Jump to content

Recommended Posts

Съвсем ненадминато си е в някои отношения  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Не знам за другото, ама две подобни на един екран не знам дали ще издържа

За какво целуване въобще говорите от дръвцето, тя само маркира, като на репетиция.Иначе ще си развали ореола пред нацията.

Едно е повече от ясно - извикали са я да вдигне закъсалия рейтинг. Щом до нея допряха, работата е наистина  мнооого зле.

Попаднах на инфо от рускините, че поправките са излъчени на 24 и 25 , но никъде не са качени епизодите, а 3-ти би трябвало да е излязъл днес по план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целувка/Шин Хе?!? практически не се осъществява такава. Тя само си мисли, че някой хубав ден би било добре да целуне У Бин/Мин Хо, но сега на практика не и е възможно и затова се получава това дето може би евентуално някой може да си помисли за целувка/при огромна фантазия/, ама то всъщност не е :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че Джи Сонг изнася сериала - вярно е. Страхотен е и в трета серия, но пък и бъдещият бенд се намества на екрана постепенно... Квичащата сестра не може нищо да я компенсира де :)

 

 

Мен ме кефи идеята: да представи реални истински хора, които правят свои истински песни със своята болка, кусури и истински живот... вместо досегашните си захаросани "талантливи хлапета". Явно не е много корейско обаче, като похват... Не знам ще удържат ли рейтингите за до края на сериала, но много се надявам :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в сериала има интрига, и тя не е чудо невиждано, но се къса някак връзката между актьорите.

Различните поколения, може би. Тук забелязвам, че Джи Сонг се мъчи да младее, а малките пък, прекалено травмирани и огрухани от живота, 

се напъват да се докажат, колко са "помъдрели"  и бързо пораснали за възрастта си- страхливи, мрачни и сърдити.. . И никъде не се срещат...

 

 

Да, стана и ясно, че всичко е дело на приятелката на Мин Хьок, тя предполагам е измислила сцената с изнасилването, заложила е капан на

оня, и после под предлог  да си замълчи, се уговаря със зам. директора, като набеждават нашенкия, който се появява не навреме и използват за изкупителна жертва.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи ме колко преживяват героите и как се борят за всяка възможност и успех. Харесвам сърдитите млади хора... Макар че тези тук не са точно бунтари :)..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Добре завъртяха интригата. Сук Хо го удариха в слабото място. Най - накрая дори и леко го разсмяха това момче. Надявам се в следващите епизоди да се усмихва повече, защото е такова слънчице, като се усмихне, а да е мрачен хич не му отива. Третият мембър с детето  е много сладък и готин, постоянно се усмихва и е супер позитивен пълни те с енергия. 

Камеото на ПШХ - много шум за нищо. То не бяха реклами, статии и т.н, а тя се появи за 10 сек и каза 1 дума. Почнах да свиквам с каката, макар че зъбите й са толкоз лошо направени не ви ли боде очите и на вас? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал!

Странни хора са корейците и не мога да схвана, какво не им харесва, че го оценят толкова слабо?

Лично мен ме докосна и дори ме разплака. Това определено е моят сериал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали advense непременно трябва да имаме чебол или наследник чебол, който безусловно да се влюби в бедната мома в трудно положение. 

 Излезе новина, че в 7 епизод пък гост звезда ще е сещате ли се пианиста от Сиренцето в капана? Е същия, в момента не си спомням името му, но почти съм убедена, че на снимката беше той. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва ще е ок. Да поввдигне малко духа. И да има с кой най-сетне да си пасне по темперамент Джи Сонг.

Че инак сериалът ще заприлию на дерайлирал товрен влак, носеещ се по инерция в незнайна посока... :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен въпреки всичко ми е интересно. Това че има нисък рейтинг - откога се водим от това? Един от текущите сериали е с най-ниската гледаемост за часовия си пояс, но слага всичките му там военни в малкия си джоб. За всеки сериал си има зрители.
Че играта не е съвършена, не е. Но пък засега не е очеизваждащо изкуствена. Мини малко преигра в четвърти епизод, но пък музиката му се получава прекрасно. Хери засега е гледаема, но аз съм свикнала. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hyeri-kang-min-hyuk.jpg

Снимка от снимачната площадка. "Налазва" го момчето лека полека хах ;д. За новината под снимката пък писаха, че са се разбирали добре и Хери  е искала да развесели колегите, като се пошегува с Мин Хьок, който също много се бил смял, на тази нейна постъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвам да си мисля обаче, че Тантара не просто има нисък рейтинг, а нарочно в някои места го спират, крият и трият...

А напразно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и шестте. Ми, все още са сърдита на живота героите. Но като гледам, налучкват вярната посока.

Кой с повече усет, размисъл и фантазия, кой с недоволство, но упорит труд и кой с потъпкване на принципите и гордостта си...

И тъй като всички гледат в една посока и заедно се борят с живота и несгодите, а и ще имат и чебол до себе си...

Надявам се да е в помощ, не да е пръчка в колелото...

Играта на младоците леко се подобри. Джи Сонг си е естествен, дори на места прекалено. Смятам, че наистина има леко преиграване...

В шеста сериалът буквално се пречисти от сълзите на героите. И съвсем на място...  

Река Тантара преля и стремително набира скорост ... към следващия епизод...

Очаквам... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го помъча това още епизод-два и ще го оставя, защото ми е странно как за 6 епизода нищо съществено не се случи. Дразни ме и героят на Джи Сонг, който от кораво ко**ле се превърна в свръхчувствителен бащичко. Дразни ме и че ще се сваля с Хьери, въпреки че до себе си има яка мацка, която прави саможертви за него. Безумие няк'во.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го помъча това още епизод-два и ще го оставя, защото ми е странно как за 6 епизода нищо съществено не се случи. Дразни ме и героят на Джи Сонг, който от кораво ко**ле се превърна в свръхчувствителен бащичко. Дразни ме и че ще се сваля с Хьери, въпреки че до себе си има яка мацка, която прави саможертви за него. Безумие няк'во.

Как да се случи, като след втори епизод,три епизода единствено си играят на "иди си-ела си" и реват , кой за к'во се сети ,а за поддържане будна аудиторията -крещят.В шести ,сигурно е ред на продуцента.Нуната, изглеждаща, като малката сестра на певеца и дъщеря на продуцента пули белтъци, щот' толкова си може в добавка. За 5 епизода(толкова прехвърлих) 10 мелодрами разиграха.Единствените свежарки- самотният баща с отрочето.

За дразнителите и безумието- съгласна на 100%

Може и замисълът да е бил добър, но продуктът е излязъл калпав .Въобще не мога да се съглася, че не се гледа, защото не бил лицеприятен , заради  показваните неприятни истини.Просто си е скучно и на моменти чак  досадно с тия крокодилски сълзи.Направих опит да му дам шанс,заради авторите на положителните мнения, но по-нататък,няма как да стане .

Някой го беше сравнил с  "Кралят на драмата". Абсурд-  разликата е от земята до небето.

 

lukreciana"Изгледах и шестте. Ми, все още са сърдита на живота героите."

 

Божествена, то бива да са сърдити 6 епизода на живота героите, но ние зрителите, к'во сме им виновни  :na2: ?Дай знак, ако се отсърдят до 10-ти. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми се харесаха тези истории - ще правим банда.. няма да правим.. ще правим.. няма да правим... Чак досадно стана. Също така ми куца развитието на героите. При главния няма никаква логическа последователност в изграждането на образа му. От това, което показаха в първата серия и без добре обоснован/представен катарзис, поведението му в последните епизоди е необяснимо. Да се чудиш кога стана добър човек, при положение, че го представиха като някакъв Мефистофел - манипулатор, циник, лицемерен, без скрупули, врял и кипял в индустрията, отдавна претръпнал и т.н. От друга страна няма никакъв синхрон в играта между "младите таланти" и по-старата генерация в сериала. Особено Хиери. Не стои добре до Джи Сънг и явно така ще си остане до края. До колкото четох не са се отказали да покажат романс между тях, което за мен е груба грешка при тази пълна липса на химия. За мен в този сериал комбинацията айдъли - актьори е много зле. Да бяха наели момчетата от 5urprise, щеше да е по-добре. Имам чувството, че са решили да ползват Джи Сънг за ракета-носител на стажанти и прохождащи звездички. Предполагах че ще стане нещо подобно, след като събраха целия състав няма 20 дни преди да започнат излъчването по телевизията. За момента го следя, но ако много задълбаят с навързаната като свински черва интрига ще го зарежа, докато излезе целия и после ще превъртам на воля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...