Jump to content

Kazoku no Katachi (2016)


Recommended Posts

Family%27s+Form+%282016%29.jpg

 

Kazoku no Katachi  (家族ノカタチ)

Страна: Япония

Също така известен като: Family's Form

Период на излъчване: 17 януари 2016 - 20 март 2016

Време на излъчване: Неделя 21:00

Формат: Renzoku

Жанр: Човешка драма

Канал: TBS

Епизоди: 10

Режисьор: Shunichi Hirano

Субтитри: Английски

 

Участват:

Katori Shingo като Nagasato Daisuke

Ueno Juri като Kumagai Hanako

Mizuhara Kiko като Tanaka Rina

Nishida Toshiyuki като Nagasato Yoz

Fubuki Jun като Kumagai Ritsuko

Chiba Yudai като Irie Haruto

Takada Hyoga като Nagasato Kota

Mizuki Alisa като Ono Mika

Tanaka Kei като Takase Kazuya

Mizuno Miki като Nagasato Megumi

 

Резюме: Тридесет и девет годишният Daisuke Nagasato (Shingo Katori) работи като офис служител в малка фирма, радвайки се на спокойния си ергенски живот. Но нещата са на път да се променят, когато се премества в ново жилище и среща съседката си Hanako Kumagai (Juri Ueno), 32-годишна разведена офис дама. Скоро тихият живот на Daisuke е изправен пред нова криза, след като баща му Yozo (Toshiyuki Nishida) и по-малкият му брат се преместват да живеят при него…

 

Свали  :click:  :click:  :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм, Дайс'ке прави сериала! Ханако е ок, ма как можаха да дадат такава ужасна роля на Кико, направо ми идваше да я цапардосам със студен парцал при всяко едно "наруходо". Хареса ми и бащата на Дайс'ке. Това е вече втори сериал, в който по-възрастните актьори ме разцепват. Толкова естествено го раздават, че няма накъде повече. Жалко, че няма кой да научи тия млади как се играе >.< ''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах целия сериал и съм доволна. С право е написано  human drama  за жанр макар и да не е от най- класическите. Нямам забележки към целия екип на заглавието.

Понеже преди мен е споменато за по- възрастните актьори- една от причините да забележа това заглавие и да се навия да го почна бе именно участието на  Toshiyuki Nishida  и YosiYosi Arakawa .

В началото започна предимно като комедия, после стана шарено, преплетоха са най-различни емоции, от всичко по нещо.

Родителите на двамата главни герои и мен ме  :896767:  :swoon:  :896767:  в първите 2-4 серии но после им свикнах. То Yozo- сан превърна апартамента в пълна къща буквално и преносно, то риби, калмари...... та до сума приятели- безценно. Страхотен образ на човек.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...