Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

20160229093816402.jpg

Birds%206.jpg

Birds%205.jpgBirds%204.jpg

Birds%203.jpgBirds%202.jpg

Birds%201.jpgprHjRZI.jpg

 

Fifteen Years of Waiting for Migratory Birds (十五年等待候鸟)

Страна: Китай      

Също така известен като: Shi Wu Nian Deng Dai Hou Niao

По новелата на: Ying Feng – „Fifteen Years of Waiting for Migratory Birds“

Период на излъчване: 16 март 2016 - 21 април 2016

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък

Жанр: Романс, Драма

Канал: Hunan TV

Епизоди: 24

Режисьор: Ke Han Chen (Down With Love, Lets Watch Meteor)

Сценарист: Jin Guo Dong (Boss & Me, My Sunshine)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Zhang Ruo Yun като Pei Shang Xuan

Sun Yi като Li Li

Deng Lun като Liu Qian Ren

Zhang Xue Ying като Han Yi Chen

Zhu Yuan Bing като Sun Yu

Li Chung Lin като Dan Ni Er

Liu Mei Han като Li Jun

Dai Chao като Qiu Zi An

Huang Xiao Lin като Shu Min

 

Резюме: Още в първия дена на прогимназията тринайсет годишната Li Li (Sun Yi) забелязва красивия, но циничен тийнейджър Pei Shang Xuan (Zhang Ruo Yun), който озарява живота ѝ като топъл слънчев лъч. В следващите петнадесет години Li Li е незаменим приятел на Pei Shang Xuan и е винаги до него, без значение дали е с разбито сърце, разочарован или лишен от свобода. През тези петнадесет години желанието на Li Li винаги е било да се спре да обича едностранно Pei Shang Xuan, но за съжаление тези чувства не си отиват. Затова решава да изчезне от живота му завинаги. В същото време Pei Shang Xuan винаги е смятал Li Li за най-добър приятел, чийто пол не е имало значение за него. Той е готов да я защити и утеши, но любовта никога не е бил правилният термин за описание на връзката им. Но след изчезването ѝ той постепенно разбира, че не може без нея, описвайки съжалението си в едно просто изречение  “Li Li, през следващия ни живот аз ще те обичам пръв!"

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери, изгледах 1 еп. от този сериал, който ми беше предложила наскоро и изглеждаше добро начало, но като прочетох някои отзиви попаднах на спойлери, че 

в книгата, по която е правен сериала двамата се женят и след 4 г. тя умира от рак и в сериала нещо подобно се случва, не разбрах дали успяват да се оженят, но тя наистина се разболява и затова се отказах от него. Но ако за някои подобен финал не е проблем,мисля че драмата ще си заслужава гледането.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери, изгледах 1 еп. от този сериал, който ми беше предложила наскоро и изглеждаше добро начало, но като прочетох някои отзиви попаднах на спойлери, че ...

аз май с друга идея ти го предложих... сори... аз затова не чета спойлери... нещо като го почна се вижда ще се гледа ли... ще почака малко, че много неща ми се натрупаха за доглеждане... дано помня, че и на това трябва да хрърля едно око ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да казваш сори :) аз си търсех уч. драма, ти с добри намерения ми предложи. 

просто единственото което ме спря е финалът. Откакто гледах преди време един японски филм, не се сещам името му, но толкова тъжен финал имаше, още ми става кофти като се сетя и затова избягвам сюжети без хепи енд.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех да отмятам плануваните и се натресох на това. Определено трябва да се доверявам на първото си впечатление, щот не ми вдъхна доверие още когато видях, че Sun Yi е в главната роля, но заради Zhang Ruo YunDeng Lun и Sophie Zhang се престраших. Груба грешка, сапунка отвсякъде, два реда сълзи-три реда сополи щот са забравили да кажат на сценариста и режисьора, че не е задължително драмата да преминава в трагедия нонстоп и ми напомни що по едно време бях спряла корейското. Категорично не е моя сериал и този път съм решила да си спретна едно листче на десктопа с именца на актьори/актриси дето трябва да ги избягвам за да не попадам на подобни недоразумения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...