Jump to content

Recommended Posts

Хм за тяхната сексуална ориентация...и двамата са хетеро поне до сериала :28558: след него мисля че и двамата се пооплетоха в чувствата. Доколкото съм чела и гледала за тях вече няколко месеца, феновете (по точно ФБР са направо) разбира се спеколират, че имат вече връзка (еднакви телефони, гривни и разбира се колието на Huang Jingyu, падарено от Xu Weizhou според някои след престоя му в Япония). Иначе надали скоро ще ги видим в общ проект след три годишната забрана да не се виждат и в личния живот както и опита да им секнат кариерите. Двамцата бяха останали кожа и кости след толкова проблеми и спиране на всичките им проекти. Но за жалост на "дброжелателите" не стана заради голямата фен база вече... :28558: . Например Huang Jingyu се разходи вчера по червения килим в Кан, като посланик на младите актьори от Китайския павилион за филми, за ужас на стафа който ги забрани ха ха ха, дано му тръгнат и проектите за някое фимче. Докато Xu Weizhou най после издаде албум и вече е номер едно, както и подготвя азиатско турне в Китай, Корея, Тайван и др. абе дори да имат връзка как ще се виждат тези месеци не се знае.  :282: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I'm addicted :D  Отдавна си ги бях харесала тези двамата за гледане и четях редовно темата ( благодарности за разказването на новелата :) ), ама все отлагах да го изгледам - и ето - седнах за един, два епизода иии отиде та чак до края :D Тези момчета направо ми влязоха под кожата.  В първите епизоди така  "ахнах" при онази показ на мускули от Gu Hai, а после - през цялото време бях с една такава лека усмивчица и мисълта "колко са сладки тия двамата" :D За химията - виждали сме много по - малко между нормални двойки в други сериали, затова жалко че няма да продължат :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е, че това бижу ще получи и бг субтитри. Благодаря на преводачите, ще го гледам задължително още веднъж и на роден език, заслужава си. А ако освен онлайн бъде качен и като торент, с качеството, което е в авистата, за да се гледа на телевизор кефа ще е пълен  :28558:

Междувременно, докато чакам  ;) и съм на вълната на този жанр почти привършвам 2-рия сезон на "Love sick" (http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=12160) .  Първия ми тайландски лакорн и то BL. Четох мнения, че само "Хероин" го превъзхождал и затова реших да го пробвам. Голям зор беше докато свикна с езика и крясъците на тайландците, не че има свикване, но поне поносимост до някаква степен, както и с физиономиите им (като мелези между цигани и китайци са ми). От първия сезон гледах само сцените с 2-мата главни, всички останали ги превъртах, във втория дадох шанс и екранно време и на други от героите  :i love this: Та да обобщя - харесва ми, двамата главни ми ставаха все по симпатични и сладки, отношенията им се развиваха с последователността на много хубави, романтични сцени и нежни моменти, много са милички. Препоръчвам и този сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледано за един ден. И съжалявам, че не беше по-рано. Какво значение?

Няма да има втори сезон.

Замечтах се....

Някоя от японските и корейските  компании  да направят кавър.

С цялата новела. Особено разчитам на японците. Те не са тежко скроени по темата. Пак ще има филтър...,

разбира се, но не и такъв.  Всяка от вас ще определи поне 4-ма за главните хубавци, мисля.

 С химията им.

Яд ме е , че свърши.  Много ме е яд , че съсипват актьорите.

Много гадно, много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен.Гледах заглавието на драмичката още преди месеци в 1 руски сайт и си казах че ще го гледам само ако има превод,и не след дълго mrnkaloto се захвана с преводът.Много ти благодаря за това,че се реши и че я превеждаш,спорна работа.За самото сериалче ще кажа,че още в началото в 1 епизод,докато разбера кой кой е ме грабна,самият сценарий,сюжет.Направено е да е забавно,весело и романтично,не се развива действието монотонно.Много ми са смешни двамата Гу Хай и Луо Ин,как си погаждат в час номерцса,и как само си помагат взаимно,сладки са.Имам въпрос,разбрах че имало изрязани моменти от епизодите,значи не са ги включили нарочно или?Тези които гледам в момента от вбоксът изрязани ли са или не? Много ви благодаря за отговорът,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички епизоди за момента, с изключение на 11ти /търсете версия, която е около 27 мин/ са изрязани.

Изрязването /предимно на моменти с целувки и близост/ се дължи на цензура от страна на китайците :nunchako:

В ю тюб може да видите някои от изрязаните моменти и репетициите за тях, ние споделихме и назад малко клипчета :D

Тайван са почнали да пускат пълните епизоди по 2 на седмица май, но засега само от там може да се гледат.

Силноооо се надявам след това да ги пуснат и за общо гледане :es:

 

И аз да се присъединя към благодарностите за превода :kissy:  На английски го гледах с 2 различни превода и някои моменти

не бяха лесни за разбиране :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря ''abjc'' за отговорът, ех така ми се искаше да видя малко нежност и целувките,но пустите китайци са изрязвали точно хубавите моменти, не е честно :D Да видях тук клипчетата, адски ми харесаха, наистина е жалко, че китайците така постъпват.Ще погледна и тези другите клипчета, които ми казахте, много ви благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видях току що клипчето ив тумбир я има също жалко че са е изрязали,но за мен този вид филми и сериали все едно не са bous love,след като няма точно този тип сцени.Иначе тази изрязаната сцена направо е адски хубава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах 8 епзодче останах смаяна и приятно изненадана,Изненадах се от сцените в лглото,а и Гу Хай само какви въпроси го  питаше,мале,мале,Като цяло съм много доволна,харесва ми много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте нова съм но обожавам този тип филми дори и с 18+ (красиви момчета) защо света е толкова настроен към различните хора 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале , мале...Много гореща тази , последната изрязана сценка ....Чак  секнах дъх.  Направо прелюдия към нещо още по-така .

Всъщност,  не знам , дали сте обърнали внимание , но в руския онлайн има един спецвыпуск , който направо си се води като 16 серия , но е решен като радионовела, тоест само слушаш  ( и четеш субтитри) , но видео нЕма.(щото има цензура , може би )  Но има и  въображение .

В тази част е и така подробно описаното и прокоментирано  събитие .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...