Jump to content

Recommended Posts

Е, на чудо-юдо-то, както го наричат рускините :28558:  :28558:  :28558:  много му отиват целувките, просто си личи.

Не е забравило момчето, само е било отдавна, преди не знам си колко века...

Нахвърля се със стръв...  на малката апетитна мръвчица.  :28558:  :emote_kiss3:

Страхотно мляскане... Аз още съм на пауза. След някой друг ден ще му дам един щурм, че да гръмна с Кимхуанското точпче на финала...

Радвам се, че ще има втори сезон, още повече, ако лег/н/ално не се е разтресло от  пукването му :28558: -време е да го сторят.

Та, след някой друг ден ще коментирам по-подробно.

Ето малко нещо като информация, за който сега се запознава със сериала и главния герой

 

 

ad968978-9e89-435c-bb65-106fa08d7633.jpg

Ето я голямата прилика с Ким Су :na2:  Хьон

:

 Ким Те Хуан започва своята кариера като талантлив международен модел. Неговите агенции са Choiii в Сеул, I LOVE в Милано, и Банани в Париж. Той дефилира по десетки подиуми,

и е включен в много списания, като GQ Корея, Vogue Girl Корея, Esquire Корея, L'Officiel Hommes Корея, и др.

 

3. Ким Те Хуан е роден на 12 юли, 1992 г. Ето го като дете.

 

10a612d6-2bc9-4cc3-a0f5-50bda72cd60e.png

 

Сега той е на 23 години, 6 '2 "(187 см) и тежи (65 кг), което обяснява защо той става модел.

bdd04326-4849-4833-8751-1bfa5ae6f4a0.jpg

 

 Ким Те Хуан е запален любител на животните.

 

Рускините са писали, че се занимава и с таекуон-до.

Мисля, че това е и първата му роля, както виждам страшно успешна!

 


 

 

Тук го намерих с български онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатяга е това "чудовище",  ама и другите представители на мъжкия пол не са за изхвърляне :D Та дори и лошият дълголетник :D

Ето го господин полицай - Fu Jia (5.02.1990г.)

15-13-34-39-23.jpg

 

 

едно такова миловидно лице има този господин :)

2016223221552427dkjye.jpg     

 

14-28-53-88-23.jpg

 

 

 

И господин Дарт Вейдър - Li Xin Liang / Li Rise (27,10,1985г.) - оказа се, че съм го гледала и в друг сериал - The lost tomb, ама там заради другите симпатяги въобще не съм го отразила :D

 

 

15041612506611.jpg

 

 

 

U5913P28DT20131210121917.jpg

7302-150624135F3340.jpg

 

Редактирано от NyXe
още не знам кой е Дарт Вайдерррр!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога като вас, бавно, но славно :>>> Искам си букви, все пак.

 

Иначе в 14-ти епизод, толкова съм се смяла на Донг Донг.

Такива секси пози чупеше, правейки се на гей, направоооо! 

 

Определено съм доволна и продължавам напред, много се забавлявам  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, най-накрая разбрах с кого говори на този бряг  :slap:  :i love this: Трябваха ми само 24 епизода.

Относно Дарт Вейдър, коментарите на Вики-то отдавна познаха хахахаха

:) В интерес на истината, едно от най-забавните неща са точно те. Остават ми 4-ри епизода, дано си заслужава, че последните е малко "мъка" да се гледа. Дано на тази планинска екскурзия се случат нещата  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го докарах до 22 и спокойно мога да кажа, че главната ми е №1  китайски женски персонаж(не ,че съм изгледала супер много китайско).Клонингът на Звездолин, малко бастун го дава, но тя такава му е ролята, трапчинките компенсират.И аз се чудя с кой говори на брега,значи скоро ще разбера, а  за Вейдърчо бях сигурна почти на 100%, така ,че липсата на спойлер по-горе, само ме убеди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно :) Не очаквах такъв финал, но все пак... :) Остава да чакаме сезон 2 :D

 

Определено е сладурско и си заслужава всичките епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 2ри сезон не очаквам, но ще бъде приятно за гледане ако направят :)

Но пък финала ми се вижда нереален... как ли го постигнаха...

явно с обмяната на "течности" ... опс целувки или пък е бременна... и бебето предизвиква този ефект...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как го е постигнала- в планинския рай...

Изводът, значи

 

Е за т'ва трябва по-отрано да се прави секс , бебе и да е станала безсмъртна отдавна, колко проблеми щяха да им се решат.С'я ще гони михаля.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам подобни фантасмагорични измишльотини. До края ми бодеше очите ужасяващия бретон на главния, то не стига, че ролята му беше дървена, ами и визията... Добре, че отвреме-навреме блясваха едни сладурски трапчинки. Като гледам в нета, то можело да е много хубаво момчето, ама тия китайци на какво са го сторили! Истински балсам беше главната, толкова ми допадна и героинята, и актрисата, може би гледах заради нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да приключи годината, без да съм изневерила на стила си - гледане на филм/сериал 'seal_reinforce style' - четат се всички спойлери, гледа се малко от началото, средата, по възможност и края, и накрая се решава да се гледа щото, нали, е китайско, плюс има кадър от Хабека. Бе, с две думи, можех направо да кажа, че съм на 4-та серия и понеже по Коледа стават чудеса, намерих сериал, който да изгледам до края :896767:   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момата обаче щедро му сипва, с големия черпак. Като си намери майстора накрая, ще е болезнено, ми се чини :896767:

 

Off Topic

Как обаче й дойде на акъла да изпляска, че е бременна, при положение, че не го е и целувала още тоя човек. Поне това да беше свършила. Ся майка й ще си чака внучето :D

 

Само го хока да мълчи, Мурата у Хабека само му крещеше да говори...завалията, две роли има и все е в грешка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То с таз мадама правилен отговор няма - като не знае и тя какво иска, как той да го нацели? Обаче много добре я действа, не бой се. Тия 500 години преднина не са току-тъй.

 

Бях си го заплюла от много време заради хубавите коментари и като живна темата, нямаше как да не го почна. Доволна съм - голяма е шаренийка. Сега вече и аз се чудя за Дарт Вейдър, имам 2 предположения, но ми се чини, че накрая ще е трето. А това с морето пък съвсем не ми е ясно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче излъгах, имаше там некви целувки, ама те се броят към спасителните операции. Истинските още не са се явили при мене :896767:

 

Off Topic

Дарт Вейдъра още не съм го вързала с никой, обаче на оназ актрисата-приятелка годеника как се стресира, горкия...чакам да видя кой заек е в тоя храст.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само един въпрос към Лавандула:

 

Къде са показали, че чува две сърцебиения накрая? Иначе останалото е съвършено ясно - чака се малко чудовищенце

:) и се заформя трио безсмъртни. Пълен хепиенд, даже не ни е нужен 2 сезон.

 

Доживях да кажа за азиатски сериал, че харесвам главната повече от главния при все идиотската роля. Таз мадама беше страхотен сладур, ако и да беше откачена по цялата глава. Актрисата е изключително чаровна - добре, че беше тя да им изнесе двойката.

Те Хуан да си се придържа към манекенстването, по възможност. Симпатяга е (макар че има нещо странно в челюстта и зъбите, което не ме кефи). Хубави са му трапчинките, спор няма, ама и те не го спасяват. Не че образът му беше изцяло смислен и завършен, даже много шизофренно го даваше, но някой с актьорски талант можеше да му вдъхне някакъв живот. Тоя момък обаче имаше точно едно, цифром и словом, изражение през цялото време. Идеален е за покер... Дори ПШХ ги докарва до две....

Поддържащите бяха големи сладури. Момците отлични, макар и преиграващи, но пък образа на приятелката ми напълни душата. Кукла отвсякъде. Реално точно приятелството им най ми хареса от всичко. То затова го и догледах, де - заради мацките и любопитството с кого говори на плажа. Признавам, и след милион години не бих предположила нещо такова. :blink::D Виж, за дЪрт Вейдър (see what I did here?) се досетих по едно време. 

 

Сценария и диалозите обаче бяха пълна скръб. Честно, да си беше доучила авторката, има прилични идеи инак.

 

Но се забавлявах. Няма да повторя, но и не съжалявам за вложеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значиии, той е яко дърво (ама симпатично), тя е яко лигава (ама симпатична). Аз предпочитам обратната комбинация, направо се втрещявам, как една жена може толкова често, солидно и качествено да се излага :blink:

 

Off Topic

Изпи три глътки вино и му се обясни в любов...баси, аз това и на две бутилки не го мога...

 

Нямат никва дълбочина на сцените и винаги са им някак недовършени. Още съм на 16 серия, дано натам малко да се осеферят. Във всеки случай, си гледам целенасочено и без превъртане, което може да се каже само за още два сериала, до момента.

 

Мен най ме кефи семейството й, нема такива шемети. Попилях се, като се бяха наредили тя, асистента и баща й, като кокошки на прът и клечаха на бордюра, чакайки принца да се появи :28558:

 

Вейдъра, освен да храни гаргата, друго не съм го видяла да прави.

 

Off Topic

За края, аз квото четох, щото нали, да не се мина и да си седя неосведомена, не ми се видя много хепи. Нещо самотна майка ли ще го раздава, що ли... 

 

Интересно, как ще им се получи втория сезон, като си сменят главния каст. Пълна простотия е това, феновете ще си искат оригиналната двойка, няма да седнат самарянски да гледат заради идеята и джоба на продуцентите. Да земат да планират още нещо, забраната падна, с бъклица и дрян ще го кандисваме, ако требе. Момата избута сериала с Лухан, гледам има няква дупка в програмата между 2018 и 2020. Идеал Петров, 2019 се готвим за трети сезон :896767:    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, след 20 еп., нещата рЕзко задобряха. И съспенса се вдигна, и драмата вкараха.

 

Off Topic

Не се удържа да не й изпляска ултиматума...малко подло, при положение, че става въпрос за умиращ човек.  

 

Не намирам книгата преведена на английски, любопитно ми е там диалозите на какво ниво са. Ако я набарам, ще си я причиня. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавна история !

Всичко е посипано с розови пух и прах от разбити романтични клишета !

Героите не са това, което са !

А краят

Off Topic

 Ела, че ми трябваш !

е супер!!! 

 На мен втори сезон не ми е нужен за да е цялостна историята !

 

Благодарности за превода ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...