който създават абсолютно всички останали герои.Това е плюс, че ги проследяват, а не тъпчат на едно място.

По мое мнение, за момента е най-свежият сериал, усмихва ме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го, изгледах всички излязли епизоди. Ах тия какви гадове са само 8 епизод ми беше ужасно тегав. До момента не съм скучала, но 8 на фона на останалите малко по слаб. Освен в края тия хвърлиха бомбата и ся ще ни оставят с пръст в устата. Даже си мисля, че няма да го видим и в следващият епизод, а ще е по следващият демек 10. Все пак има и хубава новина удължи ли са сериала с още 2 епизода. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не си изпуснала много, като цяло сълзлив епизод и най - запомнящото са няколко секунди накрая за да те държат в напрежение до другата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... щом срещу жанра пише само "романс, комедия", значи няма нищо свръхестествено и фантастично в "преживяванията" на главния. Ако се окаже нещо банално, ще се разочаровам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...