Jump to content

Minami kun no Koibito: My Little Lover (2015-2016)

Recommended Posts

f1df8b316ddca700.jpg

Minami kun no Koibito : My Little Lover

(南くんの恋人~my little lover)

Страна: Япония

Период на излъчване: 9 ноември 2015г - 11 януари 2016г

Жанр: Рoмантичен, фентъзи

Канал: Fuji TV

Епизоди: 10

Режисьор: Kazuya Konaka

Субтитри: английски

Участват:

e198d27bf07dd48c.jpg

Резюме:

Shunichi Minami (Taishi Nakagawa) е красив и се справя добре в училище. Chiyomi Horikiri (Maika Yamamoto) е жизнерадостно момиче, което обича да танцува. Те са приятели от детството и също така първата любов един на друг, но след изчезването на бащата на Shunichi Minami те прекъсват връзката помежду си. В една бурна нощ Chiyomi Horikiri  бяга от къщи след спор с родителите си относно бъдещето й. Опитвайки се да се скрие от дъжда, Chiyomi Horikiri си пожелава да се върне обратно в детството и изведнъж тя се смалява до 15 см. Shunichi Minami я вижда. Chiyomi Horikiri му казва, че не иска никой да я вижда така и той я прибира в дома си.

Свали  :click: :click:  :click:  :click:  :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Thanks 1

Приказката за Палечка през погледа на японците. Много добре! Увлече ме и я изгълтах наведнъж. Първо актьорите ме заплениха /защото аз първо тях виждам винаги/. За пореден път съм очарована от двамата, особено Taishi Nakagawa е толкова естествен, все едно играе себе си. После самата история беше добре поднесена. Малката в света на големите - имаше и плюсове, и минуси. И в края на краищата всеки разбра къде му е мястото и с кого. И кое е важното всъщност.

Мило и романтично.

• Upvote 1

Сладко, мило и романтично сериалче! Не усетих кога стигнах до финалният епизод, буквално се захласнах и го изгледах на един дъх. :) Актьорите са големи сладури и се справиха много добре. Бих го определила, като една приказка за малки и големи, която те изпълва с положителни емоции и след края оставаш с усмивка на лице. :)