Jump to content

Hua Chenyu


Recommended Posts

 

От предаването с откъси от сериали известната сцена от "Метеор гардън" на стълбите, Лей и Шанцай, много ми харесва с по-дълга коса.

https://www.youtube.com/watch?v=ImnZ3KRrsD8

И омазан с нещо хлъзгаво, много забавно, понякога гледам избрани откъси, че няма смисъл да се мъча с цяло предаване без превод:(

https://www.youtube.com/watch?v=ImnZ3KRrsD8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хуа в ролята на гущер ! :lol2:   из снощния епизод !

 

https://vk.com/chenyuhua?z=video-164777874_456240036%2F0b1496722f82938f30%2Fpl_wall_-164777874 

 

daneto,

Вече започнаха да го превеждат това предаване !

Епизода със сапунената пързалка има превод !

Много готини са!

 Хуа голям кавалер-накрая избра да помогне на дамата от другия обор !:wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми остава време да загледам новото му шоу, ама преди време се върнах назад към 2013-та и Superboy - не знам каква им е била идеята, но изпълнителите представят много песни на английски език (кой колкото може :lol2:).

 

Обаче с това предаване ми е много трудно - то участниците ли да гледам, че имам няколко стари познайници тук... по журито ли да се зазяпвам - Никълъс Це :D

 

Off Topic

 

Невероятна работа с камерата - видях му сливиците чак :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, vivivan!

Материалите от Супер бой 2013 съм ги гледала много пъти, но Никълъс Це не можах да го позная!

Все го гледам в кулинарни предавания и изобщо не съм го регистрирала тук ! 

Този сезон на Супер бой в легенда го превърнаха!

В 10 епизод на Асо срещу асо поканиха съперниците на Хуа Хуа от Супер бой 2013 .Много мил и трогателен момент.Съответно и подобаващо количество сълзи и подсмърчания от страна на публиката, другите участници и Хуа Хуа ! 

Започва на 1:46 в предаването.

 

 

Вече със субтитри !

Редактирано от tikitoliq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах набързо епизода, но щом има и превод и има смях ще го загледам като ми остане време.

А тук ... (ще оспамя малко) - Уилям Чан - LoveU2  - харесвам я тази песен :) А когато сложи тъмните очила и запя ретро песента - първата ми мисъл беше "Аарон Куок на младини" - същите движения и чупки :lol2:

 

@tikitoliq като каза сълзи и се сетих за това клипче и сълзите на Хуа - мисля че е от финала на Superboy, тъй като Yu Tian си тръгва от сцената и останаха финалната тройка - Хуа, Ou Hao и третия младеж не му помня името. Та дружките му го потупват по рамото нашия човек и  го успокоява, защото емоциите май му дойдоха в повече.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Радвам се, че има вече обявени дати за участия във фестивали !

След проблемите в края на 2018 год. се страхувах, че ще престане да пее, но явно нещата са овладени !

Успех!

И дано ни радва още дълго време на сцената !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

2 май бил ден на младежта в Китай ! И затова Хуа Хуа пее на честването му ! Гала по ТВ Хунан.

Това било младежко избухване по китайски !?!? Май е доста скучно да си младеж в Китай !?!?

Чак скуката се чете по лицето и движенията на Хуа Хуа !

Брилянтно изпълнение, страхотен глас ! Ако му бяха разрешили да си напише песента щеше да е супер !

 

Честит ден на младежта на всички сегашни, бъдещи и бивши младежи, които са наясно, че младост и скука са несъвместими !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И замириса на лято и море и Хуа Хуа се метна в една реклама с морска тематика :)

 

 

И още малко реклама - парфюмът Beautiful belle на  Estee Lauder -  красота в бяло :)

007tnUNBgy1g2rymtz90gj30u0140mz2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червило за марсианци ! Донесено от Марс лично от Хуа Хуа, докато беше на мисия по случаи Деня на Китайската космонавтика !:P

 

Сега поне 500 милиона азиатци ще ползват един и същи парфюм и червило от Estee Lauder ! :lol2:

 

Цифрата /500 милиона/ е взета от данните за онлайн продажбите на електронния брой Космополитен, посветен на Хуа Хуа, продаван в рамките на 8 часа на 16 февруари 2019 година !

 

520 е м.май 20 дата - китайския ден на любовта !Съответно ограничената серия червило се казва Любовно обяснение !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам си аз китайското сериалче Put Your Head on My Shoulder - в една от сцените двамата главни се спречкват за дистанционното  и за секунди дават екрана на телевизора - а там се мъдри нашия Хуа Хуа :lol2:  Веднага го познах, а кадърът е от реалитито The Coming One.

ZkIse9GS5mNFx1scChjhSXdo_YPPD66jecLqPOOs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скрита реклама за влизането на Хуа като ментор в 3-я сезон на реалитито!

Днес се очаква обявяването на началото и състава, но има снимки уж от папараци на сутрешна среща на екипа от вчера !

И изненадата е, че този път Хуа ще бъде ментор на момичета ! 

0d39f1582382c9f2.jpg

b19c8dd470d1f0cf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е сниман 2018, та си е чиста реклама на канала, защото и шоуто се излъчва по TV Tencent :D

 

А за новия сезон - можем да кажем, че целия ще е в розово (с изключение на двамата ментори). 

c7d0eb9b273b4a55a49290e3949c709e.jpeg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Кой би предположил, че само 6 години по-късно това добре пеещо музикално Хари Потър-че ще се превърне в Магьосника от Марс Хуа Хуа !?

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...