Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Mood of the Day (그날의 분위기)

 

Режисьор: Jo Kyu Jang

Държава: Южна Корея

Премиера: 14 януари 2016 г.

Жанр: романтичен, комедия

Времетраене: 103 мин.

Asianwiki

 

Участват:

Moon Chae Won - Bae Soo Jung

Yoo Yeon Seok - Kim Jae Hyun

Jo Jae Yun - Kang

Kim Seul Gi - Hong

Park Min Woo - Kang Jin Chul

Lee Yeon Doo - Boo Kyung

Lee Un Jung - Byung Hee

Ga Deuk Hi - Yoon Jo

Lizzy - Song Yi

In Gyo Jin - Dong Wook

Lee Jung Eun - гост

и други

 

Резюме:

По случайност мъж и жена се срещат във влак и прекарват 24 часа в непознатия за тях град Пусан.

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях гледала такъв хубав романтичен филм и то корейски  :up:

Препоръчвам ви го  :up: ще останете изненадани

как главния герой предложи да спи с момичето директно , не типично за корейските филми и сериали. И разбира се такъв щастлив край  :emote_kiss3:

 

8707155h.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oтначало беше доста забавно и ГГ ги бива, после...

 

E, доживях и героинята да си иска, а момъкът да не му стиска,

после...  в спортната зала, не беше зле гледката под душа... Не е лошо...

 

  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Филмчето е много приятно за събота следобед и леко за по-късните часове по корейските стандарти. Оставя след себе си много романтичен привкус и разбива леко някои от стереотипите поднесени ни от корейските сериали... 

   Каста си е много добре подбран. Не е кат да не използва фигурата си за предимство Yoo Yeon-Seok и в този и в един предишните му филми като допълнителен бонус  :tongue:

 

  Perfect Proposal (은밀한 유혹) Korean - Movie  

http://photos.hancinema.net/photos/fullsizephoto598408.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууу, много хубав, много! Сладури! Заслужава да му се спретнат бгсубки. Вижте го! И едно ведро става на душата, хехе...

На руски тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го с превод в замунда. Филмът е разкошен - съвременен, разчупен, забавен, готини актьори, супер отпускащ. Много ме накефи! Добре че го преведоха - благодаря :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятен, лек, разтоварващ и изгледан с истинско удоволствие. Направи ми впечатление актрисата, която не бях гледала до сега. Доволна съм, че се запознах с нея, интересна и запомняща се. Ще се опитам да гледам и други филми с нейно участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно филмче! Страшно много се очаровах от него и нямаше и секунда, която исках да изпусна от филма. :) Бих го определила, като лек, забавен, романтичен и не е типичният клиширан филм. Хареса ми, че тук са вкарали една по различна визия на сюжета, хареса ми, и че са разчупили рутината и видях различни целувки, повече страст и емоция, хареса ми историята, харесаха ми и актьорите, справиха се много добре! От 10 му давам 11 точки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен, романтичен филм! След такива филми обикновено оставам глупашки нахилена и настроението ми е на макс цял ден! Изключително зареждащ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав и симпатичен филм. Как от свалка за една нощ може да прерасне в нещо повече. Главните актьори имаха добра химия и са големи сладури. Главната актриса с 20 награди не е случайна. Филма става да забравиш ежедневието и да разпуснеш. Оставаш усмихнат след филма. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, пуснете малко сийд в Мастърса, че от два дни стои на 75%.

Прецака ми се диска и загубих много филми, а този специално много искам да го пусна на една приятелка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Amaia написа:

Моля, пуснете малко сийд в Мастърса, че от два дни стои на 75%.

 

 

Опитай от Замунда, пише, че има сийдъри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от филмите, които много харесвам и препоръчвам за гледане! И двамата актьори притежават излъчването на героите, които пресъздават. Целият филм създава една непринудена и приятна атмосфера, която кой знае защо ми напомня на една много стара лента с Мерил Стрийп и Робърт Де Ниро - Falling in Love. Сюжетът в двата филма е много различен. По-скоро става въпрос за това, че някои актьори се чувстват комфортно да играят заедно и имат много добро взаимодействие и това придава убедителност на повествованието. Наистина се наслаждавам да го гледам от време на време, а сега го има и във Vbox7 за желаещите да го гледат на български.

 

Онлайн с български субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...