Jump to content

Recommended Posts

Гледам го Тими  2 поста по-горе как плете шала и за пореден път се питам от какъв зор? Толкова ли не можаха да намерят отнякъде или да купят един ръчно плетен шал. Или това е някакъв вид обучение в актьорско майсторство, за по-пълно вживяване в ролята. Не виждам хич как би помогнало (за разлика от спането в едно легло, което си е било добро хрумване  :28558: ), това е направо идиотско.  :mad2:

 

005uXdNNgw1f5ekxb7aclg30a30auqv8.gif

 

Линк

 

За тези

в палатката, в началото на клипа коментираха, че са от липсващите 5 епизода от първия сезон. Внимание, много "HOT"  :i love this:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13600197_1345786448768995_47640041915148

 

Аз ли ще съм първа в тия новини. Тимито е в нова фотосесия

 

 

 

но не това е любопитната новина от снощи. ?? И аз зяпнах като Тими тук днес:

13620157_1345786858768954_12686475761505

 

 

За Джони изтече интересно инфо, още снощи пуснах снимка как се разхожда с неква мацка. Рових да хвана нещо, но мъртвило. Днес вече има и хапване с нея  :mad2: 

13590396_1345791045435202_6168551298343713567173_1345792832101690_57495001735949

 

Едни подозират, че това е бившата му, при която му се щяло да се връща,  :mad: 

други обсъждат, че е асистентката му, което май е по-достоверно

 

Тая усмивка ще ми е нужна, щото отивам да душа сега по клюката, чак нямам нерви и време да пусна някое клипче, айде после...

tumblr_o8qxq2vlZW1tli75qo1_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да допълвам. Започна пресконференцията във връзка с анимационния филм, чиято премиера е утре

 

13600077_1345855525428754_71567631064119

 

 

Още един анонс за концерт на открито с Тими на 15-16 септември, ето и реклама на участниците

 

Обещаните клипчета

 

Тук едно видео - Джони отново във вихъра си, умее ги тия работи, тук реклама на... червило, тук - гаф с групата на концерта в Пекин

 

А Джони отново отлетя за Шанхай

13567030_1345849852095988_24896440074951

 

Още снимки и видео тук

 

Някой да вижда прилики?

13567334_1345288048818835_2699932506485613592260_1345288045485502_89154198819523

 

tumblr_o8k9war8621vo9dlto1_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацки спрете се...това е тема за сериала не за двамата сладури.

Отварям да прочета нещо по темата...попадам на фен снимки.

В раздела "Звездите от киното"...въобще няма теми за тях...

Не ме разбирайте погрешно харесвам ги много и двамата и сериала изгледах с удоволствие...но това тука се превърна в седянка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, споко, радвай се по български ;)
Въпреки че смятам, че един форум си е точно седянка! Но, вЕрвай ми, имам къде да си я провеждам.
Щом те дразня и смяташ, че нищо от това не е по темата, напускам тук,
пък ти пожелавам да дочакаш много по-смислени мнения, както и да напишеш свои,
така че и ти да успееш да докараш по 500 разглеждания дневно,
(Май един форум се счита за интересен точно по броя посещения, па макар и да е пълно с фенски, хейтърски, вегански... или тъпи пристрастия. Не може всички да са ти по вкуса или угодни, просто четеш избирателно ;))
Няма нужда да ме подсещаш кога, къде и какво да пренеса долу, все някога ще намеря време... А може пък и да не ми е интересно вече..
 
13606726_1345470425467264_58079079764035
 
Стискам палци темата да не умре, а следващи нравоучения и словоблудства са ми излишни... Чао

tumblr_o9ey94TLfl1ti1qeco1_500.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че точно тук, в тази тема, е мястото за среща на фенките на драмата и момчетата заедно и поотдено. Много се радвам на всяка новина или снимка точно от тази тема. Не разваляйте хубавата седянка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам, че е съвсем нормално всичко свързано не само със сериала, а и с момчетата да се коментира в тази тема. За момента Хероин са Джони и Тими и обратното. Не могат да бъдат отделени. А и това е единствения им заснет и излъчен проект. Когато в бъдеще имат и други роли, тогава да получат и темите си в Звездите на киното.

 

А феновете продължават да търсят символи и сходства. "Революция" на момчетата срещу забраните:

XQq5RBJ5xZA.jpgz_M6PNWUT_Y.jpg

fEayxpeuf6Q.jpg

Или начин Джони да покаже подкрепа към Тими в деня на официалната премиера на "Big Fish & Begonia". Дъската била от вида "риба" и понеже била най-голямата в серията й казвали Вig Fish  :28558: 

На премиерата е присъствала и сценаристката на Тайната градина, Наследниците и Потомците, която казала, че много харесва Тими и корейските фенове са в еуфория с надеждата да го покани в някой свой бъдещ проект. Kim Eun Sook, с очилата:

R_GcRvvSH6I.jpg

Тимито с голяма риба, но май е делфин  :na2:    M8e0f3o6nCs.jpg

И за финал една песен на Джони тук

 

П.С. Много се надявам Мрън да размисли и да продължи да наминава оттук с най-новите новини и снимки. :kissy: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от забавните моменти между сладурите: тук (как псува Тими :)); тук (как го заплашва Джони :))); малките и тук, където изпробват една от описаните в новелата секс пози между Ло Ин и Гу Хай  :282: ; с колко кърпи се снима сцена под душ тук; с плетка и риба хихи.

 

Новата реклама на Тими за  KFС  и фенарт 

И още от феновете  :28558: 

 

 

 

 

oYOAS5FD4lA.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто перфектен. Да гледаш и да не може да се спреш. За мен това е достатъчно. Не търся дълбок смисъл или сериозност в нещата които гледам. Просто искам да ме докоснат. Тук на момчетата им се получи много добре и искрено съжалявам, че няма да има втори сезон. Въпреки че тайничко се надявам че всичко това е направено с цел и след време ще заснемят и останалото. Всички тези забрани са луда работа. И ако искаха толкова да прикрият тези неща с изрязаните моменти все си мисля че нямаше да истекат в интернет. Незнам какво да си мисля вече.
Както и да е. Харесва ми сериалчето и това е. Не мога да се наситя. В същото фенско настроение съм, както с Takumi series.

:inlove::inlove::tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 6 - 7 серии със страшна досада, т.к. се прибирах към 23.00 и не ми се ровеше, па и тепърва да тегля  ня'кви сериали. След въпросните серии, този сериал рязко някак се раздвижи, разчупи, стана много забавен и много готин. Не знам точно как се случи, но за мен  - факт. Аз лично:

 - не харесвам никакви китайски актьори - нито като визия, нит кат игра..

 - не харесвам езикът им - звучи ми кат' че неандерталци, току що успяли да издават някакви гърлени звуци, мъчейки се да го превърнат в "език".

 - това, което гледах не е сериал, а по - скоро накъсан филм.

 

Но ДА, хареса ми. Покрай утрепаните романтики на корейците, почвам все повече да харесвам boys формати. Флиртуват агресивно и предизвикателно, както трябва да бъде. Целуват се с кеф, а не единия да си стиска устата все едно ще му избиват зъбите всеки момент - както е при корейските хетеро... :slap:. Така нареченото от някои  ''агресивно'' поведение на Гухая е много секси. И точно заради неговата убеденост и категоричност в избора си, оня другият калъф  подаде (не го понасям). Този Тими, зад кадър е приятно момче, но много ме дразнеше как играеше през цялото време и с тва розово червило... ум да ти зайде :na2:  :slap: Химия виждам единствено в Гухая - достатъчна ми е. И манекен да бяха сложили вместо Тими, пак щеше да му се получи. Браво на момчето, направи всичко много естествено и забавно - все едно си снимаше любителско видео  :28558:.  Категорично, бромансите почват да ме гъделичкат. Зарад корейците не ми се гледат вече никви романтики с ''нормални двойки" - отбиха секъв мерак...Колкото бях еуфорична в началото - сега ми се повръща от техните клишета. Както някой писа - емоционално не могат да ме задоволят, ама ич. Затова ще помоля за препоръка към някой як филм или сериал на бро - тематика. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Urban, някъде из предишните постове съм писала, а и други хора също, за сериали, а от корейските филми препоръчвам: Night Flight (има тук и бг субтитри); White Night и Just Friends?  ( Замръзналото цвете и Без съжаление са класика, но тях всеки ги знае  :) )

 

И новоизлезло видео от фотосесия за Хероин тук .

 

Още видео туктук и тук

 

oBNfcUnUt40.jpgoaRGapyr9m8.jpgs-le0Y4eptY.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм изчела цялата тема, която е с изненадващо много страници, което за мен си е все още учудваща и приятна изненада.Сега да си кажа мнението за сериала. Много ми хареса, но аз трябва да си и призная, че съм пристрастна, защото уча китайски и бях доскоро в Китай, така че навярно вижданията ми са далеч по-субективни от тези на останалата аудитория. Всъщност, преди да започна да уча китайски, дори не подозирах колко красив език е и с какво дълбоко значение са думите. Досега обаче бях гледала само исторически сериали, защото така или иначе на тях не им позволяват да правят много други, заради добре познатата ни цензура. Съвременните драми не ме грабваха, просто не бяха моят тип манджа. И най.после някой ме удари в слабото място - БЛ. Въпреки че знам колко луди китайци има и как някои въобще не се спират пред нищо, все пак останах наистина учудена как тъй са им дали изобщо да започнат така официално проекта. Разбира се, то са си Web series, а те TV series, навярно затова са ги оставили да се пробват, но после като е добило такава страшна популярност и веднага са ги сгащили, резултатът от което е отрязването на половината сериал. И дори така, на мен пак ми хареса. За мен пак си беше достатъчно свежо и различно. Зарадва ме много южняшкият акцент на Дзин Ю (Гу Хай), както и леко пиперливият му език, да не говорим за удивителните му физиономии и силно развития език на тялото. Той си правеше страшна химия и допълване с Уей Джоу (Луо Ин), който пък същевременно с това си му контрастираше заради интровертния си характер и чистия си путунхуа (книжовен китайски). Просто си ме довършиха с готината си и непресторена игра, отдавна бях забравила как обикновени хора биха се държали и биха признали чувствата си 

с изключение на момента с отвличането, но това ми беше страшно забавно, а и успяха да ме изненадат, затова останах доволна, че са докарали героя до подобна луда идея и мисълта, че да признаеш чувствата си като отвлечеш любимия и да го държиш завързан в стая..е нещо романтично хДДД

... Поне за мене в играта на двамата нямаше нищо изкуствено, никакви преструвки или некадърни реакции (както в един куп други азиатски сериали). Силно се надявам да им дадат по някое време зелена светлина да продлъжат с втори сезон, но дори "Замунда"се опита да разруши надеждите ми. Снимката долу е за радост на всички хейтъри и цензурата...

9b74eb05a9e1594a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се сипят само похвали, аз да си кажа! Извинявайте, ама сериалчето е пълна боза в първите 10 епизода. Може би заради някакви съкращения, но съдържанието им би могло да се събере в 2 - 3 епизодчета и всичко ще е наред. Последните пет епизода са по-добри. Но сериозно питам: какво харесвате толкова на тази история? Или не нея, а актьорите? Или не можете да разделите даваното официално и клипчетата с орязаното? Или това, което си представяте, че се случва? Две самотни момчета, изоставени от всички, с приятелки - е, как изведнъж станаха бисексуални. Наистина ли приемате така лесно такава трансформация? Как ще се върнат обратно?
Мисля, че приемате нещата доста емоционално, без реално покритие откъм филмов материал. А на мен вчера ми стана тъжно. В разширените, изтрити сцени не виждам изход за героите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес случайно отворих на 1-ва страница и видях, че новелата се превежда на български език. Браво на преводачите, благодарности и се надявам да имат търпението да я преведат цялата. Аз я чета на руски в момента, но със сигурност ще я повторя и на български  :)

 

И понеже не мога да не постна нещо и за момчетата:

тук изпълнение на Тими от концерта му на 17.07. в Shenzhen, а тук на Джони от YaYa Planet Event на 23.07.

От партито на Джони на 24.07.

 L25dWa44F_A.jpg

6QfdYptC2UE.jpg

mp51rbGQJgc.jpg

 

И от днес - Тими излетя за концерта си на 30.07. в Бангкок

 tmGCC1mADhQ.jpgCFyDY1mSarA.jpg

 

Отново в Louis Vuitton 

KmxBWM46KBU.jpg3Lnv0UmkXKY.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душичката ми ги припозна в този проект в спойлера, затова реших да го едитна и споделя:

 

 

Те

Лица, пламнали от страст: морни, потни, в екстаз. Очи, горящи като въглени: замъглени, трепетни, пленяващи. Устни, нашепващи омайни клетви: търсещи, откликващи, отдаващи. Ръце, вплетени във вечността: искащи, даващи, желани. Тела, така близо, сякаш са едно: жарки, разпалени, жадувани. Души, свързани много отпреди този живот: обичащи, тръпнещи, вечни…


Още от ученическите години, стоенето настрана от останалите бе като специалитет. Беше си аутсайдер. Нямаше омраза от страна на другите, просто се разминаваха по коридорите, сякаш не се забелязват. Нямаше дори съжаление към тази персона. Тя просто бе част от пейзажа, декор от задния план. Учеше много, но успехите преминаваха незабелязано. Кротко седеше на чина си и отбягваше ловко натрапниците, възползващи се от трупаните през годините знания. До момента, когато в живота който живееше, като слънчев лъч не прониза мрака това ново лице. Всъщност думите бяха прекалено слаби, за да опишат хаоса, който бе преди в душата. Странно, но човек не знае какво му липсва, докато не го намери. После разбира, че не може без него и се замисля как е живял досега така. В сърцето се запали пламък, а името така ярко засия, че този човек заживя завинаги там.


Страстта бушуваше все така, както първия им път заедно. Тяхното запознанство припали отведнъж чувства, за които на крехката си възраст тогава не знаеха, че са способни. Не можеха и да разгадаят. Намериха се още в училище, но трябваше да минат още осем години, за да станат отново нещо повече. Но те устояха, тогава когато, никой не вярваше в тях, тогава, когато всички ги отричаха и заплюваха. Любов ги заплени. Толкова възвишена и дълбока, каквато повечето хора никога не съумяваха да си представят.

Пръстите им се вплетоха търсещо в едно. Нечии устни, жежки като слънцето се спуснаха без свян надолу към извивката на шията. Порядъчно дълго се забавиха там, докато до ушите на притежателя им не достигна стон на дълго потискано доволство. Само че, изразът на екстаз бързо се превърна във вот на протест, когато устните доставящи удоволствие оголиха своето оръжие, оставяйки рязко и без предупреждение следи от зъби. Инстинктивно фигурата се размърда и надигна припряно. И в същия този миг бе придърпана и прикована отново долу. Допирът на пръсти предизвикваше онова вълшебство, присъщо и сравнимо само с божественото. Потресаващ копнеж, изпепеляване на сетивата, отмала, замайваща опияненост, граничеща с незнание за време и място, но с такова свръхусещане за близост, каквото не биха могли и учените да обяснят.

Усещането за взрив се преливаше от единия в другия, запазвайки така, иначе блудната им мисъл. На големи дози между тях преминаваше приковаващо, пристрастяващо силна страст и всяка капка в повече бе способна да доведе до крайна лудост от наслада, сравнима само с дверите на Рая. Бяха като течна лава.

Извади кубчето лед измежду белите си равни зъби и го хвърли зад гърба си. Заспуска се надолу, а влажните, студени устни, трепетно караха тялото отдолу да потреперва в сладка агония за още. Изгарящата нужда сложи край на волностите на мъчителя и той бе властно претъркулен. Треперещите пръсти погалиха широкия гръден кош, плочките, пробягаха за секунда по върховете на гърдите и се спряха на колана. Припряно и трескаво, дивашко дърпане.

- Никога не те е бивало в това - тих, гърлен смях, с дрезгава нотка, която винаги предизвикваше особен тик на вълнение в половинката му. Нещо което смяташе за много сладко. Ръката отмества другите две и се заема сама да изпълни желанието. - Защо винаги припираш така? - Погледът му бе лениво премрежен, като на лъв след вечеря, но това бе измамно. Той тепърва щеше да се гощава. Отмахна голям тъмен кичур коса от лицето пред себе си. Искаше да вижда тези негови очи, в които гореше неугасващ огън.


Веселието, бохемството, известността, непокорството винаги бяха спътници в живота на тази личност. Другата страна на една монета. Център на внимание, душата на компанията, ураганна стихия, безбройни закачки, вечната широка усмивка, чипото, палаво вирнато носле.

Как се намериха тези двамата? И досега продължаваха да се чудят. Разбираха се без думи. Противоположностите им ги караха да се допълват. Скоро всеки знаеше какво мисли, и как ще реагира другия. Характерите им се напаснаха, придобивайки черти от тези на партньора.

Хората смятаха, че дивотата, приказливостта правят него силния в дружбата, но всъщност доминантата бе тихата и затворена личност. Тя подчиняваше само с поглед, покоряваше само с трепването на устните си, но това подчинение бе желано като ''малка, сладка смърт''. И на двамата тази игра им доставяше удоволствие. Такава бе тяхната любов.


Ръцете им се движеха плавно като криле на птица, леко и грациозно, предизвиквайки пожари по кожата. В този екстаз на тела и души думите 'обичам те' летяха и попиваха в сърцето, а дъхът от произнасянето им прошепнати на ухо в сумрака изпълняваше странна магия.

Последно кратко, плитко вдишване и телата застиват изнурени, сякаш за вечността, но това всъщност траеше един-единствен върховен миг. После дълго продължаваха да се отъркват с наслада едно в друго, докато накрая омаята ги правеше неспособни да се движат. Само едва забележимо потреперваха от насъбралата се възбуда, предавайки си последни трепети на изживян копнеж.


Такива бяха те, вечните противоположности, изпепеляваща любов, един живот, две тела: Луо Ин и Гу Хай.

 

 

 
Постът ми е писан прясно след изглеждането на сериала, но тогава имах проблеми с постването и нямаше как да го споделя. Ще го направя сега: Те ще ме довършат. Изгледах целия сериал и като всеки превъзбуден фен с мн кръв събрана в главата, се засилих да видя що е то туйто наречено ''изрязани сцени''. Като се почна, и нощта беше моя. Изгледах постелната сцена с всякакви налични и все патагонски субтитри и започна да ме гризе червейчето, какво толкова каза Гу на Ин, че той капитулира така епично във възглавницата. Викам си, тая реплика ще сваля безотказно. И из онзи ден най-сетне ми я преведоха. Вече ще мога да спя спокойно нощем, хехе.
Цитирам по памет още едно изречение от диалога:
''- Гу Хай! Страхувам се, че ще боли.’’
- Правилно се страхуваш - коментар откъм моята страна на монитора. Капитулация, при което виждам фейса на Гу-то и се чува само едно мощно 'ХАХАХА' из стаята ми. Хубаво са казали хората, че от истината боли, но не мислех, че ще лъсне точно в този миг така гола и неподправена. Те правят чупки и стойки от едната страна на екрана, аз от другата и те така.
Да, и на мен ми прави впечатление, че след всеки отговор в темата има от 100 преглеждания нагоре, но никой освен нас не пише. Дори само да четете, семенцето е посято, да знаете :П
Макар сериалът да е най-новият, който съм гледала, за мен официално минава в графата класика. И не на последно място, надявам се подобни проекти все по-често да се сдобиват с превод. Още веднъж, благодарности на хората подарили ни превода :)

 

Клипът с кученцето ми е фаворит. Тоз човечец е способен да разгони майката и бащата на всичко дето мърда.
Нещо, което не ми го побира съзнанието. Джони явно успява повече да респектира, но Тими много го тормозят. Мн е смотано това с техните звезди. Вози си се най-нормално в метрото, а няк’ви зведолинки са му се навряли в лицето и непрекъснато го снимат като животно на панаир. Може ли да са такива? Добре, радваш му се. Ми, заговори го. Попитай го: може ли да те снимам/да се снимаме? Дръж се човешки. Толкова ли е трудно. Те да не падат от луната. Той вече се чуди на де да гледа и е в пълна паника. Фенщината им е толкова голяма, че се проявява в сляпа разрушителност, вместо да помислят кое е най-добре за човека, когото харесват. Мн кофтито е, че колкото и да харесвам тези хора, никога няма да успея да им изразя и върна всички емоции, които са ми донесли, а дори и да имам тази възможност, не бих искала да съм просто поредния фен и част от работата им. Искам да ги докосна така душевно, както те докоснаха мен. Затова и никога няма да разбера какво е да си фен като тези в клипчетата. Трябва ли да съжалявам, чудя се...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми, който е гледал е написал мнението си, violeta, така че сега само четем какво другите имат да кажат  :)  Аз писах в темата за Момчешката любов за един друг сериал, само че не е азиатски, в сравнение с който Хероин е направо като  детско филмче, но никой май не иска да го гледа.

Иначе относно прекаленото  внимание, мисля че на тях не им прави толкова голямо впечатление колкото на нас, просто фенщината при тях има по-особени проявления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувайте за Тими в класацията на Ескуайър за мъж на годината. Крайният срок е 2 декември, а наградите ще са на 7-ми. Засега водят Лухан, Лей и някакъв спортист, но имаме шанс :) може да се гласува всеки ден по десет гласа.
 

Редактирано от mrnkaloto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

006yitIggw1fbo7lw6mj0j30f00v0k26.jpg87029f0fgw1fbn9icie5fj20rs15o4be.jpg

 

Днес Джони пристигна в Милано за Седмицата на модата като рекламно лице на DIESEL.
Нашите италиански приятелки му предадоха подаръци и картички, както за него, така и за Тими, от името на Yuzhou Bulgaria  :wub:  :wub:
C1-L6aTXUAA5xoH.jpg

 

 

 

 

 

C1-LqMAWEAA_69D.jpg

 

006A3bIAgw1fbo4ky9uk5j30f00qowfs.jpg

006A3bIAgw1fbo4l7jc1oj31kw0w0qgn.jpg

 

 

 

 

 

 

 

И беше толкова близо до нас.. =)
006BAMYigw1fbo1ss7cfaj30ia0csjsr.jpg

 

 

 

C1-4Bv9VQAAPfvL.jpg

 

72f6c701gw1fbnwii67nhj20rs15owrv.jpg  72f6c701gw1fbnwikgc8pj20rs15oduc.jpg

 

Видео

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...